czwartek, 29 czerwca 2017

Uroczyste przekazanie tradycji Komendy Głównej AK Dowództwu WOT. "Tę wolę po was przejmujemy. Przejmujemy dorobek taktyki walki"

https://wpolityce.pl/polityka/346309-uroczyste-przekazanie-tradycji-komendy-glownej-ak-dowodztwu-wot-te-wole-po-was-przejmujemy-przejmujemy-dorobek-taktyki-walki

Piękna uroczystość wznowienia dawnych, patriotycznych, duchowych i obronnych wartości polskiej Armii Krajowej, które od teraz mają kontynuować Wojska Obrony Terytorialnej.

Wojska Obrony Terytorialnej to formacja, której twórcą jest Minister Obrony Narodowej, Atoni Macierewicz, członek polskiego rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Odbudowa polskiego potencjału militarnego jest rzeczą niezbędną dla zapewnienia bezpieczeństwa obywateli w naszym kraju.

Dobrze by było, by Sejm uchwalił ustawę przywracającą Polakom prawo do posiadania broni. Oczywiście z wykluczeniem członków i sympatyków KOD, Nowoczesnej, Platformy i innych lewackich organizacji, gdyż dążą one do autodestrukcji państwa polskiego i jako element wywrotowy, antypolski, nie mogą być uzbrojeni, zwłaszcza w świetle nawoływania tych formacji ustami aktorów Teatru Powszechnego w Warszawie, do zabójstwa lidera PiS oraz w świetle opublikowania przez stricte antyrządowy i antyPiSowski Newsweek, szczegółowego opisu rozkładu siedziby PiS i zwyczajów ochrony i użytkowników tego obiektu.

Zachęcam wszystkich polskich patriotów do wstępowania do polskich Wojsk Obrony Terytorialnej. Nauczycie się tam strzelać i bronić swoich rodzin, gdy znów zostaniemy napadnięci przez wrogie nacje, a czuję, że to niedługo nastąpi niestety.

Lechija

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!