środa, 16 marca 2016

PO sra w polskie gniazdo

Platforma "Obywatelska", pilnuje, by Polska nie miała swoich reprezentantów we władzach Unii Europejskiej, którzy z tej pozycji mogliby skutecznie bronić interesów Polski. Jest to nikczemne, wręcz zdradzieckie zachowanie posłów partii, która żerowała na Polsce przez ostatnie 8 lat, zanim władzę przejął PiS.
Platforma "Obywatelska" działa na szkodę interesu polskiego na arenie międzynarodowej. To jest zdrada Polski. Ta partia powinna zostać zdelegalizowana, jako wrogi Polsce element godzący w żywotne interesy naszej Ojczyzny. Należy tę partię usunąć z Sejmu i Senatu, a także z samorządów.
To są zdeklarowani wrogowie naszego państwa.


Dodano: 15.03.2016 [22:56]
Politycy PO blokowali wybór Polaka - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
"Skandal - PO blokuje wybór Polaka J Wojciechowskiego do Trybunału UE" - tak skomentowała eurodeputowana Jadwiga Wiśniewska przebieg dzisiejszego posiedzenia Komisji Kontroli Budżetowej Parlamentu Europejskiego (CONT), w którego trakcie odbyło się wysłuchanie kandydatów do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego. Kandydatem rekomendowanym przez polski rząd jest europoseł Janusz Wojciechowski. Przeciw były dwie przedstawicielki Platformy Obywatelskiej.

"Wojciechowski od 12 lat jest posłem do PE (wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa), przez 13 lat był sędzią sądów w Polsce: od rejonowego, przez okręgowy, apelacyjny po Sąd Najwyższy. Wreszcie przez 6 lat był prezesem Najwyższej Izby Kontroli" - przypomina telewizjarepublika.pl

Pomimo to, w czasie wysłuchania w Brukseli polskiego kandydata, najbardziej przeciw były... polskie europosłanki! Oczywiście, z szeregów Platformy Obywatelskiej. Chodzi o Julię Piterę i Różę Thun.

– Europosłanki PO przeniosły sprawy polskie na arenę europejską i złamały żelazną zasadę popierania polskich kandydatów na wysokie stanowiska w UE. Ten atak został bardzo źle odebrany m.in. przez przewodniczącą komisji – oświadczyła Jadwiga Wiśniewska, eurodeputowana PiS, cytowana przez serwis Telewizji Republika."

http://niezalezna.pl/77700-politycy-po-blokowali-wybor-polaka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!