piątek, 4 marca 2016

W Polsce nie ma antysemityzmu

Powtarzam - w Polsce nie ma antysemityzmu.
Antysemityzm uprawiali Niemcy przed II wojną światową i w czasie niej.
Tylko zorganizowaną exterminację Żydów można nazwać antysemityzmem.
Plan i realizację ich zagłady. To jest antysemityzm. Polacy nigdy nie brali w tym udziału. Mało tego - pomagali Żydom z narażeniem swojego i swoich rodzin życia, ba, a nawet całych ulic i wsi. W tym kontekście historycznym nazywanie Polaków antysemitami, to ciężka obelga wzywająca o pomstę do nieba. Nie życzę sobie, by niewdzięczni, obłudni Żydzi obrażali mój polski Naród!

To co Żydzi nazywają antysemityzmem w Polsce, to jest owoc żydowskiego antypolonizmu stosowanego przez Żydów w Polsce za II wojny światowej i za komuny oraz współcześnie.

Niechęć Polaków do Żydów jest całkowicie zasadna, oparta na czystkach etnicznych przeprowadzonych na Polakach przez Żydów kolaborujących z hitlerowcami i rosyjsko-żydowskimi NKWDowcami. Żydzi nigdy nie zostali rozliczeni ze swoich zbrodni. Doprowadzili wraz z niemieckimi hitlerowcami i rosyjsko-żydowskimi NKWDowcami do zagłady ogromnych rzesz polskiego wartościowego społeczeństwa. W Polsce i na sąsiednich ziemiach dokonał się polski holokaust, za który odpowiedzialni są Niemcy, Rosjanie i Żydzi.
Mordowali najlepszych: polską elitę intelektualną, profesorów, naukowców, nauczycieli, księży, oficerów, szlachtę, patriotów polskich. To za komuny narzuconej Polakom siłą przez ZSRR, a wcielanej krwawą przemocą do Polski za pośrednictwem Żydów sprowadzonych tu z ZSRR - Żydzi wymordowali 90 % żołnierzy polskiej Armii Krajowej, między innymi tych, którzy wrócili do Polski z wszystkich frontów, gdzie walczyli u boku aliantów (Amerykanów, Anglików itp.) o wolność Polski!

Katyń i holokaust tysięcy bezbronnych Polaków to jest tylko jeden przykład udziału Żydów w exterminacji narodu polskiego.

Następnie czystki etniczne w Polsce w czasie II wojny i za komuny.
Setki tysięcy Polaków zostało wymordowanych za sprawą i na rozkaz Żydów.
Po II wojnie Światowej polscy patrioci umierali katowani w więzieniach, lochach i katowniach, ci co przeżyli tortury umierali rozstrzeliwani i byli wrzucani do masowych grobów. Cały kraj jest usiany zasypanymi jarami wypełnionymi po brzegi trupami pomordowanych Polaków. Nie jest mi to obojętne. To moi rodacy niewinnie cierpieli. Oni bezbronni ginęli. Jest mi strasznie przykro z tego powodu. Nie wybaczę tego Żydom, bo tego się nie da wybaczyć. Uważam, że nie mają moralnego prawa by mieszkać w Polsce.

Nie jestem antysemitką, tylko osobą dobrze poinformowaną. Jestem tolerancyjna. Nie przeszkadzają mi pielgrzymki Żydów izraelskich do Leżajska. Ale nie ma zgody na ich zadomowienie się w Polsce.
To obcy mentalnie i kulturowo naród. Nieprzyjazny nam Polakom.
Mający za nic wiarę chrześcijańską, katolicyzm i przykazania boskie w tym najważniejsze z nich: "Nie zabijaj". Jaskrawym przykładem tego jest okrutny, bestialski morderca Żyd Kajetan Poznański wychowany przez matkę prokuratorkę. Ciekawe czym zajmowali się dziadkowie Poznańskiego za Komuny? Skąd u niego taka pogarda dla ludzkiego życia?

We wczesnej młodości przyjaźniłam się z polską Żydówką nie mając pojęcia, że jest ona Żydówką. O tym się nie mówiło. Tylko zastanowiła mnie jej dziwna forma zwracania się do ojca: "tate", ich nazwisko i niepolska uroda.
Nie sądzę, aby znała hebrajski i talmud, co najwyżej kilka słów. Jest katoliczką. Rodzina ta całkowicie się zasymilowała z Polakami i nigdy im nie szkodziła.

Teraz zaś wiem o rzeszach innych, wrogich Polakom Żydach, którzy brali czynny udział w exterminacji ludności polskiej, głównie inteligencji polskiej i żołnierzy polskich walczących o wolność narodu polskiego.

Moje zainteresowanie sprawami żydowskimi zaczęło się kilka lat temu, gdy natknęłam się na bardzo poczytnym profilu facebookowym na żydowski antypolski paszkwil oczerniający Polaków na arenie międzynarodowej, głównie w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w Nowym Jorku.

Dobrze ubrana, elegancka i zadbana staruszka wypowiadała się obłudnie na temat II wojny światowej, dając do zrozumienia, że ich rodzinę w Polsce wymordowali Polacy, a nie Niemcy. Posługując się niedomówieniami i półsłówkami dała do zrozumienia czytelnikom i przekonała zdecydowaną większość nowojorczyków, że Polacy wymordowali jej rodzinę w "polskim" obozie zagłady. Strasznie przeżyłam to nikczemne pomówienie. Nie mogłam spać 3 dni. Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego Żydzi nam Polakom to robią. Dlaczego uprawiają na taką skalę antypolonizm. Chciałam zrozumieć. Zaczęłam czytać. Teraz już wiem o co chodzi. Chodzi o kasę. Chodzi o nasz polski majątek narodowy, o łupienie Polaków, które trwa od ponad półwieku, a po obaleniu komuny - drastycznie nasiliło się!

Więc proszę - by Żydzi nam Polakom nie wciskali kitów o rzekomym antysemityzmie Polaków.

To wy, Żydzi, uprawiacie na wielką, ogólnoświatową skalę antypolonizm.
Celowo u obcych nacji wzbudzacie wielką niechęć do Polaków.
To wy, Żydzi, nazywacie polskich patriotów nazistami, faszystami, a nieśmiałe ruchy narodowowyzwoleńcze - ruchami faszystowskimi.

Tym samym robicie nam Polakom wielkie świństwo. Taka jest prawda.
Jesteście gośćmi narodu polskiego, a zrobiliście z gospodarza parobka, który robi na was za darmo, a wy na niego plujecie pogardliwie z góry.
Uprawiacie w moim kraju bezczelny antypolonizm i wyzysk narodu polskiego. Dlatego z łaski swojej, opuście nasz kraj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!