wtorek, 1 marca 2016

Historia Polski skrywa złoto i majątek narodowy Polaków

Dlaczego postkomunistyczne rządy Polski zlekceważyły nauczanie historii Polski? Dlaczego uznały ją jako zbędną?
Historia Polski ukrywa miliony i miliardy należne narodowi polskiemu od obcych państw. Kto nie zna historii, ten nie wie, co nam Polakom się należy. Kto nie zna historii, ten nie wie także o wielkich wyłudzeniach majątku narodowego dziejących się współcześnie.

Ten poniższy link prowadzi do artykułu, który mówi o rozkradaniu majątku polskiego przy pomocy majstrowania w prawie polskim oraz przy pomocy wyłudzeń - wszak państwo polskie wszystkich powojennych roszczeniowców spłaciło, mimo tego, że to Niemcy i Rosja wszczęły wojnę, a nie Polska.
Zaś majątek i złoto Polaków jest nadal w zagranicznych rękach.
Obce państwa, które przechwyciły polskie złoto nie chcą go oddać!
Zaś Polska jest zmuszana do oddawania majątku narodowego na podstawie sfałszowanych dokumentów.

https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/12/uwlaszczac-na-majatku-narodowym-az-kamien-na-kamieniu-nie-zostanie/

Motto:
Nic nikomu się nie należy
B. Wolniewicz
W III RP od 1989r trwa proces uwłaszczania się na majątku narodowym różnych grup. Jedną z nich są wszelakiej maści „spadkobiercy”:
Ogród Saski – Zamoyscy
Szczawnica – „spadkobiercy”
Wilanów – „spadkobiercy”
Ta lista to przecież nawet nie promil tego, co się w Polsce dzieje – półlegalnie (link) i zupełnie nielegalnie. Postawa polskich władz otworzyła drogę dzieciom i wnukom panów Helmutów, Heinzów, Hermanów i Fritzów – do upominania się o majątek ojców i dziadów, który im „komuniści” „bezprawnie” zabrali w Breslau, Danzig und Stettin albo innym Westpommern czy Oberschlesien.
Nie ma się więc co dziwić, że również potomkowie panów Rozenbluma, Goldbauma czy Rozenzweiga (oraz – nie-potomkowie, poczuwający się do prawa własności różnych obiektów w Polsce) przystąpili do walki o swój kawałek polskiego tortu (gwoli przypomnienia – o swój kawałek tego radziwiłłowskiego „postawu z czerwonego sukna” bił się [miast narodowego majątku niczym Rejtan bronić] i Kościół Katolicki podwiadomym światłym przywództwem). O sprawach reprywatyzacyjnych i restytucyjnych machlojek piszą nieśmiało różni publicyści, a fali grabieży narodu polskiego (państwowe to narodowe, a nie niczyje – i póki jest państwowe, to złodzieje są tylko chwilowymi zarządcami tego majątku, których można przepędzić przy użyciu kartki do głosowania) nie powstrzymuje nic.
Bohaterem ostatnich dni stał się „czołowy, jedyny odważny, złotopióry publicysta” III RP, S. Michalkiewicz, który w Najwyższym Czasie zaczął bić na alarm. Ciekawe jest to, że środowisko żądające totalnej prywatyzacji wszystkiego – i totalnej restytucji każdego majątku – na koszt podatnika oczywiście – jednocześnie woła wniebogłosy o obniżkę podatków, ale mniejsza z tym. Mamy więc wielką sensację, bo oto rząd Tuska ponoć oddaje po cichu Żydom nie ich mienie. S. Michalkiewicz nie potrafi niestety podać żadnych bliższych informacji (cały wywiad z Michalkiewiczem jest tu).
Dla kogoś, kto poświęcił sprawom reprywatyzacji choć odrobinę uwagi w ostatnich latach sensacje Michalkiewicza są mało zaskakujące. Zachęcam do odsłuchania audycji TV Trwam (kontynuacja w Radio Maryja) z roku 2006 (Prof. Wolniewicz i Prof. Nowak), z której można się dowiedzieć więcej niż z Najwyższego Czasu. Dzisiejszy (niepotwierdzony jeszcze) „finał”, to konsekwencja procesu, który zaczął się dawno tem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!