wtorek, 26 stycznia 2016

Reakcja Polaków na gwałt 13 latki przez islamistów w Niemczech

Komentarze z Onetu:

~MartiniM do ~dlaczego nie rozumiem Niemców: To jest kompletna ściema. Ta dziewczynka miała krwiaki na rękach (oficjalnie badania lekarskie są pod kluczem), policja i prokuratura zastraszyła rodziców, że jeśli sprawę upublicznią, zabierze się im prawo do wychowania dziecka. Sprawę upubliczniła jej ciotka. To jest niewiarygodny skandal i wyszedł na jaw tylko dlatego, bo tzw. Russlanddeutsche zrobili niezły rejwach w całych Niemczech i włączyli rosyjskie media. W Niemczech tylko od początku roku są TYSIĄCE przypadków seksualnej przemocy, gwałtów, kradzieży, rabunku i morderstwa. Media i politycy próbują to wszystko zamiatać pod dywan, ale pod dywanem już po prostu nie ma miejsca. Tam się niedługo nieźle zagotuje. 


Zdumiewające! Jak Niemcy nisko upadły, żeby tuszować przestępstwa swoich "gości". To to tuszowanie m.in. jest przyczyną takiego postępowania imigrantów. Oni nie znają języka, ale widzą, obserwują i wyciągają wnioski. Widzą, że Policja i rząd niemiecki nie broni Niemców, ale broni imigrantów. Stąd wniosek dla imigrantów jest jeden. Nie robią niczego złego. Tak Niemcy zostały sparaliżowane przez terrorystów. Bo to jest terroryzm. Co do zgwałconej, to z szacunkiem dla zwykłych obywateli Niemiec, ale wyjaśnienie o "dobrowolności" jest tak samo prawdopodobnie jak przyznanie się kanclerza Niemiec do błędu imigracyjnego. Działania Policji, a właściwie to ich brak, stanowią zachętę do popełniania przestępstw! Nie trzeba być specjalistą i nie trzeba znać języka, żeby zrozumieć, że jeśli policjant patrzy na złodzieja, jak ten kradnie i nic nie robi, to jest to zachęta do kradzieży. zwiń


~judge do ~!!!???: Cyt "Podejrzewamy, że przed swoim zniknięciem dziewczynka utrzymywała z nimi za obopólną zgodą kontakty seksualne". Czy dziewczynka majac lat 13 mogla wogole byc swaidoma zgody na utrzymywanie kontaktow seksualnych z doroslymi mezczyznami? Przeciez w takiej sytuacji domniemywa sie na calym swiecie, ze dziewczynka (dziecko jeszcze) dzialala pod naciskiem psychicznym doroslych. Jak do tej pory wszedzie na swiecie sprawa taka byla traktowana jako gwalt na nieletniej. Dlaczego teraz probuje sie to inaczej tlumaczyc? Oczywiscie jesli zdarzenie mialo wogole miejsce, jednak jesli mialo to byl to czyn karalny dla doroslych mezczyzn. 


 Ta dziewczynka ma 13 lat.
z Wikipedii:
Wiek niższy niż wiek zgody zwany jest wiekiem ochronnym, lub wiekiem bezwzględnej ochrony. Czynność seksualna z osobą w wieku ochronnym jest czynem zabronionym (wykorzystywaniem seksualnym), a osoba dopuszczająca się takiej czynności lub doprowadzająca do niej podlega odpowiedzialności karnej. Czynność seksualna może mieć formę obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej.
Ustalenie wieku ochronnego służy ochronie tzw. wolności seksualnej, czyli swobody dyspozycji płciowej (tj. swobody od wszelkich form przymuszenia seksualnego). Przyjęto tu domniemanie, iż osoba małoletnia w wieku ochronnym "nie jest w stanie podjąć ważnej prawnie decyzji w przedmiocie zgody na podjęcie z nią określonych czynności seksualnych, nie rozpoznaje bowiem należycie wszelkich jej realiów i implikacji. Każdy, kto podejmuje te czynności z taką osobą, narusza tym samym jej wolność seksualną nie dlatego, że narusza jej wolę w tym względzie (małoletni może bowiem na czynności takie zezwalać, a nawet je inspirować), lecz dlatego, że ofiara takiego czynu nie jest w stanie wyrazić prawnie relewantnej decyzji".
W Polsce obcowanie płciowe i inne czynności seksualne z osobą poniżej 15. roku życia stanowią przestępstwo. Na zasadach określonych w Kodeksie Karnym odpowiadają osoby, które popełniły czyn po ukończeniu 17 lat[ 
Wiek zgody - Niemcy 14 lat 

