poniedziałek, 31 października 2016

Szlaban na laptop


Kamyk bardzo gwałtownie przeżywa szlaban na Indianki laptop. Wścieka się i wrzeszczy, ale uczy się chodzić spać o normalnej godzinie, a nie szwendać się Indiance po parterze nocami.

Z zemsty na złość Indiance nie chce przykręcić zatrzasków do gablot, potrzebnych by szczury i myszy do nich nie właziły. Złośliwe bydle!

Koty łowią gryzonie na bieżąco, ale dom jest szturmowany z zewnątrz. Robi się coraz chłodniej i gryzonie walą na chatę jak w dym.

Indii pościeliła nowe łóżko dla spodziewanego gościa i ogarnia kuchnię pomału. Ogarnęłaby szybciej, gdyby nie woziła dzisiaj taczek z drewnem i nie targała wiader z wodą. Kamyk nie pali się do tych ciężkich, męskich prac. Jest to jeden ze stu powodów dla których nie nadaje się do bycia partnerem Indii. Jest zbyt leniwy i egoistyczny. Nie potrafi też zgodnie i konstruktywnie współpracować. Robi wszystko na przekór, na odwrót. Ciężki charakter ma. Nieprzyjemny i wredny. Jest arogancki i opryskliwy. Robi co chce, na co akurat ma ochotę, a co niekoniecznie jest potrzebne na farmie. Dzisiaj niepotrzebnie wykaszał szerokie ścieżki do stert drewna, zamiast to drewno zebrać i zwieźć. Lubi marnować czas bezproduktywnie!

Indii musiała sama to drewno zbierać i wozić, podczas gdy on bawił się wykaszarką. Marny z niego pomocnik!

Kamyk po sobie nie sprząta, ani nie zmywa. To totalny flej i brudas. Indianka musiała sama jego lumpy z kuchni sprzątnąć i wynieść na strych. Oczywiście on jej w niczym w domu nie pomaga.

Nie można się doprosić by wyniósł graty z piwnicy i ganku, by zrobić miejsce na drewno, czy by przyniósł wodę. Ta praca też spada na Indii. Ogólnie to jego zachowanie i "pomoc" są beznadziejne. Rzadko udaje mu się zrobić coś sensownego i pożytecznego. Tyle tylko, że drewno porąbie i napali w piecu. Być z kimś takim w związku? Nigdy!!! Niech szuka gdzie indziej frajerkę :P

Indianka - Pani domu z nieużytym kętrzyńskim flejem na karku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!