czwartek, 5 grudnia 2013

Wybieramy płeć ;)))

W Polsce brakuje jeszcze takiego przepisu, który by umożliwiał urzędnikowi państwowemu przy użyciu odpowiedniego najlepiej urzędniczego lecz osobistego organu doprowadzanie obywateli płci męskiej - do zniewieściałego stanu :D Urzędnik wie lepiej, czego trzeba obywatelowi ;)))

Zwłaszcza młodzi chłopcy po praniu mózgów w gender burdelu i rządowych mediach są zagubieni i potrzebują “wskaźnika” który by ich odpowiednio nakręcił :D

W końcu polski obywatel to taki głupek, który nie wie jakiej jest płci, dopóki mu tego homopropaganda nie wytłumaczy ;) To nic, że w kroczu zwisa mu kutas. To zmyłka :D Pod tą atrapą na pewno kryje się kobieta :D

Takie rzeczy potrafi stwierdzić 13 latek. Dopiero w tym wieku doznaje olśnienia i nagłego zrozumienia, że nie jest chłopcem, lecz dziewczynką i potrzebuje natychmiastowej utylizacji kutasa i implantacji mokrej cipki, do której już się cieszą panowie i półpanie z takich inteligentnych inaczej partii jak PO, Tfuj Ruch, SLD.

Bawcie się dobrze i przede wszystkim przyjemnie :D

A tymczasem PO, SLD, Tfuj Ruch czyli partyjniacy u władzy hodują z upodobaniem dług krajowy który im szybko ROŚNIE, BIEDA w kraju ROŚNIE, 3 miliony rodaków za granicą dorabia, bo we własnym kraju nie wyrabia... Szok. Upodlenie, dno i wodorosty.

1 komentarz:

  1. Pojęcie "gender" jest już długo znane(powstało w USA w latach osiemdziesiątych). U nas od paru zaledwie miesięcy jest na topie i usługach środowisk homoseksualno-psychologicznych. No cóż, znów ktoś próbuje być trendy i coś tam ugrać dla swoich ideologii albo lansować się w mediach.
    Moim zdaniem nie ma tu raczej większego niebezpieczeństwa dla dobrze wychowywanej i rzetelnie informowanej młodzieży. Przecież nie każdy facet z kolczykiem musi być ciotą a nie każda dziewczyna lubiąca broń palną czy mundur lesbijką. To raczej cechy takie charakteru jak dominowanie czy skłonność do przywództwa lub uległość są tu znaczące. Znamy przecież z historii twarde królowe i zniewieściałych władców. Ludzie o takich cechach są nam współcześni. Wystarczy tylko zajrzeć do pierwszej lepszej korporacji.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!