niedziela, 21 czerwca 2020

Logika demaskatorem kłamców

LOGIKA i ETYKA

LOGIKA i ETYKA, to coś, czego uczono Polaków już przed II Wojną Światową w Polsce, bo w wolnej Polsce dbano o rozwój intelektualny i etyczny społeczeństwa. Czy teraz Polska jest prawdziwie wolna, skoro zamiast uczyć wyborców rzetelnej oceny rzeczywistości, tego co stanowi o trafnym wyborze władz, dobrze i uczciwie nas reprezentujących, prawdziwie dbających o nasze dobro, uczy się prymitywnej masturbacji? W czyim interesie jest niezdolne do rzetelnej oceny społeczeństwo?

Po wojnie logika przestała być potrzebna, bo stała się wrażą nauką zagrażającą nielogicznemu bytowi, jakim był reżim komunistyczny. LOGIKA obnażała okrucieństwo, podłość, wrogość i szkodliwość komunistycznego aparatu ucisku narodu polskiego, więc była nauką niewygodną dla rządzących. Istniało realne ryzyko, że najbardziej zagorzały komunista przedzierżgnie się w kapitalistę, bo by dobrze prosperować, należy umiejętnie operować kapitałem, a nie budować wadliwe, komunistyczne państwo, które nie jest w stanie zapewnić dobrobytu dla całego społeczeństwa i prowadzi do wielkich kryzysów gospodarczych i bankructwa państwa.

Czy coś się w temacie logiki zmieniło po transformacji ustrojowej? Nic. Ponieważ u władzy ciągle jest ta sama zakłamana klika, która przy pomocy propagandy kłamstw i manipulacji rządzi ogłupiałym społeczeństwem, które nie potrafiąc logicznie myśleć, wierzy w kity jemu wciskane, nie widzi powiązania pomiędzy przyczyną, a skutkiem.
W interesie rządzących jest głupie społeczeństwo, które nie potrafi ocenić jakości rządów i ich kierunków, a kierunki mamy bardzo nieciekawe. Grozi nam gigantyczny kryzys, bankructwo państwa i jego wrogie przejęcie przez obcych i nie jest to wina mitycznej pandemii, bo tej nie ma. Winę, za pchanie Polski ku zagładzie ponosi rząd, który bezpodstawnie zablokował gospodarkę, zablokował funkcjonowanie firm, całych branż.

Niestety dla propagandystów współczesnych, część ludzi rodzi się z naturalnymi przymiotami logicznego myślenia, a resztę ludzi można do tego myślenia pobudzić zadając naprowadzające pytania.

Stąd pytanie pierwsze, czy w Polsce panuje pandemia lub epidemia, skoro zakłady pogrzebowe bankrutują???

Dla ułatwienia podpowiem, że zakłady pogrzebowe zajmują się zakopywaniem trupów ludzi zmarłych z różnych przyczyn, w tym mitycznego korona wirusa. Skoro w tym roku wyjątkowo mało ludzi umarło, mniej, niż zazwyczaj, znaczy to, że żadnej pandemii nie ma. Logiczne?

Skoro zablokowane polskie firmy upadają, kto będzie finansował budżet państwa?
Skąd rząd weźmie pieniądze na wypłatę 500+ i innych świadczeń? Skąd?

Co może zrobić rząd, aby uratować bankrutujące firmy? Zlikwidować haracz dla ZUS i Fiskusa na co najmniej rok czasu, aby firmy odzyskały rynki zbytu i płynność finansową, i przede wszystkim nadal były w stanie wypłacać pensje swoim pracownikom.

Co robi rząd? Nie umarza haraczy i podatków, wprowadza nowe. Nie zabezpiecza firm i osób prywatnych przed windykacją kredytów bankowych.

Rząd zamiast pomóc podatnikom przetrwać kryzys, jaki wygenerował sam rząd, dobija firmy. Np. LOT ma zakaz pełnej obsady miejsc w samolotach i przez to lata poniżej kosztów opłacalności, czyli latając lata ze stratą, zadłuża się. W wyniku restrykcji nałożonych przez rząd, LOT upadnie. Podobnie będzie z innymi firmami i zakładami pracy.

Aby zapewnić finansowanie milionowej armii urzędników, których utrzymują polskie drobne i średnie firmy, które właśnie bankrutują, co zrobi rząd? Pożyczy od amerykańskich banksterów. Banksterzy zażądają spłaty zaciągniętych przez rząd długów. Rząd zadłuży nas tak, że stracimy wszystkie spółki państwowe, lasy i ziemię oraz telewizję. To nie wystarczy. Amerykańskie banki zagarną nasze bilionowych wartości surowce. Stracimy wszystko. Stracimy suwerenność. Polska zostanie przejęta przez obcych. Obcy będą nami rządzili i nakładali na nas coraz to nowsze podatki. Zostaniemy dziadami Europy, niewolnikami obcych korporacji i państw. Nasze dobro nie będzie miało żadnego znaczenia. Ale czy teraz ma? Rząd planuje nas szczepić trującymi, śmiercionośnymi szczepionkami.

Minister zdrowia, wytwór komunistycznego szkolenia pozbawiobego etyki, zamiast kierować się dobrem Polaków, kieruje się interesem globalnych korporacji, które zarabiają miliardy na szczepieniu ludzi bezwartościowymi, szkodliwymi szczepionkami.

Wszystkie magdalenkowe partie to socjalisci. Nie potrafią tak rządzić, aby zabezpieczyć byt narodu.

Jedyna nowa, ideologicznie wolnościowa i patriotyczna partia, która to potrafi, to Konfederacja. Tylko Konfederacja może nas wydobyć z bagna, w które nas ładuje PiS, a wcześniej robiły to Platforma, SLD, PSL

Dlatego zatroskana o los mojej ukochanej Polski i mojego dzielnego, umęczonego, wyzyskiwanego narodu, proszę Was, zagłosujcie na ideowego narodowca, Krzysztofa Bosaka z Konfederacji.

https://lodz.tvp.pl/47931525/koronawirus-dotyka-takze-branze-pogrzebowa-obroty-zmalaly-o-40-procent?fbclid=IwAR200qvLM2zFRe72qkVyee9NTHdZsMGEaau89cpts6ucDpi6DJNbjlgTMsA

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2019 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!