czwartek, 18 grudnia 2014

Nie ma sprawiedliwosci :(((

Dzis ostatecznie Indiance zaduszono w zarodku oczywista sprawe o uporczywe nekanie. Czyny popelnione przez lesbijki nosza wszelkie znamiona nekania. Kobiety te nekaja ja uporczywie od dwoch lat.
Indianka sprawdzila u profesjonalnych prawnikow czy to co robia Indiance nienawistne lesby podchodzi pod uporczywe nekanie. Podchodzi w kilkunastu punktach. Niestety olecka prokuratura odmowila zajecia sie sprawa i zrobila to kilkakrotnie.
Pani prokurator bardzo intensywnie zabiegala o umorzenie sprawy lesbijek. Sprawa zostala umorzona na etapie dochodzenia.
Dzisiaj sad w Olecku przyklepal sprawe. Indianka nie doczeka sie sprawiedliwosci. Nie mozna zaskarzyc tego wyroku. Na postanowienie sadu o odmowie wszczecia sledztwa nie przysluguja zadne srodki odwolawcze. Lesby nadal beda ja bezkarnie szkalowac i nekac w internecie oraz dreczyc poprzez nastawianie i manipulowanie roznymi internetowymi polglowkami i durnymi znudzonymi ciotami.
Nadal nasylane przez lesby trolle beda sie spuszczac pod blogiem Indianki wkurzajac ja nieziemsko. Nie ma sprawiedliwosci! :(((
Indianka chciala po rozprawie przejrzec akta sprawy, aby sprawdzic czy trafily do nich jej wszystkie wnioski dowodowe wyslane emailem. Niestety sad odmowil udostepnienia Indiance tych akt. Nie przejrzala ich.

2 komentarze:

 1. bo akta przegląda się wcześniej, a nie w trakcie rozprawy!
  rozprawa ma wyznaczony czas i nikt nie będzie siedział w nieskończoność, żeby paniusia sobie poczytała coś, co jest dostępne cały czas w sekretariacie!
  A inni, uczestnicy następnych rozpraw będą siedzieć pod drzwiami, sąd i protokolant będą siedzieć przy stole aż paniusia przejrzy akta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Indianka chciala przejrzec akta PO sprawie w przegladarni akt.
   Akta po sprawie nie byly potrzebne sedzinie. A jeden protokol to sie wszywa do akt kilka sekund. Indianka zna sie na tym bo kiedys pracowala w sadzie jako protokolantka i sekretarka. Wystarczylo wszyc protokol i dac akta, a nie utrudniac do nich dostep. Indianka ma 22 km do sadu i dotarcie do niego zajmuje jej dlugie godziny. Trzeba szanowac czas i trud petentow.

   Usuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!