sobota, 19 marca 2016

Piąta kolumna zaspała :-)

Zaglądam na onet.pl czyli na niemiecki portal polskojęzyczny. I co moje piękne oczy widzą?
Przecieram ze zdumienia oczęta. Pojawił się pierwszy nie szczekający na Polskę, polskość i rząd Szydło artykuł. Mało tego. Pod nim szereg pro-polskich komentarzy góruje.
Czyżby piąta kolumna składająca się z pismaków-dezinformatorów i szkalowników wynajętych przez wrogie Polsce siły zaspała?? :D A może fala uświadomionych, mądrych Polaków zatopiła propagandystów niemieckich? :-) :-) :-) 
Aż miło poczytać jak roztropnie rozumują prawdziwi Polacy :-) Serce rośnie! :-) 

Indianka :-) 
~piotrt : PYTAM przewielebnych obecnych sędziów TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO oraz popierające ich niektóre osoby o wasze samopoczucie w kwestii tylko tych paru pytań?
1. Czy podwyższenie wieku emerytalnego dla większości ludzi nawet pod koniec okresu pracy zawodowej nauczyciele z 50 na 67 lat było zgodne z konstytucją? 
2.Czy zostawienie służbom tzw. mundurowym emerytur już np. w wieku 38 lat po 15-stu latach pracy jest zgodne z konstytucją? 3. Czy wysokie emerytury nawet po 15.000,- zł dla sędziów, prokuratorów, wojskowych kosztem pozostałego społeczeństwa jest zgodne z konstytucją? 4. Czy zagarnięcie naszych pieniędzy przez Tuska z OFE było zgodne z Konstytucją?
5. Czy zmniejszenie zasiłku pogrzebowego z 6000zł na 4000 zł było zgodne z konstytucją?
----PYTAM rzeplińskiego, tuleję o wasze samopoczucie w kwestiach?
zwiń

13 minut temu | ocena: 76% | odpowiedzi: 6
odpowiedzTwój głos
~fgh68 : Dziwny twór pt. KOD, wespół z odsuniętymi od władzy resztkami polityków, rzucili hasło, że nowe władze są wrogiem Polski i polskiego narodu, należy uczynić wszystko, by go obalić. Wezwania do wychodzenia na ulice, wezwania do buntu społecznego są na porządku dziennym. W imię czego? Co zamierzają osiągnąć krzykacze? Ano - chcą uspokoić taflę wody na polskim akwenie, by obcy mogli dalej spokojnie łowić ryby, zaś oni otrzymają w zamian na powrót swoje lukratywne posadki, swoje prezesostwa w bankach, hodowlach koni, ZUS-ach, generalskich i sądowych stanowiskach, unijnych poselstwach i urzędach. Czy Naród Polski ma wyrazić zgodę na rozszarpywanie naszej Ojczyzny? Czy tak zdecydowane i mocne, zewnętrzne naciski na Polski Rząd uspokoją ten polski akwen i czy obcy będą nadal spokojnie łowić nasze ryby? 
zwiń

13 minut temu | ocena: 78% | odpowiedzi: 1
odpowiedzoceń: -1 +1
~kinreip : Z tymi wyrokami TK jest jak z wyjaśnieniami oskarżonego w sądzie. Niby powinien mówić prawdę, ale jak kłamie to nic mu za to nie można zrobić. Skoro za nieprzestrzeganie wyroków TK nie ma żadnej sankcji, to po diabła utrzymywać taką nie tanią przecież instytucję ? Mamy przecież także Sąd Najwyższy, który może też opiniować różne ustawy uchwalane przez sejm w kontekście ich zgodności z konstytucją. Bo jak widać TK wydaje tylko opinie, które nazywa dla pucu "wyrokami". Gdyby to bowiem były wyroki, za ich nieprzestrzeganie istniałaby kara. zwiń

13 minut temu | ocena: 77%
odpowiedzoceń: -1 +1
~szKODnicy precz : Nie czarujmy się te spędy KODu to żaden spontan. Kijowski jako słup oligarchów daje tylko fasadę. Zganiają tych biednych oszalałych z nienawiści do Jaro ludzi. Pojonych nienawiścią przez jedynie słuszny organ Gazetę Wyborczą, jedynie demokratyczna i słuszną TVN, jedynie słuszny redaktor III RP Tomasz Lis tak pięknie hejtuje i judzi. Plus oderwani od koryta przegrani w wyborach politycy słusznej PO jedyni prawdziwi Europejczycy zresztą. Sąd Rzeplińskiego dawniej TK jest pięknym narzędziem do robienia polityki. I czego trzeba więcej?
zwiń

