niedziela, 23 października 2016

Araby wyhodował PiS, a nie KOD


Wnuk, co ty pitolisz? Polskie piękne konie arabskie to wieloletnie wysiłki polskiej szlachty, a nie komuchów z PRLu. Co ty pitolisz chłopie??

Prawo i Sprawiedliwość to prawica, konserwatyści o korzeniach rdzennie polskich. Reprezentują polskie tradycje, polską szlachtę katolicką i polskie chłopstwo i mieszczan. Generalnie polszczyznę i tradycję polską, w tym kawaleryjską i hodowlaną.

Zaś KOD to bojówki postkomunistyczne o korzeniach sowieckich, komunistycznych, żydowskich.
To pogrobowce fali żydowskich komuchów przywleczonych do Polski przez sowietów po II Wojnie Światowej. Ich korzenie to mordercy Polaków, katujących i mordujących bestialsko polskich patriotów w katowniach UB i WSI, skazujących niewinne, niepełnoletnie, bezbronne dziewczątka typu Inka na śmierć.

Sowieci podczas II Wojny Światowej i po niej, ukradli polskie najpiękniejsze araby i wywieźli z Polski do Związku Radzieckiego. Zniszczyli polskie hodowle koni szlachetnych.

Po wojnie kilku mądrych przedwojennych masztalerzy polskich przekonało durnych komuchów w Polsce, którzy planowali wybić doszczętnie wszystkie konie szlachetne, by nie niszczyć całkowicie polskiej hodowli koni arabskich.

Z niedobitków koni arabskich skonfiskowanych (ukradzionych) drobnym prywatnym hodowcom polskim, z trudem odbudowano polską populację koni arabskich.

Nie jest to żadna zasługa komuchów: PO, PSL, SLD, KOD lecz indywidualnych masztalerzy i zootechników przedwojennych, którzy się tego trudnego zadania podjęli w niezwykle trudnej komunistycznej rzeczywistości powojennej.

Komuchy po wojnie zabroniły hodowli koni szlachetnych w Polsce prywatnym hodowcom. Przez pół wieku żaden prywatny hodowca nie mógł hodować arabów. Koncesję na to miały tylko komusze, tzw. państwowe stadniny.

Komuchy im tylko przywlokły ukradzione polskim hodowcom konie.
A ile polskich koni wywieziono do Tierska w Rosji! Tam to jest zajebista pula genetyczna, pięknych, masywnych, użytkowych polskich arabów wielkiej urody.

Więc nie pitol, krakowski buraku, że konie nie lubią PiSu, bo członkowie PiS to potomkowie szlachty polskiej która wyhodowała polskie araby.
PiS kocha konie i konie kochają PiS.

Wszak żaden przyzwoity szlachcic czy jego potomek, nigdy w rzesze bandyckich komuchów dobrowolnie nie wstąpił.

Lechia konna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!