~Anna Larsson : Jako Szwedka apeluje do Europy abyśmy przyjmowali jeszcze więcej tych młodych, dzielnych, silnych chłopców. Nasza minister gdy mówiła że już nie dajemy rady miała łzy w oczach, cała Szwecja miała łzy w oczach. Pani minister mówiła bysmy kupowały i zakładały takie czarne suknie by mogli wrócic myślami do krajów z których musieli uciec. Już nawet sobie jedna upatrzyłam :) Od otwarcia granic, ok 30 lat temu liczba gwał tów wzrosła u nas o 1000 procent !, nasza policja ukrywa pochodzenie napastników, ale ja myślę że to chodzi o Szwedów, co to się z nimi porobiło, już nawet uczyc się nie chcą, przed otwarciem granic zajmowalismy 5 miejsce w oświacie, obecnie 30 i wciąż spadamy, cała rzesza analfabetów i ludzi bez znajomości j.szwedzkiego. Mam nadzieje że to się zmieni, w tym roku przyjelismy ok 160 tys imigrantów, nasz rząd mówi że większość to lekarze, inżynierowie i prawnicy, to dobrze, mam nadzieje że rusza nasza gospodarke bo zaczęła mocno hamować. Wszędzie widac grupki młodych mężczyzn, pewnie już szukaja pracy, och jacy oni zaradni. Martwi mnie tylko to że nie jestesmy w stanie spełnić ich wszystkich bardzo wysokich wymagań. Zastanawiałam sie nawet jak musiało byc cudownie w ich krajach, pewnie żyli jak w bajce, nie to co u nas w Szwecji. Kiedys nawet z koleżanką chciałyśmy dowiedziec sie od nich jak tam jest ale niestety nie znają szwedzkiego, dali nam do zrozumienia żebymśmy to my nauczyły sie arabskiego bo to oni są u siebie. Biedacy ... pewnie wciąż w traumie wojennej. W ramach integracji imigrantów nasz rząd zaproponował im kursy strzeleckie. Co za fantastyczna inicjatywa ! Muszę przyznać że jak na ludzi kórzy nigdy wcześniej nie mieli broni w rękach mają w tym niesamowitą wprawę ! Pozdrawiam Polakow ! Razem walczmy z nieuzasadnioną ksenofobia i rasizmem !


~POLAKWOLNY : CYT: "Prokuratura w Berlinie podejrzewa, że dziewczynka (13 lat) utrzymywała dobrowolnie kontakty seksualne z dwoma mężczyznami".
Od kiedy w Niemczech PEDOFILSTWO jest prawnie dozwolone????. To skandaliczna wypowiedź i Niemcy powinni się tłumaczyć w Parlamencie Europejskim. Już kiedyś zieloni promowali by pedofilia była prawnie dozwolona w Niemczech. Takie oto Państwo prawa...


 kolego bo sa rowni i rowniejsi.
Polanskiego do dzisiaj chca skazac za seks z 13latka a nasi drodzy goscie sa nie winni poniewaz ich ofiara jest tylko Rosjanka i sama tego chciala tak jak ta od Polanskiego i ja nawet matka przyprowadzila na to spotkanie.

"Prokuratura w Berlinie podejrzewa, że dziewczynka utrzymywała dobrowolnie kontakty seksualne z dwoma mężczyznami." buhahahahahahahahaha to już pedofilie tuszują i podciągają pod dobrowolne kontakty seksualne a napady w Kolonii sylwestrowe pod prowokowanie zgwałconych kobiet buhahaha. No Niemcy Niemcy prawdziwa demokracja!!! 

ca : Ja juz nie moge czytac tego poprawnego BELKOTU.
Ludzie co sie stalo z kolebka cywilizacji?
Niemcy zafundowaly calej Europie ogromny problem a winna jest Rosja bo podsyca nienawisc? Czy to Rosjanie gwalcili i okradali Niemki w Sylwestra?
PIS stawia Niemca warunki to ich rzadzenie nazywa sie Putinizacja?i stawia sie rzad suwerennego(tak mowia)panstwa przed skupiskiem darmozjadow aby sie wytlumaczyl dlaczego smie podejmowac decyzje nie zgodne z opinia opozycji?
Co jeszcze wymysla,moze obfite opady sniegu to tez wina Rosji.

