czwartek, 7 lutego 2013

Fałsz i obłuda

Indianka dzisiaj przeczytała jeden wpis na pewnym forum – i mało nie zwymiotowała ze wstrętu i obrzydzenia, jaki w niej wzbudziły obłuda i fałsz pewnej niby zaprzyjaźnionej i niby życzliwej kobiety. Normalnie ręce opadają. Jak tu się z ludźmi przyjaźnić, jak wielu z nich to takie zakłamane małpy? Gdy mają w tym swój interesik – snują cudowne, okrągłe zdanka pełne słów kipiących od zachwytu i podziwu, wmanewrowują cię w robienie im przysług typu budowa blogu itp. Jednocześnie za plecami – te same osoby robią zwykłe, ohydne świństwa. Cóż... :) Brak słów...

Jest jedna pozytywna rzecz wynikająca z tego doświadczenia. Indiance nie szkoda już, że nie jest uczestnikiem tego zakłamanego forum. Zgodnie ze swoim postanowieniem – postanowiła się odciąć od rzeczy i ludzi negatywnych – a tam ich jest sporo. Tym groźniejszych, że pod niby szlachetnymi sztandarami – potrafią robić innym świństwa. Zwykłe, trywialne, całkiem nieuduchowione, przyziemne świństwa.

Indianka nie ma ochoty na “wojenkę z całym światem” – musi oszczędzać swoje siły na to co jest dla niej istotne i konstruktywne. W związku z tym najzdrowiej jest odciąć się od wszelkich zgniłych, robaczywych fałszywców, zwłaszcza, że nie są jej takie kreatury do niczego potrzebne – tylko zajmują cenny czas i trują dupę o przysługi dla nich.

Jak ktoś napisał “za uwagą idzie energia”. Indianka nie ma zamiaru skupiać swojej uwagi na zakłamanych małpach i w dodatku marnować na nie swoją drogocenną energię. Także Indianka odcina się od tego robaczywego forum raz na zawsze i bez cienia żalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!