wtorek, 23 grudnia 2014

Ogarnianie gospodarstwa

Oczywiście ze Indianka sama wszystko ogarnia na swoim gospodarstwie. A niby kto to za nią robi skoro sama mieszka i sama pracuje? Sołtyska, wójt czy może Krycha??? Od rana do południa robi obrządek, po południu często, ale nie codziennie tylko wtedy kiedy koniecznie musi zachodzi do Internet Cafe by zając się papierkami, którymi nie może się zająć w domu z braku prądu.

Gdy juz rano nakarmi i napoi wszystkie zwierzęta, ogarnie ściółkę i podwórko - musi przerwać robotę gospodarska i męczyć się godzinna wędrówką do wiejskiej świetlicy, gdzie jest niemile widziana przez niemiłą świetliczankę. Cóż robić. Poki nie ma prądu w domu i nie może się skupić nad dokumentacja w domu - musi się męczyć z ta kobieta. Oby się to jak najszybciej skończyło.
Indianka nie cierpi miec kontaktu z toksycznymi, dokuczliwymi osobami. Takie osoby potrafią zepsuć udany dzień i dobry nastrój.

Indianka ciężko pracuje na gospodarstwie i ostatnia rzeczą jaka jest jej potrzebna to stresowanie się i użeranie się z uciążliwą świetliczanką.

Dziś jeszcze się nie przyczepiła do Indianki, ale za to przylazł Eryk który ma swojego laptopa w domu i tam sobie może grac i dupy nie zawracać w PIAPie. Siedzi obok Indianki i puścił jakąś durna grę zaopatrzona w nieprzerwany głośny słowotok, który w takiej dawce jest rozpraszający i męczący. Indianka musi mocno się skupiać nad tym co pisze, by myśli nie pogubić przy tym bełkocie płynącym obok z komputera. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!