niedziela, 1 grudnia 2013

Zrada Narodu

Zdradą Narodu polskiego było wprowadzenie do kraju przemocą komuny i dręczenie Narodu przez pół wieku na zlecenie Kremla. Zdradą Narodu polskiego było wprowadzenie do Polski stanu wojennego, który miał na celu zablokować ruchy wyzwoleńcze w Polsce. Natomiast Okrągły Stół to próba dogadania się gigantycznej opozycji w postaci Solidarności z totalitarnymi rządami komuchów. Solidarność dogadała się z komuchami, dzięki temu komuchy nie puściły na Naród czołgów. Błędem było przyobiecanie komuchom, że nie poniosą kary za swoje zbrodnie i przestępstwa wobec Narodu. Przez brak rozliczenia komuchów z ich grzechów wobec Narodu - to tałatajtwo żre nasz kraj nadal, deprawując go zakulisowo, ale wytrwale i niszcząc skutecznie - gospodarkę, ekonomię, majątek narodowy, swobody obywatelskie - niszczą nasze życie. Pora się tych zgniłych dziadów pozbyć z naszego kraju raz na zawsze, a kraj odzyska siły witalne i wolność.
 
Współczesne bredzące od rzeczy lemingi to potomkowie starych komuchów, partyjniaków, którzy niszczyli Naród i kraj przez pół wieku. Im było dobrze - żerowali na Narodzie. Nie żyli w ubóstwie i nędzy jak większość Narodu, lecz w luksusie, korzystając z licznych przywilejów, dlatego z takim rozrzewnieniem wspominają komunę. Normalny człowiek nie tęskni za niewolą i biedą. Nadal dzieci partyjniaków dzierżą prominentne stanowiska we wszelkich branżach, a zwłaszcza w mediach rządowych. Dlatego tak zawzięcie szczekają na każdą opozycję.
 
To stare komuchy i ich potomstwo jarają się takimi bzdetami jak pedalska gilanda czy buda wartownicza.
Zadłuzają kraj po czubki głów w tempie błyskawicznym. MY będziemy ten dług spłacać całe stulecie.
Ich to wali, bo oni korzystają z ogromnych apanaży teraz. Co ich obchodzi Polska? Dla nich to jest krowa dojna do wyeksploatowania na śmierć.
 
Pora odciąć się od tych zgniłych dziadów raz na zawsze i to szybko, zanim z nas zrobią totalnych dziadów i parobków Europy.

4 komentarze:

 1. Najlepsze w sieci komentarze polityczne u Indianki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Indianeczko, coś Cię poniosło nieco...
  Nędza to jest teraz -zobacz to bezrobocie, tych bezdomnych, żebraków, niedożywione dzieci.
  Za komuny cudów nie było , ale nie było nędzy.
  Nie było w sklepach tych frykasów, które sa teraz, ale każdego było stac na jedzenie normalne i zdrowe. Co z tego, że teraz sa w sklepach zagraniczne cuda, jak wielu nawet przez szybke na nie nie patrzy.
  Gierek wziął kredyty i było kuppę wrzasku. Ale po Gierku chociaż zostały fabryki, drogi, osiedla. Mieli co w perzynę obracać. Teraz kredyty sa wielokrotnie większe, a nie widać nic. Te co trochę gównianych autostrad to za unijne dotacje.
  Były polskie produkty, świetne gatunkowo. teraz nie ma nic polskiego -króluje gooowno made in czajna

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć Indii :)

  100 % prawdy w prawdzie.

  Ps Ad "anonim" - szpoko gościu. A pomordowani przez komunę Polacy do dziś nie wiadomo gdzie leżą; uwłaszczenie nomenklatury po 1989r. - czyli rozgrabienie tego co Polacy w pocie czoła budowali przez pół wieku - to oczywiście pryszcz. Dzisiaj do "wadzy" już swoje warchlaki wpychają...Lecz się na nogi - bo na mózg za późno.

  Ps2 Indii - zaczynam czytać Twoje wpisy "starsze".

  Pozdrowionka i moc uścisków heroino - Geronimo

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!