niedziela, 4 września 2016

Bezprawne pół wieku rządów zdrajców i oszustów


Dodano: 30.08.2016 [10:46]
Państwo zdrajców - niezalezna.pl
Chciałbym wrócić do przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy z uroczystości pogrzebowych Danuty Siedzikówny „Inki” i Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”. Byłem dumny, że ktoś z polskich władz wreszcie odważył się tak jednoznacznie podsumować lata PRL‑u. „Do 1989 r. krajem rządzili zdrajcy”.

Można? Można! I świat się nie zawalił. Zdrajcy są przeciwieństwem patriotów. Rządy zdrajców oznaczają, że przed 1989 r. Polski nie było. Był zwany PRL‑em opresyjny totalitaryzm, działający na rzecz ZSRS. I co za tym idzie – wszelkie akty prawne wtedy stanowione jako takie nie służyły Polakom, lecz miały w założeniu służyć Sowietom. Większość morderców i dręczycieli „Inki” i „Zagończyka” mogła w spokoju dożyć późnej starości obdarowana przez innych zdrajców i bandytów wysokimi emeryturami, mieszkaniami i przywilejami. Żołnierze Niezłomni zostali przez tych zdrajców skazani na – jak to powiedział pan prezydent – „zadeptanie pamięci”. To teraz czas na uznanie wreszcie oficjalnie, że PRL żadną Polską nie był. Tak jak nie było nią Królestwo Polskie w latach 1815–1832 (latach w naszej historiografii słusznie uznanych za czas zaborów), mimo nieporównywalnie większej niezależności od Rosji niż PRL.

128
Komentarze Sowietyzowane PRL z sowieckimi obywatelami i członkami zbrodniczego stalinowskiego NKWD jakimi byli sowieccy zbrodniarze i nadzorcy w PRL np. Bierut czy Gomułka - była wyłącznie najpierw stalinowską, a później komunistyczno-sowiecką kolonią rabowaną i eksploatowaną do granic możliwości. W PRL przez cały okres istnienia tej sowieckiej kolonii rządzili nadzorcy z ramienia komunistyczno-sowieckich zbrodniarzy z Kremla W dodatku, od początku sowieckiej okupacji - sowieccy generałowie szykowali tzw. LWP do ataku na Zachodnią Europę. Przodowali w tym znani zbrodniarze: tow. Jaruzelski i tow. Kiszczak. Za co zresztą, obaj ci mordercy polskich patriotów zostali mianowani przez postbolszewickiego politruka Michnika na stopień "ludzi honoru".
Nie tylko, że państwo zdrajców, bo zdrajcy nim rządzili, ale też było to państwo osadzone w całości na fundamentach, braku suwerenności, obcej okupacji, oszustwa i bezprawia.
Ci, którzy po roku 44. objęli władzę nie mieli do tego żadnej legitymacji prawnej od narodu. Narzuceni siłą, wyszkoleni i podlegli Rosji sowieckiej aparatczycy osadzeni na urzędach przez nowego okupanta, przejęli kontrolę nad całym państwem i jego majątkiem dzięki terrorowi i przemocy, ale przede wszystkim w efekcie fałszerstw wyborczych i plebiscytowych.
Zdecydowana większość Polaków głosowała przeciw "3xTak", a wybory w roku 1947 komunisci sfałszowali na mega skalę.
CI LUDZIE PRZEJĘLI WŁADZĘ I SPRAWOWALI JĄ PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA NIELEGALNIE!
Ci ludzie przejęli kontorlę nad majątkiem narodowym i dysponowali nim nielegalnie!
Ich rządy (decyzje) były efektem przestępstw popełnionych wobec narodu i państwa i jako takie, winny być potępione i unieważnione, gdzie to konieczne.

Myślę, że dla zdrowia i przyszłości Polaków prawne i moralne rozliczenie prl jest absolutną koniecznością.To samo z tzw.3RP, czyli prl-em po lifingu.Rozliczenie przede wszystkim łże-elit, które są produktem ciężkiej patologii.Za dużo ofiar tu było, za dużo wszelkich strat i cierpień.Bezkarność ich sprawców nie tylko wyklucza nas de facto ze świata cywilizowanego ale nie pozwala do końca uznać takiej Polski za Ojczyznę i normalnie w niej funkcjonować.Himalaje żalu, poczucia krzywdy za los naszych Matek, nasze najgorsze doświadczenia i zmarnowane szanse naszych dzieci muszą wreszcie znaleźć adekwatne do dokonanej dewastacji publiczne oskarżenie, osądzenie i duchowe zadośćuczynienie.Nasze życie było rujnowane z pełną premedytacją i z pełnym rozeznaniem konsekwencji. Robili to -dla korzyści własnej-konkretni ludzie, dysponujący realną władzą i instrumentami destrukcji.Ich bezkarność i materialna oraz społeczna, czy zawodowa pomyślność to stan niemożliwy w rozwiniętej demokracji.To plugawa drwina z praworządności, z życia uczciwych ludzi i szyderczy rechot historii.

Komentarze z netu wybrała Indianka, gdyż zgadza się z ich treścią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!