piątek, 9 września 2016

"Niech Żydzi zostaną prawnikami, kupcami, lekarzami i klerykami"


"niech wasi żydowscy synowie zostaną adwokatami i prawnikami, aby stale mieszali się do spraw państwa, tak by chrześcijanie ugięli się pod waszym jarz­mem i abyście mogli panować nad nimi i zemścić się na nich"

"uczyńcie waszych synów kupcami, aby mogli stopniowo pozbawić chrześcijan ich własności."

"uczyńcie z waszych synów lekarzy i aptekarzy, aby i oni mogli odbierać życie chrześcijanom"

"uczyńcie z waszych synów kanoników i kleryków, aby oni mogli zniszczyć ich kościoły."

Te zalecenia żydowskiego Sanhedrynu dla Żydów, to geneza spisku żydowskiego, obecnie uderzającego w autonomię Polski i Polaków.

Musimy się przed tym podstępnym planem i atakiem bronić.
Zadbać o to, by środowiska prawników, handlarzy, lekarzy, księży w Polsce zostały zdominowane przez rdzennych Polaków, katolików z powołania, prawdziwie wyznających i praktykujących wiarę chrześcijańską.
Musimy się bronić przed tą żydowską, groźną dla bytu Polski i szczęścia Polaków nawałą!

Musimy odbudować polską inteligencję i polskie elity, wymordowanie w czasie II Wojny Światowej i za żydokomuny. To nasz patriotyczny obowiązek.
Muszą powstać  patriotyczne szkoły kształcące nowe pokolenia polskich elit słowiańskiego pochodzenia.

Obecne środowiska sędziów i lekarzy w Polsce, to hermetycznie zamknięte dla prawdziwych Polaków, żydowskie kasty, stawiające się ponad prawem i Narodem polskim, działające na szkodę Polski i Polaków.

IndiankaŻydowski plan pozbawienia gojów władzy

religia żydowska
W 1492 roku, naczelny rabin Hiszpanii – Chemor, zwrócił się do Naczelnego Sanhedrynu z siedzibą w Konstantynopolu, żaląc się i prosząc o radę w sprawie grożącego hiszpańskim Żydom wypędzenia, jeśli nie zgodzą się przyjąć wiary katolickiej.
Odpowiedź na tę skargę znajdujemy w książce Julio-Iniguez de Medrano (La Silva Curiosa), wydanej w Paryżu w 1608 roku. Na stronach 156 i 157 znajduje się odbitka odpowiedzi Wielkiego Sanhedrynu.
Autor książki zaopatrzył odbitką tych stron następującym komentarzem: „Ten list został znaleziony w archiwum miasta Toledo przez Hermita z Salamanki, podczas jego poszukiwań starych akt dotyczących królestwa Hiszpanii”.

Przeanalizujmy treść odpowiedzi Sanhedrynu

Umiłowani Bracia w Mojżeszu, otrzymaliśmy wasz list, w którym opisujecie wasze obawy i nieszczęście, jakie was dotknęło. Odczuwamy ból niemniej dotkliwy od waszego.
Rada, jaką udziela wam Wielki Satrapa i Rabini, jest następująca:
1 – Jeśli, jak mówicie, król Hiszpanii (Ferdynand) zmusza was abyście zostali chrześcijanami, to zgódźcie się na to, skoro nie macie innego wyjścia.
  • Komentarz: Przyznam, bardzo dziwna odpowiedź. Widać, jak mało znaczy dla żydów religia, skoro tak łatwo można ją zmienić. Gdyby chodziło o przejście na ateizm czy w czystej formie satanizm, to też Sanhedryn nakazałby się podporządkować? Taka forma utrzymania władzy świadczy o ateizmie żydów. Bóg nieważny, wierzenia nieważne, liczy się tylko władza.
2 – Jeśli, jak mówicie, wydano rozkaz pozbawienia was własności, to uczyńcie waszych synów kupcami, aby mogli stopniowo pozbawić chrześcijan ich własności.
  • Proszę zwrócić uwagę na przebiegłość tego punktu. Tu nie chodzi tylko o to, że żydowscy kupcy, przedsiębiorcy poprzez handel mają wykupywać majątki chrześcijan. Sanhedryn mówi o wykorzystaniu lichwy, kreacji pieniądza, czyli systemu sztucznego tworzenia kredytu. To ten element dawał żydom największą władzę w każdym zakątku świata. Oprócz tego dostawali extra pieniądze od rodzin bankierskich na zagospodarowanie. Przykładem jest Judeopolonia. Na cel wykupienia polskich ziem, dostali od żydowskich rodzin bankowych 400 mln dolarów.  Było to w XIX wieku.
3 – Jeśli, jak mówicie, czynione są zamachy na wasze życie, to uczyńcie z waszych synów lekarzy i aptekarzy, aby i oni mogli odbierać życie chrześcijanom.
  • Ten punkt jest kolejną perfidną zagrywką. Pierwszą zorganizowaną grupą lekarzy byli żydzi. Wygrali walkę, ponieważ posługiwali się śmiercią. Największym ich zagrożeniem były wiedźmy, które umiały leczyć naturą, czyli ziołami. Stąd powstała krwawa inkwizycja w kościele Katolickim i Protestanckim. Prowodyrami akcji byli żydowscy lekarze, którzy decydowali czy dana wiedźma jest opętana, czyli umie leczyć ludzi czy nie. Innymi słowy, żydowscy lekarze pozbywali się konkurencji, aby opanować dwory.Dawało im to olbrzymią władzę, ponieważ bezkarnie mogli leczyć lub nie leczyć królów i innych przedstawicieli dworów.  
4 – Jeśli, jak mówicie, że oni niszczą wasze synagogi, to uczyńcie z waszych synów kanoników i kleryków, aby oni mogli zniszczyć ich kościoły.
  • Rozwinięcie tego punktu, przynosi nam okrutne wnioski. Żydzi wcielali się do różnych religii, osiągali wysokie stanowiska i niszczyli ją od środka. Być może to jest odpowiedź na dziwne, popierające NWO, GMO, globalizacje, ocieplenie klimatu decyzje przywódców religii.
5 – A jeśli chodzi o wiele innych utrapień, o których skarżycie się, to niech wasi synowie zostaną adwokatami i prawnikami, aby stale mieszali się do spraw państwa, tak by chrześcijanie ugięli się pod waszym jarz­mem i abyście mogli panować nad nimi i zemścić się na nich. Nie odstępujcie od nakazów, jakie wam dajemy, a przekonacie się sami, że tak jak teraz jesteście upokorzeni, tak w przyszłości osiągniecie władzę.
Podpisano:
„Książę Żydów Konstantynopola”.
źródło: „Dwa wieki polskiej golgoty” Henryka Pająka
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!