niedziela, 22 grudnia 2013

Trzy hektary


Każda polska rodzina wielopokoleniowa (dziadkowie, rodzice i dzieci) ma dostać
od Agencji Rolnej 3 hektary ziemi państwowej mającej na celu zabezpieczenie bytu tej rodzinie czyli dobrobytu żywnościowego i bezpiecznego, ciepłego schronienia.

Każda z rodzin ma prawo postawić na swojej ziemi swój dom bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów jakichkolwiek zgód i pozwoleń. Ich ziemia – ich prawo zbudować na niej dom dla siebie i budynki gospodarcze dla zwierząt – tak jak potrafią, co mają dostępne i tak jak ich stać. W tym z bala, słomy, gliny, kamienia, cegły - co jest dostępne w danym rejonie.

Państwo jest dłużnikiem wobec swojego Narodu. Wyłudziło od Narodu grube miliardy i większość z nich zmarnotrawiło lub sprzeniewierzyło. Zatem żadna rodzina płacić za ziemię nie będzie. Każdej rodzinie należy się własne, bezpieczne i gwarantujące żywność miejsce do życia jak psu buda.

Majątki prywatne obecnych właścicieli ziemi nie będą podlegać zaborowi.
Własność prywatna to własność święta, to niezbywalne prawo każdego właściciela do swobodnego dysponowania swoją ziemią według swojego uznania.

Obce spółki które często nielegalnie i podstępnie wykupiły polską ziemię jak to ma miejsce głównie w województwie zachodniopomorskim – będą musiały zwrócić polską ziemię Polakom. Agencja rolna tę ziemię rozdzieli pomiędzy polskie rodziny.

Każda rodzina ma prawo do niezależności energetycznej, czyli może zaopatrywać się w prąd na własną rękę - bez żadnych pozwoleń, uwarunkować, zgód.
Chcą zbudować turbinę wodną, postawić mały wiatrak, ustawić solary - robią to jak im wygodnie (ale tak by nie zaszkodzić sąsiadom np. poprzez nieuzgodnione podniesienie stanu wody). Mają prawo także nadmiar energii odsprzedawać swoim sąsiadom bez żadnych koncesji itp. bzdur.

1 komentarz:

  1. Droga Indianko!

    Przypomina mi to reforme rolna PKWN (tylko mniejszy areal teraz otrzyma taka polska rodzina). Moim zdaniem kazda administracyjna akcja obejmujaca cala populacje i majaca na celu "zrobienie poddanym dobrze", przypomina gwalt zbiorowy (przy czym to zbiorowosc jest gwalcona). Nie wystarcza dobre checi!

    Sama piszesz, ze "Państwo jest dłużnikiem wobec swojego Narodu", bo "Wyłudziło od Narodu grube miliardy i większość z nich zmarnotrawiło lub sprzeniewierzyło." A to przypomina mi zachowanie okupanta wzgledem zagarnietych terytoriow. Obecna polskojezyczna administracja w Kraju Nad Wisla jest wlasnie takim okupantem, ktory dodatkowo odczuwa wyzszosc nad tubylczymi Pietaszkami, ktorzy jak te "barany" daje sie nabierac co i raz na te wyborcze kielbasy i kiermasze... .

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!