sobota, 20 lutego 2016

Manipulowanie masami za pomocą chipów czyli współczesne niewolnictwo

Dawniej importowanych z Afryki czarnych niewolników znakowano jak konie, wypalając na ciele rozpalonym żelastwem znamię. Teraz grozi nam przymusowe wszczepianie chipów. UE już zmusza rolników i hodowców koni do wszczepiania mikrochipów swoim zwierzętom - pod karą grzywny. Tak samo wcześniej czy później zmuszą nas, ludzi - do wszczepiania mikrochipów. Krok po kroku zamieniają nas w bezwolną masę niewolników.

Nie pozwólcie na to!


Czipowanie ludzi – ogromne możliwości dla sterowania masami


Wszelkie wprowadzenie chipa na poziomie podświadomości ludzkiej świadomości postrzegane jest jako potencjalne zagrożenie. Wszystkie funkcje chipa i jego skutki uboczne wszczepienia do osobistej przestrzeni ludzkiego ciała oficjalnie nie jest reklamowane. Wszyscy ludzie, którzy dali sobie wszczepić chip, stali się pewną kopią myszy laboratoryjnych lub osławionym bioobiektem. Termin bioobiekt wielokrotnie już występował w oficjalnych dokumentach. Na przykład, w dokumencie na temat „Strategii rozwoju przemysłu elektronicznego w Rosji” człowiek w okresie do roku 2025 nazywany jest bioobiektem. W innej dyskutowanej ustawie w Dumie Państwowej dziecko nazywa się produktem poczęcia.

a
Czipowanie ludzi dla państwa to dość opłacalne przedsięwzięcie. Na przykład, przy nieprawidłowym lub niewygodnym dla państwa zachowaniu człowieka, z jego wirtualnego portfela może być pobierana automatycznie pewna kwota pieniędzy jako kara. A gdy jakiś człowiek stał się dla systemu całkiem niewygodny, to zwykłym kliknięciem lub naciśnięciem klawisza będzie można go bardzo łatwo usunąć. Do tego nie trzeba wraz z chipem umieszczać jakieś trucizny czy wirusy, po prostu technologie, opracowane na poziomie impulsów, są zdolne wysyłać określone sygnały, które będą aktywizować procesy chemiczne w organizmie człowieka. To znaczy, organizm zabije sam siebie.
W Chinach, niektóre elitarne jednostki wojskowe już od pewnego czasu praktykują czipizację swoich żołnierzy. I w przypadku, gdy żołnierz stanowi narodowe zagrożenie, czy też powstają powody, według których życie człowieka staje się niebezpieczne dla państwa, to poprzez proste naciśnięcie przycisku zagrożenie przestaje istnieć wraz z człowiekiem.
Oczywiście, istnieją też pewne problemy, związane z chipowaniem ludzi, np. im dalej znajduje się chip od czytnika, tym silniejszy musi być sygnał. Oznacza to, że dla śledzenia wszystkich ruchów człowieka wymagane są dość silne sygnały. O szkodliwości promieniowania z telefonów komórkowych wiedzą wszyscy, ale przecież komórka znajduje się na zewnątrz ciała ludzkiego, i najczęściej w niewielkiej odległości. A chip nieustannie promieniuje energię wewnątrz ciała człowieka, a więc i szkodliwość od niego jest znacznie większa.
W chwili obecnej niemożliwe jest określenie, czy chip może odczytywać myśli ludzi. Ale uwzględniając to, że technologie rządzących znacznie wyprzedzają te technologie, które są dostępne masom, to może to być możliwe. A do roku 2030-go, technologie te staną się dostępne dla mas. Rozwój następuje dość progresywnie i jeżeli odczytywanie myśli na razie jest niemożliwe, to prawdopodobnie stanie się to możliwe w najbliższym czasie. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że oprócz zabijania człowieka chipy mogą oddziaływać na stan psychiczno – emocjonalny.
W naszym wieku kapitalizmu nie istnieją jako takie poufne informacje, dlatego więc transfer danych jest możliwy w strukturach władzy i strukturach przestępczych. I człowiek – bioobiekt nie może nic zrobić, system obserwuje wszystko, co on robi, wszystkie jego kontakty, przemieszczanie się, zakupy i inne sprawy. O śledzeniu człowieka za pomocą chipów – tatuaży patrz: http://anvictory.org/smogut-li-elektronnye-tatuirovki-zamenit-paroli-v-internete-ili-drugie-formy-identifikacii.
Masom podaje się tylko oficjalne pseudoplusy, które stanowią podstawę działania wszystkich firm reklamowych. W szczególności mówi się o tym, że chipizacja ludności pozwoli zapomnieć o terroryzmie, ale podczas szczegółowej analizy widać, że sam terroryzm został stworzony specjalnie właśnie do kontroli ludności.
http://anvictory.org/
Tłumaczył Janusz Sielicki
6.7.2014 r.
Za: http://3rm.info/47007-chipirovanie-lyudey-ogromnye-vozmozhnosti-dlya-upravleniya-massami.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!