poniedziałek, 29 lutego 2016

Wrogie Polakom obce agentury kolaborują z najgorszymi łajdakami

Jak donosi zorganizowana grupa przestępcza publikująca mowę nienawiści pod specjalnie do tego celu stworzoną stroną na Facebooku (Rancho Romantica de Syf) - zainicjowaną przez dwie lesbijki żydowskiego pochodzenia - mowę nienawiści skierowaną w kierunku zniszczenia jednej konkretnej patriotycznej Polki - kilka agentur obcego mocarstwa weszło z kryminalistami we współpracę łącząc siły w nękaniu samotnej kobiety z Mazur. Tak jak za II wojny światowej Żydzi kolaborowali z faszystami niemieckimi, których celem było wyniszczenie całych narodów i zajęcie ich domów i ziem, tak współcześnie działające agentury obcego, agresywnego mocarstwa, kolaborują z najnikczemniejszymi łajdakami, łącząc siły w zwalczaniu najmniejszych przejawów polskości i inicjatyw narodowowyzwoleńczych, bo to, że Polacy nie są wolni w swoim kraju, to chyba nikt już wątpliwości nie ma?

Moim zdaniem, statutowym celem tych wrogich Polakom organizacji
jest zwalczanie wszelkich objawów polskości, patriotyzmu i wolności polskiego słowa pod płaszczykiem zwalczania rzekomego antysemityzmu i rzekomej ksenofobii.

Kryminaliści zaprosili do współpracy w haniebnym procederze stalkingu następujące organizacje:

Cert.gov.pl
www.jewish.org.pl Gmina Żydowska
http://www.nigdywiecej.org
http://www.zglosnienawisc.otwarta.org

Jeśli ten blog zniknie, potwierdzi to moją tezę, że Polską i Polakami rządzą Żydzi, a nie Polacy. Państwo polskie, w tym polskie instytucje mają obowiązek chronić polskich obywateli przed wrogimi nam nacjami. Jeśli tego nie robią - zdradzają Polaków. Zdradzają nas!

Polska Konstytucja RP gwarantuje nam Polakom wolność słowa, poglądów i wyznania. Państwo polskie ma obowiązek strzec przestrzegania Konstytucji RP w Polsce.

Moim poglądem jest, że Żydzi niszczą nasz polski Naród i kraj.
Mój pogląd opieram na historii i przekazach ustnych i pisemnych ofiar holokaustu Polaków i ich oprawców oraz na współczesnych świadectwach świadków żydowskich zbrodni, terroru oraz oszustw dokonywanych na polskich obywatelach.

Mam prawo wyrażać swój pogląd publicznie. Nikt nie ma mnie prawa za to karać czy szykanować.

Nie jestem żadnym antysemitą, ani ksenofobem.
W Polsce nie ma antysemitów!
Antysemici okupowali Polsę w latach 1939-1945.
Byli to Niemcy faszystowscy. Mordowali i głodzili na śmierć Żydów jak i Polaków.

Nazywanie Polaków, którzy ratowali Żydów z narażeniem swojego życia antysemitami to hańba i ordynarne chamstwo. Tego typu antypolskie organizacje nie mają moralnego prawa bytu w kraju, który Żydów gościnnie przyjął przed wiekami i ofiarnie bronił przed Niemcami w czasie II wojny światowej.

Postuluję do polskiego rządu, aby zdelegalizował te agentury wrogiego Polakom Izraela, a ich członkom kazał opuścić nasz kraj! :(((
Polska jest krajem Polaków i to my, Polacy tu mamy rządzić i czuć się dobrze i bezpiecznie. Prawo Polaków do wolności słowa, poglądów i wyznania musi być przez Żydów szanowane!

1 komentarz:

  1. Popatrz jak Polska czerpie z bogatej kultury żydowskiej. To tylko mały fragment? A ty? Kim jesteś ażeby rzucać obelgami w inny naród? https://www.youtube.com/watch?v=JOL2lyFlW1w

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!