niedziela, 23 października 2016

Komisja Wnuka


Słodkie :))) Syfiarnia przeprowadza różne testy wpasowywania się różnych obiektów do różnych pojemników, by rozkminić, jak Indianka mieści się do kasty :D
Ja wiem, Wnusiu, że wiele byś dał, by zobaczyć mnie nagą w kaście :P
Niedoczekanie twoje! :P
Takie cuda, to tylko na Rancho :D
Indianka w kaście ;)

Ps. Napisz coś jeszcze obraźliwego o Macierewiczu, a złożę zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.
2 komentarze:

  1. Daj spokój z tym Wnukiem. Pod którymś z postów na, jak Ty to mówisz, "syfiarni" pisał niezłe głupoty o prawie Archimedesa. Aż mi się ręce rwały, żeby odpisać, ale to tak jak dyskutowanie ze stadem wron. One i tak kraczą po swojemu i jeszcze może coś z gory spaść:P. A co do prawa Archimedesa, to ono mówi tylko tyle, że jak ciało (Indianki:)) zanurzy się w wodzie (wypełniającej kastę:)), to straci na wadze tyle, ile waży woda, którą wyparło. I gdzie tu jest o tym, czy się zmieści czy nie?:) I jak dalekim trzeba być od fizyki, żeby porównywać masę z objętością? (nie przytoczę dokładnie, bo nie chce mi się szukać, ale było tam coś o tym, że Indianka waży więcej niż ma objętość wody - no nieeeeee:)). Nie dyskutuj z tymi ludźmi, oni mają klapki na oczach. Innych nazywają tumanami, a sami tacy niby cudowni i mądrzy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Beato, niechybnie niejedno gówno by spadło na Twoją głowę, gdybyś się postawiła syfiarzom, a Twe komentarze niechybnie zostałyby wykasowane, jako nie pasujące do hejtu syfiarni. Wszak lesby założyły tę stronę by mnie opluwać i szykanować, a nie dyskutować ze mną czy z ludźmi którzy mnie bronią. Sam fakt, że tam się pisze tylko o mnie, a ja jestem tam zablokowana i nie mam możliwości obrony, mówi sam za siebie. Rancho de syf to lesbijski paszkwil, a nie fun page.

    Syfiarze nie mają klapek na oczach, tylko rżną głupa. Zauważ, że ich domniemania i insynuacje są zawsze negatywne, nigdy pozytywne.

    Suszenie odzieży w Słońcu, na wietrze, w pięknych okolicznościach przyrody, jakimi mało kto się może pochwalić, także interpretują negatywnie. Nie ma rzeczy na moim blogu, którą by skomentowali pozytywnie.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!