Czy nie rozumiesz zidiociały autorze artykułu, że czynność seksualna z osobą nieletnią JEST PRZESTĘPSTWEM i że 13 letnie dziecko wykorzystane seksualnie jest ZAWSZE OFIARĄ DOROSŁYCH. Jak można w tak bezczelny i tak stronniczy sposób zatytułować artykuł dotyczący niewyjaśnionej sprawy, która jest w toku, a która dotyczy dziecka ???? GDZIE JEST PRAWO NA ONECIE PYTAM ???

 już dziś rano taki komentarz w tej sprawie w sieci znalazłem zanim jeszcze "oficjalne" (czytaj : euroreżimowe) media za zgodą "euroreżimu" dostały zezwolenie i wytyczne, że mają i jak mają sprawę "podać" opinii publicznej (ponieważ i tak by to dotarło do opinii publicznej) :
"... wszystkie najważniejsze portale i media milczały i milczą o tym, że kilka dni temu w Niemczech grupa 400 Rosjan w 100 samochodach podjechała pod ośrodek dla uchodźców i spuścili in taki łomot że szok. Wszystko w odwecie za porwanie trzynastoletniej Rosjanki, która szła do niemieckiej szkoły i która po porwaniu przez 30 godzin była gwałcona i maltretowana. Czy naszych polskich lewackich PLASTUSIÓW bez jaj w rurkach, koszulkach z dekoltem, trampkach, kurteczce slim, żelu na włoskach i pomadką ochronną na ustach będzie stać na taki gest w obronie swoich rodzin i ogólnie wszystkich Polaków?? Szczerze wątpię!!!! Banda bezjajecznych lewaków.
Brawo lewacka Europo ! Brawo tłusta makrelo ! 


Według ekspertów część tych "Niemców rosyjskich" (Russlanddeutsche) nie zdołała dotychczas zintegrować się w niemieckim społeczeństwie. Za to bardzo szybko integruje się seksualnie ludność pochodzenia i wiary muzułmańskiej za kilka lat nie będzie
państwa Niemieckiego będzie Państwo Tureckie.


~pyrsk : co to za prawo w tych porypanych Niemczech--dziecko utrzymywalo dobrowolne kontakty--zwolac posiedzenie komisarzy unijnych i niech się wytlumacza czy to jeszcze demokracja czy Niemcy kaput!!!!

Miały być UE Stany Zjednoczone Europy z multi kulti, gender itp itd 
Wyszła UE Sodoma i Gomora :)
Zamiatanie brudu pod dywan już nie pomoże.


bardzo dziwne ci niby Russlanddeutsch mowia w jezyku niemieckim ,pracuja w niemczech ,ich dzieci chodza do szkoły zdobywaja wykształcenie ,zajmuja eksponowane stanowiska ,ale oni sie nie zasymilowali ,a dzicz nie znajaca ssłowa po niemiecku ,zachowujaca sie jak zwierzeta ...jest zasymilowana i zachowuje sie odpowiednio........a co tu chodzi?


Realizacja planu NWO

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lawrow-chce-od-niemiec-wyjasnien-w-sprawie-rzekomo-zgwalconej-13-latki/bnwdyd

4 komentarze:

 1. Czy poda Pani publicznie na swoim blogu teraz aktualny stan powyzszej sprawy-na podstawie konferencji prasowej berlinskiej prokuratury z piatku 29.01.2016 ? Po przesluchaniu dziewczyny pouczonej o konsekwencjach skladania falszywych zeznan,badaniach lekarskich i sprawdzeniu bilingow jej telefonu komorkowego okazuje sie ,ze nie bylo zadnego porwania ,nie bylo zadnego gwaltu ani kontaktow seksualnych ani zadnych islamistow. Dzewczyna bala sie reakcji swoich rodzicow na bardzo zle wyniki w szkole-akurat koniec polrocza i ukryla sie na 30 godzin u swojego niemieckiego starszego znajomego .Rowniez on podczas przesluchania zaprzeczyl wersji kontaktow seksualnych .Dzewczyna wszystko zmyslila.Czasem warto Pani Izo poczekac na wyniki pracy policji i prokuratury a nie podawac bezkrytycznie niesprawdzone wiadomosci.Pozdrawiam z Berlina

  OdpowiedzUsuń
 2. Podać podałam w formie publikacji Pana posta.
  Jednak nie mam zaufania ani do polskiej policji, ani prokuratury, ani tym bardziej do niemieckiej.
  A dziecko 13letnie łatwo zmanipulować, zastraszyć i przymusić do podpisania wersji zeznań niezgodnych ze stanem faktycznym.
  Mówiąc krótko - nie wierzę w wersję niemieckiej policji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie anonimowy. Gdyby było tak jak pan mówi, to pan Siergiej Ławrow, prawa ręka Putina, nie zwracałby się oficjalnie o wyjaśnienie so rządu niemieckiego w tej sprawie. Proszę nie pisać głupot. A co do akcji ruskich to rzeczywiście na you tubie nie ma żadnych filmów ze zdarzenia co dosyć dziwne jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szanowna LU,
  akurat Putinowi jest bardzo na rękę, żeby przekonać wszystkich, że Europa się rozpada wskutek kryzysu uchodźczego, więc zastanówmy się dobrze, czy na pewno Rosja jest bardziej godna zaufania niż Niemcy. "Proszę nie pisać głupot".

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!