środa, 25 grudnia 2013

Święta Bożego Narodzenia

Wstał nowy dzień, a wraz z nim wstała piękna Isabelle :)

1000 lat samotności, wśród ludzi pełnych jadu i złości.

Gdy któryś z nich, tych generalnie obojętnych na drugiego człowieka betonów – gdy nagle nieoczekiwanie złoży życzenia świąteczne – Indiance dziwno.

Indianka swoją być może impulsywną i nierozważną, ale autentyczną szczerością tworzy sobie nieprzyjaciół. Najbardziej się na Indiankę obrażają ludzie, o których Indianka nigdy złego słowa nie powiedziała, ani złe słowa wypowiadając – nie myślała. Natomiast betony niewrażliwe na drugiego człowieka – te nawet nie zauważają aluzji do siebie, żyjąc zabetonowani w swoim betonowym świecie znieczulicy i zimnicy.

Well, odpuścić sobie szczerość? Nie. Bo szczerość robi zdrowy przesiew. Wszystkie zbędne, obłudne wszy od Indianki odpadają pod wpływem ostrych, krytycznych słów.

Zostanie tylko garstka oddanych, autentycznych przyjaciół – i tylko z takimi warto się zadawać. Ucieszonych fanów spodziewanych wygód i korzyści – Indianka posyła do diabła. Przy Indiance zostaną tylko ci, którym ona i jej dobro leżą na sercu – nie spodziewane profity. Ach, te wszystkie oburzone hipokrytki... Jakże bardzo mi wszystko jedno, że czujecie się takie urażone :D

Prawdziwi przyjaciele będą u Indianki na jej stronie, jak i w domie – zawsze mile widziani. Reszta to... hołota podobna do błota. Czepia się sama nie wiedząc o co.

Kontrowersyjna wypowiedź? Well, nie pierwsza i nie ostatnia tutaj :)

Tymczasem na dworze piękny, słoneczny dzień. Pora napoić i nakarmić zwierzęta i zrobić obchód włości – może na polu leżą jakieś zwłoki lub kości...? :D

Wszak to czas świąteczny i czas polowań. Bito świnie, dziki, sarny i cielaki – może lisy i psy przyciągnęły znowu na pole Indianki jakieś kości i kłaki :D

Ps.

Pozdrowienia dla miłych, wyrozumiałych czytelników z Dobrej, Wrocławia, Poznania i wielu innych miejscowości, która ta strona u siebie gości :)

Bóg zapłać za dobre słowo i energię :)

2 komentarze:

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!