środa, 7 września 2016

Rosyjski wpierdol :)))

W tym przypadku to zdrowa reakcja Słowian na przemoc seksualną i patologię zalewającą Europę, pobłażaną i promowaną przez odmóżdżone władze UE, działające na szkodę społeczeństw Europy.

Arabski burdel w który zamieniła Europę Zachodnią Merkel, kończy się na Odrze.

Rosja, to już nie Unia :) Tam prania mózgów Merkel nie miała okazji przeprowadzić :) Nie ma tam też niemieckich mediów pierniczących trzy po trzy o rzekomej konieczności akceptacji muzułmańskiego molestowania i gwałtów kobiet i dziewcząt, w imię tzw. ubogacania Europy.

Rosjanie zareagowali jak trzeba. Chwała im za to.

Indianka

Muzułmanie, którzy postanowili się rozerwać nieopodal norweskiej granicy, najprawdopodobniej nie zdawali sobie sprawy z mentalności mężczyzn Europy wschodniej. “Mężczyźni w Rosji i krajach sąsiednich radykalnie różnią się od tych na Zachodzie” – zauważa angielskie “TIE”.
Choć rosyjscy stróże prawa niezbyt mieli ochotę o wydarzeniu, w wyniku którego ucierpiało kilkudziesięciu muzułmanów rozmawiać, lokalna społeczność chętnie dzieliła się informacjami na temat incydentu w portalach społecznościowych.
Problem zaczął się, gdy Norwegia wydaliła około 50 muzułmańskich imigrantów za “złe zachowanie”. Nakazano im powrót do swoich krajów przez Rosję, przez którą przeszli w drodze do krainy pełnej blondynek, liberalnym mlekiem i miodem płynącej.
Rosjanki dla Rosjan
Lutowego wieczoru grupa naładowanych testosteronem młodych mężczyzn pochodzenia arabskiego postanowiła udać się na zabawę do Murmańska, miejscowej dyskoteki “Gandvik”. Nieświadomi tego, gdzie byli, zaczęli losowo obmacywać rosyjskie nastolatki.
– Problem w tym, że w Murmańsku, ludzie po prostu nie poddali się praniu mózgu “oświeconej” Europy – zauważają angielscy redaktorzy. Jak nietrudno się domyślić, wybryki, które w Europie zachodniej uchodzą na sucho, tym razem okazały się dla napalonych muzułmanów opłakane w skutkach.
Jak wynika z relacji lokalnej społeczności, niesforna grupa “uciekinierów”, gdy zorientowała się “czym to pachnie”, zaczęła uciekać i się ukrywać. Zostali jednak przez rozwścieczonych Rosjan odnalezieni i odpowiednio “wyedukowani”.
Gdyby na miejsce nie przybyły całe szwadrony policji, sytuacja mogłaby zakończyć się jeszcze gorzej.
Poszkodowani imigranci zostali rozwiezieni po szpitalach w całym regionie. Wszyscy przeżyli, choć na pewno na długo zapamiętają tę rosyjską przygodę i – miejmy nadzieję – wyciągną z niej daleko idące wnioski.
źródło: thisisengland.org.uk
http://newsweb.pl/2016/07/07/muzulmanie-atakowali-mlode-rosjanki-budzili-sie-w-szpitalach-zbyt-pozno-pojeli-ze-nie-sa-w-ue/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!