sobota, 23 stycznia 2016

Groteskowe demonstracje KODu :-)

Indianka nie ma czasu składać swoich rozważań i opinii w zdania pisane, więc się posłuży tu gotowymi reakcjami internautów na demonstracje KODów. Są to opinie, z którymi się ona identyfikuje i zgadza :-)

"Ci od KOD-u wiedza, ze nie maja POparcia społecznego, ale chodzi o coś zupełnie innego. 
Robiąc te żałosne spektakle, chcą POkazać, że w Polsce jest jakiś tam opór społeczny, że są ciągłe demonstracje jak za Solidarności, że lud się buntuje. To ma być podstawa do odebrania legalnemu rządowi jego kompetencji, przez jakiś tam samozwańczy organ UE. O to teraz chodzi, a następnie przyspieszone wybory w atmosferze totalnego rozkładu państwa, dokonanego rzekomo przez PiS. Taki mają plan zdradzieckie lewaki."

"Rozwiązać PO i odwołać europosłów. Z uwagi na szkodliwe działanie na rzecz Polski. Uzupełnić ich miejsca nowymi ludźmi po wyborach uzupełniających. To jest dramat dla Polski jak głęboko układy, kombinacje i ciepłe posadki starej lewicy i platfusów ukorzeniły się w tym kraju. KODowcy wychodzą na ulice jak insekty spryskane esencją demokracji. Nic tylko ich notować i prześwietlać jak za komuny..."

"Oto swego rodzaju paradoks Ludzie nie wyszli na ulicę gdy POPSL zmieniał wiek emerytalny zmuszając ludzi do pracy prawie do śmierci. Ludzie nie protestowali gdy POPSL ukradło ich oszczędności z OFE. Ludzie nie protestowali gdy POPSL zamiatało dziesiątki afer pod dywan nie rozliczone 42 afery w tym skok na kredyty we frankach na które banki nie miały pokrycia. Ludzie nie protestowali gdy na taśmach słyszeli jak politycy PO sprzedają ojczyznę rozdzierając jej strzępki między siebie. Ludzie nie protestowali gdy w ciągu 8 lat rządów PO wymieniła ponad 10 sędziów w TK zapewniając sobie ciągłość władzy... Ludzie nie protestowali gdy wychodziły związki mediów z władzą patrz kontrakty i rządowe zamówienia za grube miliony dla Agory Ludzie nie protestowali gdy w myśl prawa PO często wyrzucano ludzi z domów ich siedzib lub mieszkań na bruk. Ludzie nie protestowali gdy z powodu biedy odbierano dzieci rodzicom i oddawano do adopcji... Ludzie nie protestowali gdy projekty publiczne trafiały w sejmie zdominowanym przez PO do kosza...
Za to dziś słyszymy ludzi którzy mówią Cytat - JA PROTESTUJE bo w tvn24 mówili że jest źle i że Kaczyński robi zamach stanu!!!"

Moim zdaniem, to nie prawdziwi Polacy protestują przeciwko demokratycznym rządom PiS, ale specjalnie na tę okazję sprowadzeni bojówkarze z Niemiec, tzw. 5 kolumna czyli dywersanci i sabotażyści, których zadaniem jest sianie zamętu w kraju i danie pretekstu UE do najazdu na Polskę.
Wokół nich może się też szwendać garść odmóżdżonych lemingów otumanionych przez TVN.

4 komentarze:

 1. Wydało się :-) Podstawieni "demonstranci" dostają za demonstrancję 100 zł plus pączka i gorącą kawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. za 100zł zdradzić siebie?sorosowe srebrniki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno na te demonstracje Komitetu Obrony Darmozjadów chodzą byli UBecy, SBcy, ZOMOwcy i tym podobni ciemiężyciele Polaków.
  Pewiem ksiądz podszedł do demonstrantów i spotkał wśród nich swoich znajomych funkcjonariuszy, którzy go przesłuchiwali w latach 1980-81... Boją się o swoje zawyżone emerytury :-)
  Powinni mieć emerytury zrównane do najniższej krajowej, albo w ogóle zniesione, za to, że znęcali się nad Polakami.

  OdpowiedzUsuń
 4. "
  Uczestnicy demonstracji Komitetu Obrony Demokracji w Olsztynie po jej zakończeniu postanowili udać się do jednej z restauracji, by wypić grzańca i zjeść ciastko. Według relacji Marcina Wakara nie zostali wpuszczeni do środka. Przed wejściem mieli usłyszeć, że KOD nie będzie obsługiwany w tym lokalu.

  – Zziębnięty po demonstracji 23 stycznia 2016 roku, wraz z żoną, przyjaciółmi i ich siedemdziesięcioletnią ciocią, postanowiliśmy wybrać się na coś gorącego. Poszliśmy w kierunku ul. Okopowej, gdzie knajpek z gorącą herbatą czy grzańcem nie brakuje. Gdy wchodziliśmy do PUB-u Valhalla, wyszedł naprzeciw nam brodaty młodzieniec i powiedział: – KOD-u nie obsługujemy! Proszę opuścić lokal! – pisze na blogu kodolsztyn.blogspot.com jeden z demonstrantów."

  Gratuluję właścicielowi pubu zdrowej, prawidłowej reakcji w obliczu sprzedawczyków i wichrzycieli :-)
  A niech im dupy marzną, jak szczekają na Polskę i demokratycznie wybrany rząd :-)

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!