15 minut temu | ocena: 67% | odpowiedzi: 7
odpowiedzTwój głos
~kordianW : Brawo Prezydencie . Brawo panie Kaczyński Róbcie swoje .. Ani kroku wstecz...
Niepodległość Polski i nasza suwerenność to jest coś, za co na przestrzeni wielu wieków umierali nasi dziadowie. Naszym obowiązkiem jest walka o niepodległą Polskę. Brzmi zbyt patetycznie? Pozornie... Gdy obserwuję, co się dzieje w Polsce, całą tą michnikowszczyznę, te szyte sondażyki dla publiki, te KOD-y... to dochodze do wniosku, że przed nami naprawdę realna walka o suwerenność i godność Polaków.
Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach, a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców.
Naprawdę uważacie, że trzeba bronić TAKIEJ demokracji?
O taką ,,demokrację” walczą PO Petru i KOD.
Do przodu oby Polska była w końcu Polską !!
zwiń

11 minut temu | ocena: 71% | odpowiedzi: 1
odpowiedzoceń: -1 +1
~patriota : Urodziłem się w 1959 , całe swoje życie spędziłem w zniewolonej Polsce ostatnie miesiące sprawiły że obudziło się we mnie coś czego nigdy nie czułem . Takie słowa jak Polska i to co robi rząd sprawiły że czuje się Polakiem w wolnej Polsce. Pisząc tych parę słów przypomniałem sobie słowa mojej nieżyjącej babci [rocznik 1914]że jest taki moment że ze wzruszenia słowo POLSKA się łamie i kręci się łza. 57 lat czekałem na to uczucie, warto było. Z głębi serca dziękuje Prezesie Kaczyński , Prezydencie Duda , Premier Szydło . Żeby Polska była wreszcie Polską !!
Społeczeństwo bierne już zapomniało co to wspólnota wiary, tradycji i kultury! 
Na forach internetowych aż przelewa sie przez ekrany monitorów jad i nienawiść skierowana do wszystkiego co Polskie , narodowe i święte.
Proszę bardzo teraz możecie mnie atakować czy minusować, ale nie zmieni to faktu, że będę trwał przy swoim, ponieważ zależy mi na Polsce mocnej i dumnej , z silnym wsparciem jej obywateli!! Pozdrawiam moich WSZYSTKICH rodaków. 
zwiń

17 minut temu | ocena: 67% | odpowiedzi: 5
odpowiedzTwój głos
~hm : Kochani Polacy!!! Stała się rzecz niebywała. Komunistyczny sędzia z epoki PRL-u niejaki rzeplinski w dniu 09.03.2015 r. zmienił samowolnie bez wiedzy narodu polskiego swoim bezprawnym orzeczeniem-stwierdzeniem konstytucję RP. Stala się naprawdę rzecz ponad prawem jakimkolwiek w świecie stosowanym. Czy jest drugie takie państwo na świecie aby jeden prominentny sędzia miał prawo samowolnie naruszać prawa konstytucyjne i zmieniać konstytucję samowolnie naruszając jednocześnie ład i porządek demokratyczny państwa? Komunistyczny sędzia rzepliński dzisiaj stworzył w POLSCE BEZPRAWNĄ ANARCHIĘ DOKONUJĄC ZAMACHU NA KONSTYTUCJĘ RP. Kochani Polacy jak długo mamy to bezprawie patologii poprzedniej komunistycznej i globalistów z po, psl, petru =kod władzy z nocnej zmiany bolka tolerować??? Obudźcie się Polacy i Polsko. Powstań Polsko złóż nocnozmianowe BOLKOWE i SB-ckie kajdany. zwiń

12 minut temu | ocena: 65% | odpowiedzi: 2
odpowiedzTwój głos
~marek : Wojne domowa to wszczyna KOD, czyli twor opozycji PO i Nowoczesnej, wykorzystywani do robienia zamieszania i sprawiania wrazenia jakoby PiS przejelo wladze siłą.
Nie sadzicie chyba ze ludzie sami sie tak licznie zebrali, drukowane sa ulotki, nalepki, produkowane transparenty, czapki, koszulki...zakladany jest jakiś związek... to 100% twór opozycji, a wmawia sie ludziom ze to jakaś obrona demokracji.
Schetyna i Lis z bezsilności i braku wsparcia społecznego dostają małpiego rozumu i czynią "małpie susy" w rodzaju Schetynowskiego 'Majdanu" oraz proroctw Lisa w rodzaju zapowiedzi "kryterium ulicznego". To już Wasz KONIEC ..

zwiń

10 minut temu | ocena: 60%
odpowiedzTwój głos
~bez komentarza : * Przewodniczący PO Schetyna na zjeżdzie platformy " doprowadzimy do majdanu "
* Szef KOD Kijowski w kropka nad i u Olejnik " nie wykluczamy majdanu "
* Prezes TK Rzepliński w tvn24 " w najbliższym czasie może dojść do rozlewu krwi "
Przypominam że majdan zakończył się bratobójczą walką , przelaniem krwi .
Czy tego chcą Ci panowie ??
Polsko obudż się !!
zwiń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!