piątek, 26 sierpnia 2016

Przegrana Platforma-uzurpator narzuca swoje rządy poprzez swój Trybunał Konstytucyjny

TK musi być niezawisły, niezależny od PO, a taki nie jest. Działania
TK to próba odebrania władzy demokratycznie wybranemu rządowi PiS. To forma zamachu stanu. Jest to sabotaż prawny TK Rzeplińskiego o podłożu politycznym skierowany przeciwko nowej władzy reprezentowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Sejm za rządów PO, zdominowany przez PO wszedł w przyszłe kompetencje PiSu, przewidując jego zwycięstwo w wyborach, wybrał przychylnych Platformie sędziów Trybunału Konstytucyjnego na zapas, aby podważali konstytucyjność reform PiS i tym samym blokowali niezbędne reformy naprawcze państwa.

To jest nieprawidłowość, na którą nie zareagował uzależniony finansowo i politycznie od PO, ówczesny Trybunał Konstytucyjny z Rzeplińskim na czele.

TK musi być bezstronny, niezawisły. TK pod przewodnictwem Rzeplińskiego nie jest niezawisły ani bezstronny. Wisi on na pasku Platformy. To jest nieprawidłowość. Sytuacja patologiczna, naruszająca demokrację w Polsce.

Ten stan powoduje sabotowanie przez TK demokratycznie wybranego rządu PiS. Ja bym rozwiązała TK Rzeplińskiego całkowicie, gdyż działa on na szkodę Narodu polskiego i interesu Polski. To troll. To koń trojański podrzucony przez PO, który ma zniszczyć polską demokrację od środka.

Należy unieważnić tę uzurpatorską ustawę przeforsowaną szybciutko przez PO tuż przed wygraną wyborów przez PiS, albowiem narusza ona zasady demokracji. Naród wybrał PiS do rządzenia, a TK narzuca nowemu rządowi widzimisie PO i krępuje władzę wykonawczą rządu PiS. TK ogranicza demokratycznemu rządowi PiS efektywne i skuteczne sprawowanie władzy. W rezultacie TK blokuje niezbędne reformy potrzebne naszemu państwu, m.in. zrównanie emerytur ubeków do emerytur zwykłych obywateli.

To niedopuszczalne, aby ubek który nic nie wyprodukował, ani nigdy nie dołożył się do budżetu państwa, dostawał z podatków ciężko pracujących Polaków 20.000 zł emerytury miesięcznie, a przeciętny Polak harujący w fabryce pół wieku, ledwo 800 zł emerytury. To rażąca niesprawiedliwość społeczna. Nie ma na to zgody ciężko pracujących Polaków.

Trzeba rozwiązać TK Rzeplińskiego, gdyż bruździ nam, zwykłym Polakom.
Ja też nie chciałabym, aby TK Rzeplińskiego rozpatrywał moje sprawy.
Oni są niewiarygodni i niegodni zaufania społecznego. Nie ufam temu składowi TK. To oni zaakceptowali zabór emerytur Polaków z OFE oraz podniesienie nam wieku emerytalnego do 67 roku życia. Oni wsparli złamanie naszych praw, praw zwykłych Polaków. Oni tylko walczą jak lwy o zachowanie przywilejów swoich i ubeków. To świńskie zachowanie jest. Won od koryta!

Indianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!