niedziela, 2 lipca 2017

Prezes PiS ostrzega Zachód. Przypomniał, że Polska nie zrzekła się wojennych odszkodowań

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, przyznał na antenie TVP Info, że przypomnienie, iż Polska nigdy formalnie nie zrzekła się reparacji wojennych od Niemiec, było „sygnałem" wobec zachodnich państw.- To jest w tej chwili sygnał. Pr...

Wprost - 2 lipca 2017

http://a.msn.com/r/2/BBDxgjm?a=1&m=PL-PL

Oczywiście, że Polska nie tylko powinna nieśmiało sygnalizować, ale wręcz żądać reparacji wojennych, tym bardziej w kontekście brutalnych ataków przeprowadzanych obecnie na Polskę przez Niemcy i niektóre inne kraje Europy, które w czasie II Wojny Światowej współpracowały z faszystowskimi Niemcami. Francja była takim krajem.

Mało tego, nie stać nas na to, by z tych reparacji zrezygnować. Polska od lat jest dokona przez tzw. gminy żydowskie, które wyłudzają ogromne majątki i odszkodowania, od kraju, który w zeszłym wieku padł ofiarą faszystowskich Niemiec oraz komunistycznej Rosji. Te dwa mocarstwa spustoszyły nasz kraj i dokonały holokaustu na obywatelach Polski.
Żadne z tych mocarstw nie zapłaciło Polsce odszkodowań za śmierć, ból i straty materialne. Rosja zagrabiła część ziem Rzeczypospolitej i do dziś dnia nie zwróciła.

Obecnie Niemcy zdradziecko układają się z Rosją ponad naszymi głowami, budują rury gazowe wbrew interesowi Polski, blokują wjazd dużych statków pełnomorskich do portów polskich, mieszają się do gospodarki Polski, rozkręcają antypolskie nagonki internetowe i prasowe, szczują ekologów na polskie niezbędne inwestycje mające na celu podnieść z dna polską rozmontowaną przez PO gospodarkę.

Unia Europejska sterowana przez Niemcy wielokrotnie naraziła polski budżet na potężne straty i koszty. Niemcy za pośrednictwem UE, m.in. uniemożliwili opodatkowanie zachodnich firm, które nie płacąc podatków w Polsce, generują dla budżetu Polski ogromne straty. Dość!

Lechija

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!