sobota, 24 września 2016

Niemcy wyzyskują i zastraszają Polskę

Zerwijmy ten niefajny związek z Niemcami... Wypnijmy się na Unię...

Po chuj nam takie ubezwłasnowolnienie?

Gonić Szkopów w pizdu!

Lechia zniesmaczona


Niemcy wyzyskują i zastraszają Polskę. Szokujące wyniki raportu dot. “karmienia” nas przez UE!

Analizy zamówione przez nas wspólnie z polskimi władzami pokazują, że z 1 euro wydanego przez Niemcy w Polsce w ramach polityki strukturalnej 89 eurocentów wróci do Niemiec w postaci zamówień dla niemieckich firm – mówił w 2012 r. komisarz UE ds. polityki regionalnej Johannes Hahn.

Polaków jednak wciąż straszy się, że przez eurorealistyczne rządy PiS i eurosceptyczną opozycję z Kukiz ’15 Niemcy zakręcą nam tzw. kurek ze środkami finansowymi płynącymi hojnie z Unii do Polski… – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Polska Niepodległa Robert Wyrostkiewicz.
Do tego nasza wycofana postawa względem imigrantów ma zostać ukarana zmniejszeniem dotacji (podobno gigantycznych… wyliczanych na 9,4 mld euro rocznie – dane za 2015 r.). Więc jak to jest z tymi karmiącymi nas obfitą piersią Merkel Niemcami?
Inge Graessle, szefowa Komisji Kontroli Budżetowej Parlamentu Europejskiego, stwierdziła, że „krajom, które nie przestrzegają prawa unijnego, albo państwom, które niewystarczająco biorą udział w przyjmowaniu czy rejestrowaniu uchodźców, będą obcinane unijne dotacje” [Polska i Węgry – przyp. „PN”].
Takie wypowiedzi powtarzają się od roku. Wcześniej m.in. wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel w wywiadzie dla „Bild” straszył, że kraje UE, które nie podzielają wartości wyznawanych przez Niemcy, nie mogą liczyć na niemiecką pomoc finansową.
Oczywiście, niemieccy politycy utożsamiają pomoc unijną z bratnią pomocą niemiecką, bo to Niemcy najmocniej partycypują w budżecie UE. Nikt nie mówi jednak, ile na Unii czy na Polsce Niemcy zarabiają.
http://newsweb.pl/2016/09/23/tak-niemcy-wyzyskuja-i-zastraszaja-polske-szokujace-wyniki-raportu-dot-karmienia-nas-przez-ue/

1 komentarz:

  1. Indi. Tu nawet nie ma o czym rozmawiać. Jesteśmy wobec unii tak niezależni jak dziecko wobec rodziców. Głównie medialna gównoburza a za nią po cichu wprowadzane pierdylion ustaw ograniczających niezależność. Tfu, jaką niezależność. Mamy tak debilne rządy, że faktycznie to teraz trzeba nas chronić.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!