niedziela, 22 grudnia 2013

Długi tuskorządu


Oświadczam, iż nie wyrażam zgody na zadłużanie mojego kraju przez rządzącą partię PO. W tym nie wyrażam zgody na trwonienie pieniędzy na zakup cudzego sprzętu z obcych krajów takiego jak: włoski pociąg Pendolino, amerykańskie samoloty, niemieckie czołgi, wydatki na zakup krzeseł po 11.000zł, wydatki na zakup setek litrów alkoholu dla członków rządu i partii PO i tym podobnego skandalicznego marnotrawstwa publicznych pieniędzy zdzieranych z polskich podatników bez żadnych skrupułów.

Nie ponoszę odpowiedzialności za długi tego rządu i rządzącej partii PO.

Nie będę spłacać ich długów ani bezpośrednio, ani pośrednio.

Zaciągane wbrew woli Narodu długi będą spłacali członkowie partii PO i ich rodziny ze swoich osobistych majątków.

Nie wyrażam zgody na okradanie Narodu z jego emerytur. Pieniądze ludzi należą do ludzi – nie do rządu.
Bezczelnie wydłużony okres oczekiwania na emeryturę ma być cofnięty do poprzedniego stanu.
Rząd i ZUS ma się odpierdolić od pieniędzy Polaków. Każdy Polak ma prawo dysponować swoimi pieniędzmi według swojego uznania.

Każdy Polak ma prawo postawić na swojej ziemi swój dom bez proszenia i płacenia urzędnikom za zgodę na postawienie tego domu.

Prawo musi być uproszczone i zrobione z myślą o dobrostanie obywatela.
Prawo musi chronić obywatela i zapewniać mu poczucie bezpieczeństwa.
Podatki muszą być obniżone do minimum.
Wojsko polskie ma strzec polskich granic, a nie być wysyłane na cudze konflikty zbrojne.
Rodzice mają prawo wychowywać swoje dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami i wiarą.
Państwo nie ma prawa do degeneracji społeczeństwa polskiego poprzez system edukacji szkolnej i fałszywe przekazy medialne.

Włoch który do mnie przyjechał zeszłej zimy - przyjechał omamiony propagandą mediów kłamiących, że Polska to bogaty kraj gdzie wzrost gospodarczy jest największy w Europie. Propaganda rządowa łże w kraju i za granicą, że Polska jest krajem szybko się rozwijającym. To bzdura. Polska dławi się własną krwią, krwawicą licznych rzeszy zwykłych obywateli, z których się zdziera haracze na zaspokojenie chciwosci elit rządzących. Ludzie już mają dosyć tego wyzysku i ciemiężenia. Niech koalicja rządząca PO SLD Twój Ruch - niech się wreszcie od nas odpierdoli i zostawi nas w spokoju!
 

8 komentarzy:

 1. Droga Indianko!

  W takim razie trzeba sie zbroic!!! Poza tym trzeba nawiazac serdeczne znajomosci z wojskiem (i jak sie da z policja) i ruszyc z nimi ramie w ramie na ta bande wampirow, *urw, i zlodziei... .

  Bo raczej nie licze na to, zeby ludzie zaglosowali np. na Pana Michalkiewicza, ktory juz na poczatku lat 90-ych zglosil projekt konstytucji, ktora zabraniala uchwalania budzetu z deficytem... .

  OdpowiedzUsuń
 2. Włoch który do mnie przyjechał zeszłej zimy - przyjechał omamiony propagandą mediów kłamiących, że Polska to bogaty kraj gdzie wzrost gospodarczy jest największy w Europie. Propaganda rządowa łże w kraju i za granicą, że Polska jest krajem szybko się rozwijającym. To bzdura. Polska dławi się własną krwią, krwawicą licznych rzeszy zwykłych obywateli, z których się zdziera haracze na zaspokojenie chciwosci elit rządzących. Ludzie już mają dosyć tego wyzysku i ciemiężenia. Niech koalicja rządząca PO SLD Twój Ruch - niech się wreszcie od nas odpierdoli i zostawi nas w spokoju!

  OdpowiedzUsuń
 3. A weźmiesz odpowiedzialność za tych wszystkich, którzy nic nie odłożą na emeryturę? bo to przecież kiedyś tam...a dziś fajnie jest przewalić kasę. Jak sobie wyobrażasz te "potworki" które ludzie by postawili i udawali, że to domy? i tak zgnoili budynki, bo szkoda na ogrzewanie. I jeszcze mi powiedz, na jaki huk mi 3 hektary? Ty masz 11 i glodujesz, zalegasz z opłatami, marzniesz, dom ci się lada moment zawali. do roboty trzeba się wziąć a nie łapkę wyciągać do państwa. Jak ja nieznoszę pasożytów pod opieką społeczną. Papieroski, kawka, 4 dzieci i nikt nie musi pracować. A ja zapierdzielam na takich darmozjadów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brednie wypisujesz. Ty nie utrzymujesz matki z dziećmi, bo polski naród przestał się rozmnażać i liczebność urodzin drastycznie spadła. Ty nie łożysz na matkę z dziećmi, kilkaset złotych miesięcznie, lecz 170.000zł miesięcznie na generała Jaruzelskiego, który powinien siedzieć w więzieniu za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, a nie pasożytować na narodzie za TAKIE PIENIĄDZE.

