piątek, 2 września 2016

Zdrajcy Polski i polskiego Narodu


Co łączy prokuratora-mordercę Krzyżanowskiego z obecnym Trybunałem Konstytucyjnym Rzeplińskiego i wichrzycielskim KODem? - Wszystko.
To przedstawiciele tych samych struktur, które latami, po II Wojnie Światowej, w czasie pokoju, mordowały bezbronnych, niewinnych ludzi, polskich patriotów, takich jak nastoletnia Inka. To zdrajcy i wrzody na zdrowej tkance narodu polskiego. :(((

Indianka

Stowarzyszenie córki prezesa Trybunału Konstytucyjnego finansowane przez międzynarodową finansjerę

Opublikowano: 31 sierpnia 2016 14:07:51
Podziel się i skomentuj
George Soros sponsoruje na całym świecie różnego rodzaju organizacje "obywatelskie". W Polsce Fundacja Batorego jest właśnie fundacją przez niego założona i finansowaną poprzez inną jego instytucję Open Society Institute). To właśnie Fundacja Batorego wspiera wszelkiej maści lewicowe i homoseksualne organizacje, które bez tych funduszy nie miałyby takiego oddziaływania. Większość z nich szybko skończyłaby swoje istnienie. Wśród organizacji, które swego czasu otrzymały środki finansowe od tej fundacji był Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, której szef został skazany prawomocnym wyrokiem na 4 lata więzienia za różnego rodzaju oszustwa finansowe.

Stowarzyszenie córki prezesa Trybunału Konstytucyjnego finansowane przez międzynarodową finansjerę
George Soros i Andrzej Rzepliński
Jak ujawniła "Gazeta Polska" wśród organizacji sponsorowanych przez Fundację Batorego jest również Stowarzyszenie 61 na którego czele stoi Róża Rzeplińska, córka Prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Tylko w roku 2014 na rzecz stowarzyszenia wpłynęło 300 tys. zł. Natomiast w latach 2014-2016 w ramach tzw. Obywatele dla Demokracji, który jest finansowany przez Unię, ale wdrażany przez Fundację Batorego, stowarzyszenie Rzeplińskiej otrzymało łącznie 700 tys. zł. Jak zauważa "Gazeta Polska" to nie jedyna organizacja powiązana z Georgem Sorosem, który ma w niej swoich przedstawicieli, jest Trust for Civil Society, które na Stowarzyszenie 61 przekazało 260 tys. dolarów, czyli coś około miliona złotych.

Jak podaje "Gazeta Polska" część z tych pieniędzy w formie wynagrodzenia wpłynęła do kieszeni Róży Rzeplińskiej, ale również Mai Rzeplińskiej, młodszej córki prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego, która również pracuje w tym stowarzyszeniu.
Gazeta Polska podaje, że również za rządów PO-PSL było to stowarzyszenie wspierane przez ministerstwa, które na różne programy realizowane przez stowarzyszenie przeznaczyły około 700 tys. zł.


http://www.dzienniknarodowy.pl/2454/stowarzyszenie-corki-prezesa-trybunalu-konstyt/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!