środa, 24 lutego 2016

UBecka prowokacja

Sądzę, idąc za głosem mojego przenikliwego umysłu, że cała ta "Bolkowa" afera, to przewrotna prowokacja wymierzona nie tyle w Wałęsę, co w PiS. Chodzi o to, by ośmieszyć, skompromitować IPN oraz PiS, i ukazać PiS i ludzi z nim sympatyzujących jako ślepych, fanatycznych oszołomów. W tej grze przypadła PiSowi rola złego policjanta, a Platfusiarni tego dobrego.

Za kilka tygodni okaże się - po wielu, szczegółowych i profesjonalnych expertyzach, że pozyskane od Kiszczakowej dokumenty, to bezwartościowa, sfabrykowana przez pazernych na kasę UBeków makulatura.

Jest to genialny chwyt socjologiczny. Ludzie, którzy obecnie angażują się w totalny hejt nad niewinnym, starym człowiekiem (72 letnim) za niedługi czas odkryją, że wystrychnięto ich na dudka. Wtedy do ataku medialnego ruszy Platfusiarnia, uderzając w PiS, jako w sprawcę ogólnokrajowego hejtu nad niezłomnym bohaterem narodowym.

Zważcie, że wiekowy Wałęsa bardzo przeżywa ten ogólnopolski atak na niego. Serce mu łamiecie. Może ono nie wytrzymać. Może się zdarzyć, że zaszczujecie go na śmierć. Gdy się tak zdarzy, odpowiedzialność za spowodowanie śmierci bohatera narodowego spadnie na PiS, bo został wkręcony podrzuconymi aktami w zniesławienie niewinnego człowieka - poprzez to, że je ujawnił publicznie zanim zbadał ich autentyczność.

Wtedy polskojęzyczne media wzbudzą falę nienawiści do członków PiS, a na wierzch wypłynie "szlachetne" wstawiennictwo za Wałęsą przedstawicieli Platfusiarni. PiS straci popularność i wielu wyborców, którzy zaczną przychylniej spoglądać na Platfusiarnię, jako na zbiorowisko "równych gości", którzy od samego początku wspierali ikonę Solidarności i dawnego prezydenta Polski.

Zrobią wam mentalnego fikołka :-)
Dojdziecie do wniosku, że jednak trzeba przegonić "fanatyczny" PiS i wrócić w ramiona starej postkomuny w postaci Platfusiarni i PSL.
I o to w tej aferze chodzi :-)
Celem jest PiS.

Łączewski pisał do Lisa o "zmianie strategii" w zwalczaniu PiSu.
O taaaką strategię mu chodziło? :-) :-) :-)
Zobaczył, że patetyczne (pathetic - śmieszne, żałosne) demonstracje KODu nie robią na nikim wrażenia i nie są wstanie wciągnąć obywateli w ogólnopolski pucz obecnego rządu PiS i wpadł na pomysł z teką "Towarzysza Bolka"? Warto się nad tym zastanowić.

To, że za tym całym zamieszaniem stoi PO i PSL, wskazuje pewność, z jaką stają po stronie Wałęsy. Oni po prostu wiedzą, że ta teka jest sfabrykowana, bo sami maczali w tym palce.

To ciekawe, że z 90 akt ubeckich dotyczących działalności Lecha Wałęsy na rzecz obalenia komuny w Polsce ostała się tylko jedna teczka dotycząca rzekomej jego współpracy. Lech Wałęsa to nie zdrajca, to ofiara.
To prostolinijny, honorowy człowiek, któremu na sercu leżało dobro Polaków i Polski, dlatego obalił komunę. Ja mu wierzę.

Na temat grubej kreski się tu nie będę wypowiadać, bo to osobny temat.
Sądzę, że w tym temacie popełnił kolosalny błąd zostawiając przy władzy starą nomenklaturę. Zostawił niewdzięczną żmiję, która go po latach zawłaszczania majątku narodowego i życia jak pączek w maśle - ukąsiła go zdradziecko.
To przykre, ale takich chwytów po ludziach bez zasad moralnych i honoru można się było spodziewać.

