poniedziałek, 22 lutego 2016

Korporacyjna Unia Europejska

Moim zdaniem my Polacy zostaliśmy oszukani przez UE.
Miało być demokratycznie, sprawiedliwie, a jest tyranistycznie.
Od początku przyjęto nas do Unii Europejskiej na upośledzonych, dyskryminacyjnych zasadach. Ta dyskryminacja miała z czasem zostać zatarta, tym czasem się pogłębia.

Decydenci UE nie działają zgodnie z interesem narodów, lecz reprezentują interesy lobbystów korporacyjnych. Widać to po dyrektywach, jakie narzucają narodom Europy. Nie konsultują się z narodami, lecz korporacjami np. farmaceutycznymi. By wspierać interesy wielkich korporacji farmaceutycznych - zakazali niewinnego handlu ziołami. To wbrew zdrowiu i interesom narodów.
Komisarze unijni to lobbyści pracujący na rzecz bogatych korporacji m.in. chemicznych takich jak Monsato.

Działają wbrew interesom i dobru narodów. M.in. dlatego tolerują produkcję szkodliwej żywności genetycznie modyfikowanej. Sklepy spożywcze są zawalone taką chorobotwórczą żywnością. Ludzie po niej chorują.
Myślę, że skoro UE oszukała nas, to umowa akcesyjna nie obowiązuje i możemy w każdej chwili wyjść z Unii bez kar finansowych lub co najmniej zażądać przywrócenia autonomii w zarządzaniu naszym krajem.

Rząd polski powinien zarządzać Polską w oparciu o wolę i dobro narodu polskiego, a nie realizować żądania egoistycznych korporacji europejskich czy światowych.

Unia powinna być luźną federacją autonomicznych, suwerennych państw europejskich. Każdy naród i kraj UE powinien zachować swoją tożsamość narodową i kulturową. Nie można narzucać krajom katolickim zboczonej ideologii gender i napływu ogromnej ilości obcych kulturowo muzułmanów.

Komisarze UE muszą nauczyć się respektu do narodów Europy, a nie traktować je jak kukiełki, z którymi wolno im robić co chcą.

Oburzenie narodów Europy udowadnia brak kompetencji zarządczych Komisji Europejskiej. Narzucanie islamizacji narodów Europy przez MERKEL to niedopuszczalny skandal i akt przemocy, świadczy on o tyranistycznym podejściu do narodów Europy. Jest to pogwałcenie zasad demokracji.

Indianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!