środa, 25 grudnia 2013

Putin lepszy od Komora o niebo i dwa piekła

Nie lubię Putina, bo nie mogę go lubić - to wróg Polaków współodpowiedzialny za mordy katyńskie, smoleńskie i wiele innych - jako oficer KGB i spadkobierca swoich krwawych poprzedników z NKWD s także to bezwzględny morderca swoich krajan - przynajmniej w przeszłości (zagazowany teatr w Moskwie i setki trupów Rosjan-widzów, doprowadzenie do utopienia żywcem marynarzy z rosyjskiego okrętu atomowego itp.), ale szanuję go nieco, za to co robi konstruktywnego ostatnio w swoim kraju, bo świadczy to o tym, że myśli perspektywicznie i dba o swój kraj i naród oraz jego przyszłość. Jest po prostu dobrym gospodarzem - w odróżnieniu od Komora i Tuska, którzy są beznadziejnymi, niechlujnymi gospodarzami. Zaniedbany przez Komora i Tuska inwentarz wymiera z głodu i chorób, a najmłodsze ich zwierzęta rozłażą się po całej Europie. Ich gospodarstwo chyli się ku upadkowi jakby obaj chlali dzień w dzień (może i tak jest skoro rząd kupił za pieniądze niedojadających podatników kilkaset tysięcy butelek alkoholu). Być może Putin dba o swój kraj wyłącznie z pobudek egoistycznych, ale DBA i to go odróżnia na plus od naszych lokalnych samozwańczych kacyków.
 
Putin prowadzi politykę anty GMO, zwalcza zwyrodnienia seksualne, wspiera rodzinę rosyjską dając jej 40.000zł na kupno mieszkania lub domu za urodzenie dziecka. To są bardzo pozytywne kierunki polityki krajowej. Dzięki narodowi rosyjskiemu pod kierunkiem Putina - Słowianie nie wymrą w Europie. Ostatnio w Rosji urodzilo się 26.000 więcej Rosjan niż rok temu. Krzywa rośnie! Rosjanie zachęceni programem prorodzinnym mnożą się chętnie, zapobiegając w ten sposób ujemnemu przyrostowi demograficznemu i wiążącej się z tym przyszłej zapaści gospodarczej kraju.
 
"Każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej. W tym roku kapitał macierzyński wynosi 408 tysięcy rubli, czyli równowartość 40 tysięcy złotych. Rodziny otrzymane pieniądze wykorzystują przede wszystkim na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci. Obecny program kapitału macierzyńskiego jest przewidziany do 2016 roku. Władze zastanawiają się w jakim zakresie będzie on kontynuowany."
 
 
 

2 komentarze:

 1. A nasi gospodarze sprzedają nas za unijne emerytury.W zamian za parę groszy becikowego podwyżka watu na ubranka dla dzieci.Kiedy w końcu nauczymy się mądrze wybierać, a później bez pardonu rozliczać z tago co obiecywali i co zrobili.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wtedy się nauczymy mądrze wybierać, gdy wyłączymy TVN i włączymy myślenie.
  Wtedy zrozumiemy że NAS jest więcej, a ich tylko garstka.
  Ich jest tylko kilka tysięcy - tych co nasz trzymają za mordę, a nas jest 38 milionów.
  Wystarczy że się umówimy i jednocześnie w stronę tuskorządu tuskosejmu pierdniemy a całą tę na nas pasożytującą hałastrę do Brukseli wymieciemy :D
  Niech się parzą tam z tamtejszymi pederastami i w ramach ćwiczeń z doktryny gender :D

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!