Indianka


12 komentarzy:

 1. Sama napisałaś, że Wałęsa to Żyd. Więc po co się przejmować, czy PiS go zgnoi czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ja to napisałam, tylko ktoś kto zbierał takie informacje kilka lat temu. Ja to opublikowałam i nie mam pewności, czy wszystkie osoby tam wymienione to żydzi.
  Nie widziałam materiałów źródłowych.
  Miałam Wałęsę o to zapytać i zrobię to, gdy do niego dotrę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być tak, że na liście znalazły się osoby, które nie mają żydowskiego pochodzenia. Mogło być i tak, że np. UB sfałszowało kilka danych by umoczyć czystych działaczy. Oni takie rzeczy robią na porządku dziennym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Studiowałam kiedyś filologię angielską i miałam taki temat jak słowotwórstwo. Przy okazji poznałam też historię i zasady powstawania oraz tworzenia polskich nazwisk.

  Wśród Polaków nie ma nazwisk pochodzenia geograficznego typu:
  Mazowiecki, Wojewódzki, Warszawski, Krakowski. Poznański.
  To są fałszywe nazwiska, tworzone przez Żydów ukrywających się przed zemstą ofiar.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czujność muszą budzić też nazwiska bohaterów narodowych oraz szlachty polskiej. Żydzi także pod takie nazwiska się podszywali.

  Trzecia grupa fałszywych nazwisk to nazwiska brzmiące na wskroś polsko, z polskimi znakami typu: ł, ó, ć, dź, ś, rz.
  Aby kamuflaż był pełny i nikt tym ludziom nie zarzucał, nawet nie miał cienia wątpliwości, że ich nazwiska są fałszywe używali przyjmowali nazwiska rojące się od polskich liter.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czwarta grupa zmieniała kreatywnie swe nazwiska nie dbając o wybitne upolszczenie np. Parys. Parys to postać ze stsaroźytności

  OdpowiedzUsuń
 7. Piąta grupa zmieniała nazwiska, ale nie ukrywała w swoich nazwach pochodzenia żydowskiego.
  Np. Zostawiali sobie imiona żydowskie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie twierdzę, że wszystkie te osoby z listy to zbrodniarze i zdrajcy, ale możliwe, że potomkowie takowych. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Po owocach jego go poznacie.
  Ludzie, którzy nie mają nic do ukrycia, np.holokaustu Polaków - nie zmieniają nazwisk.
  Po wojnie sprowadzeni z ZSRR Żydzi rządzili w Polsce we wszystkich urzędach i instytucjach. Zginęło wtedy setki tysięcy Polaków. Wcześniej, podczas okupacji niemieckiej i rosyjskiej, także donosili na Polaków i wydawali ich wrogom.To pozwala przypuszczać, że kapusie i mordercy ukryli się pod zmienionymi nazwiskami, aby uniknąć w przyszłości zemsty uch ofiar i pozostać bezkarnymi.

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam to wczoraj. Mocne i utwierdza mnie w ogromie zła jakie nam grozi ze strony żydowskiej.

   Gruba krecha Wałęsy to był kolosalny błąd.
   Oddanie rządów w Polsce starej nomenklaturze to była zdrada.Świadoma lub nie - ale zdrada. Sprzeniewierzył się Polakom, którzy mu zaufali.

   Usuń
 10. Czytałam wczoraj coś równie przerażającego i przygnębiającego.
  O manewrach w kierunku zmiany cywilizacji na taką która wyznaje antychrysta. Jestesmy z tą chorą zmianą powoli oswajani, krok poi kroku. Przyszłość ludzkości rysuje się obrzydliwie.

  OdpowiedzUsuń
 11. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/miedzynarodowe-memorandum-2014-roku-w-sprawie-utworzenia-nowej-religii-swiatowej-2016-02

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!