  Każdy sam jest odpowiedzialny za siebie i ma prawo te 800zł miesięcznie zainwestować w swoją ziemię, dom, przyszłość, fundusze powiernicze, nieruchomiści - cokolwiek. W cokolwiek zainwestuje wyjdzie na tym o niebo lepiej niż oddając haracz do wielkiego wora bez dna pt. ZUS, który za te pieniądze stawia sobie płace i korzysta z koszmarnie drogich szkoleń rzędu kilkuset tysięcy złotych koszt jednego szkolenia jednego dyrektora ZUSu. To jest pasożytowania na społeczeństwie. To, że NFZ odmawia młodemu mężczyźnie operacji i leczenia nowotworu za 140.000zł, ale lekką ręką budżet państwa wypłaca CO MIESIĄC 170.000 złotych na takiego typa i zdrajcę Narodu jakim jest Jaruzelski. Takich patologii jest w państwie całe mnóstwo. To przez nie w kraju jest źle.

  Nie twoja sprawa co sobie ludzie stawiają na swojej ziemi. Jak chcą, niech sobie stawiają "potworki" lub baśniowe chatki. To jest ich ziemia, ich dom i ich prawo mieszkać tak jak chcą mieszkać. Tobie nic do tego. Ty możesz siedzieć w potwornie brzydkim blokowisku. Nie chcesz hektarów - nie musisz brać. Ale są tacy którzy by chętnie skorzytali z takiej możliwośći by się uniezależnić od garnuszka państwa i opieki społecznej mając możliwość utrzymać się samodzielnie ze swojej ziemi. Wtedy sznur przed opieką społeczną stopnieje do zera, bo każdy będzie miał narzędzie i miejsce gdzie sobie sam będzie mógł wyhodować warzywa i owoce oraz inwentarz. Polacy muszą być samodzielni. Ubezwłasnowalnianie ich i robienie z nich bezmózgich pasożytów krzywdzi ich.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja gdybym nie musiała sponsorować instytucji pt. KRUS która zabrała mi ok. 15.000zł - bym sobie mogła za te pieniądze wyremontować jeden pokój i go wynajmować turystom i mieć z tego dochód. A tak nie mam nic. Ani kasy na remont, ani realnego ubezpieczenie. Gdy chora - nie pozwalają skorzystać z leczenia. Dentystka na garnuszku NFZ potraktowała mnie i mojego zęba jak śmiecia. Zmarnowała mi zęba, bo ją to wali, że ząb chory i trzeba leczyć fachowa. Ona sfrustrowana, bo za mało jej NFZ płaci, a pacjent niby nie płaci - więc traktuje ludzi jak śmieci. To patologia. Miałam wypadek, skierowanie na rehabilitację po roku czasu od wypadku dopiero dostępne. To jakaś kicha?? Po roku czasu??? 50km od miejsca zamieszkania??? Popierdoliło ich. Tak robią, że realnie z tych świadczeń i tak się nie korzysta, a pieniądze wyłudzają od rolników. Emerytura? zapomnij. Aby rolnik dostał emeryturę nie wystarczy, by płacił składki - on jeszcze musi oddać gospodarstwo, aby móc z tej marnej emerytury skorzytać. śmiechu warte "świadczenia społeczne" niech sobie w dupę ten swój beznadziejny produkt/usługę wsadzą. Ja wolę swoje pieniądze inwestować w to, co ma sens i szansę na realne korzyści. Topienie forsy w KRUSIE czy ZUSie to jest tylko topienie forsy. Dla mojego pokolenia emerytur i tak nie starczy. Władza wyłudza haracze od narodu i je przepierdala. Rusza pieniądze ZUS i kupuje jakieś pojebane pendolino itp. bzdety koszmarnie drogie. Gdy człowiek umiera - jego składki są zapierdalane przez ZUS czyli Zakład Utylizacji Szmalu. Składasz przez całe życie składek na 500.000 zł a te pieniądze w chwili śmierci ci przepadają. Ani rodzina nie dziedziczy, ani ty nie korzystasz. Pieniądze twoje są defraudowane - po prostu kradzione przez państwo. Mimo tych kradzieży ZUS i tak jest bankrutem, bo źle gospodaruje powierzonymi pieniędzmi. Oni po prostu okradają nas w świetle prawa. Ręce precz od naszych pieniędzy!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Potworki" ci na czyjejś ziemi przeszkadzają? A geje ci nie przeszkadzają?
  Nauczy się tolerancji i nie wpierdalania się do czyjegoś życia, ziemi, domu.
  Każdy ma prawo postawić na swojej ziemi co chce postawić.
  Wiadomo, że każdy stara się postawić piękny domek i z tego na co go stać.
  A jak go nie stać na piękny domek - to sobie szałas postawi i tobie nic do tego.
  Jego szałas, jego życie, jego sprawa. Tyle w temacie.

  200.000zł na budowę pedalskiej girlandy nie żali ci?
  170.000zł na Jaruzelskiego nie żal ci?
  To się odpierdol od Polaków biedaków którzy po to harują by lwią część swoich pieniędzy oddać złodziejom pańśtwowym którzy te pieniądze przepierdalają na mega bzdety. Stąd Polakowi brakuje na ładny domek.

  Poza tym są tanie technologie, gdzie niewielkim kosztem można sobie domek postawić samodzielnie ze słomy i gliny. Te domy są zdrowe i ładniejsze niż te ponure, brudne bloki w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 7. Indi jesteś boska. R

  OdpowiedzUsuń
 8. To, ile my płacimy podatków, to jest jeszcze gorzej niż w czasach płacenia danin i dziesięcin. Władza traktuje tylko siebie jak obywateli, a nas jako bazę swojego utrzymania. Trzeba wziąć się za ten kraj.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!