czwartek, 3 marca 2016

Tora

Ci, którzy fałszywie zarzucają mi rzekomy antysemityzm,
zdziwiliby się, gdyby wiedzieli, że pasjami śpiewałam i tańczyłam kiedyś żydowską torę... :-)

Było to dawno temu, w czasach miejskich, w ramach teatru amatorskiego...
Tak, tak, śpiewałam po hebrajsku i tańczyłam energetyczny taniec żydowski :-)

Co więcej był to mój ulubiony taniec :-)

Myślę, że antysemitka nie tańczyłaby i nie śpiewała po hebrajsku tory :-)

4 komentarze:

 1. Dawno temu na pewno byłaś inną dziewczyną, mam na myśli tak charakter jak i osobowość, na pewno była miałaś nieskażoną świadomość świata i ludzi. Dopiero z wiekiem przyszły skażone antysemityzmem, i nie tylko, myśli i słowa przelane na ten blog. Hmm, czytam wpisy z ostatnich dni, niestety jest w nich antysemityzm, nie da się tego ukryć... Pomyśl zanim znów coś takiego napiszesz...Bo i po co? Komu i czemu to służy? zostawiam dobre i mądre słowo; wróć na ziemię, zostaw politykę politykom, zaś sama zajmij się swoim gospodarstwem najlepiej jak potrafisz. Czas spędzony na tworzenie takich elaboratów, jest czasem straconym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawniej temu wiedziałam tylko tyle, że za
  Komuny był wielki bunt w Polsce i groziła nam wojna domowa.
  Aby uspokoić społeczeństwo, ówczesny premier umożliwił Żydom wyjazd z Polski na Zachód. Nie znałam szczegółów historycznych, zasad i metod działania Żydów, nie wiedziałam o ich roli w Katyniu i podczas II wojny światowej i po niej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 1968? Wojna domowa ?
   W 1968 Gomułka i PZPR na pasku ZSRR (po zerwaniu przez ZSRR stosunków z Izraelem w wyniku wojny sześciodniowej) rozpętali kapanię szykan i bezpodstawnych oskarżeń wobec Żydów. Usuwano ich z pracy i szykanowano. Nic dziwnego, że chcieli wyjeżdżać (choć wyjechało wówczas stosunkowo niewielu).

   Chcesz zostać nowym Gomułką ?

   Usuń
 3. Powtarzam - w Polsce nie ma antysemityzmu.
  Antysemityzm uprawiali Niemcy przed II wojną światową i w czasie niej.
  Tylko zorganizowaną exterminację Żydów można nazwać antysemityzmem.
  Plan i realizację ich zagłady. To jest antysemityzm.

  To co nazywasz antysemityzmem w Polsce, to jest owoc żydowskiego antypolonizmu stosowanego przez Żydów w Polsce za II wojny światowej i za komuny.

  Niechęć Polaków do Żydów jest całkowicie zasadna, oparta na czystkach etnicznych przeprowadzonych na Polakach przez Żydów kolaborujących z hitlerowcami i rosyjsko-żydowskimi NKWDowcami. Żydzi nigdy nie zostali rozliczeni ze swoich zbrodni. Doprowadzili wraz z hitlerowcami i NKWDowcami do zagłady ogromnych rzesz polskiego wartościowego społeczeństwa. W Polsce i na sąsiednich ziemiach dokonał się polski holokaust, za który odpowiedzialni są Niemcy, Rosjanie i Żydzi.
  Mordowali najlepszych: polską elitę intelektualną, oficerów, szlachtę, patriotów polskich. To za komuny narzuconej Polakom siłą przez ZSRR, a wcielanej przemocą do Polski za pośrednictwem Żydów sprowadzonych tu z ZSRR - Żydzi wymordowali 90 % żołnierzy polskiej Armii Krajowej, między innymi tych, którzy wrócili do Polski z wszystkich frontów, gdzie walczyli u boku aliantów (Amerykanów, Anglików itp.) o wolność Polski.

  Katyń i holokaust tysięcy bezbronnych Polaków to jest jeden przykład udziału Żydów w exterminacji narodu polskiego.

  Następnie czystki etniczne w Polsce w czasie II wojny i za komuny.

  Nie jestem antysemitką, tylko osobą dobrze poiformowaną.
  We wczesnej młodości przyjaźniłam się z polską Żydówką nie mając pojęcia, że jest ona Żydówką. O tym się nie mówiło. Tylko zastanowiła mnie jej dziwna forma zwracania się do ojca: "tate", ich nazwisko i niepolska uroda.
  Nie sądzę, aby znała hebrajski i talmud, co najwyżej kilka słów. Jest katoliczką. Rodzina ta całkowicie się zasymilowała z Polakami i nigdy im nie szkodziła.

  Teraz zaś wiem o rzeszach innych, wrogim Polakom Żydów, którzy brali czynny udział w exterminacji ludności polskiej, głównie inteligencji polskiej i żołnierzy polskich walczących o wolność narodu polskiego.

  Moje zainteresowanie sprawami żydowskimi zaczęło się kilka lat temu, gdy natknęłam się na bardzo poczytnym profilu facebookowym na żydowski antypolski paszkwil oczerniający Polaków na arenie międzynarodowej, głównie w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w Nowym Jorku.
  Dobrze ubrana, elegancka i zadbana staruszka wypowiadała się obłudnie na temat II wojny światowej, dając do zrozumienia, że ich rodzinę w Polsce wymordowali Polacy, a nie Niemcy. Posługując się niedomówieniami i półsłówkami dała do zrozumienia czytelnikom i przekonała zdecydowaną większość nowojorczyków, że Polacy wymordowali jej rodzinę w "polskim" obozie zagłady. Strasznie przeżyłam to nikczemne pomówienie. Nie mogłam spać 3 dni. Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego Żydzi nam Polakom to robią.
  Dlaczego uprawiają na taką skalę antypolonizm. Zaczęłam czytać. Teraz już wiem o co chodzi. Chodzi o kasę. Chodzi o nasz polski majątek narodowy, o łupienie Polaków, które trwa od ponad półwieku, a po obaleniu komuny - drastycznie nasiliło się.

  Więc proszę - nie wciskaj mi tu kitów o rzekomym antysemityzmie.
  To wy, Żydzi, uprawiacie na wielką, ogólnoświatową skalę antypolonizm.
  Celowo u obcych nacji wzbudzacie niechęć do Polaków, to wy, Żydzi, nazywacie polskich patriotów nazistami, faszystami, a nieśmiałe ruchy narodowowyzwoleńcze - ruchami faszystowskimi.
  Tym samym robicie nam Polakom wielkie świństwo. Taka jest prawda.
  Jesteście gośćmi narodu polskiego, a zrobiliście z gospodarza parobka, który robi na was za darmo. Dlatego z łaski swojej, opuście nasz kraj.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!