piątek, 28 października 2016

Facebook jako narzędzie zwalczania ruchów narodowych w Polsce

"Facebook skasował największe profile o charakterze narodowo-radykalnym.

Czarny okres dla działaczy ruchów narodowych. Zniknęły Facebookowe profile Marszu Niepodległości, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Ruchu Narodowego. Zablokowane zostały również konta ich działaczy.

Z platformy zniknęły największe strony o charakterze narodowo-radykalnym, a ich administratorzy mają konta zablokowane na 30 dni. Poza utrudnionym kontaktem ze światem, stracili też naprawdę spore ilości zebranych fanów i ogromne zasięgi. Samo Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zebrało 250 tysięcy fanów.

Najgorsze dla narodowców są jednak straty finansowe, ponieważ za pomocą Facebooka zbierali pieniądze na organizację listopadowego marszu. Komunikacja przeniosła się na Twittera, jednak nie jest to medium tak potężne i popularne, jak Facebook."

http://noizz.pl/spoleczenstwo/facebook-kasuje-konta-narodowcow-zapowiadaja-protest-pod-siedziba/z9cjv3z?dr=http://www.onet.pl&utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=sgwidget_8

Facebook chołubi tylko pedalskie profile i strony mające na celu zatruwanie życia patriotce polskiej jaką jest Indianka. Już 4 lata ta skandaliczna strona na Facebooku funkcjonuje w najlepsze przy aprobacie Facebooka i policji.

Ostatnim osiągnięciem tej strony jest doprowadzenie do zamachu na klacz Indianki. Lokalny kretyn i bandyta, podburzony nienawistnymi treściami produkowanymi na stronie Rancho syf na Facebooku, próbował zabić konia.
Niemal mu się udało. Nóż tylko o 2-3 cm chybił tętnicy. Koń już by nie żył.

W czyich rękach jest Facebook? Dlaczego działa na szkodę demokracji w Polsce? Dlaczego wspiera ludzi łamiących prawo w Polsce? Dlaczego wspiera przestępców?

Czy polski rząd może sfinansować istnienie podobnej platformy komunikacyjnej w Polsce, która zapewni wspieranie ruchów narodowych w Polsce i uchroni demokrację w internecie?

Indianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!