czwartek, 28 lutego 2013

Indianka tańczy


Indianka wieki nie tańczyła. Coś ją ostatnio za bardzo muli. Męczy się szybko i zapada w sen. Trzeba się rozruszać. Ożywić. Włączyła sobie skoczną piosenkę, chyba portugalską “Ate a Noite Parar”. Fajniutka, wesolutka pioseneczka. Ostatnio jakoś nie za wiele słucha muzyki, prawie nie słucha. Jednak wczoraj i parę dni wcześniej usłyszała ciekawą historię i równie ciekawą muzykę pewnego Rodrigueza. Jego historia jest niezwykła, a jego muzyka wspaniała. Jego muzyka jest lepsza od mega giganta rockowego kultowego zespołu “Doors”, a on sam śpiewa lepiej niż sam Morrison:
Sixto Rodriguez w piosence: "I wonder":
http://www.youtube.com/watch?v=J0sZbOn9gQY

Muzyka powstała 42 lat temu. Nie odniosła sukcesu w Stanach. Sprzedał ledwo 50 płyt. Za to odniosła zajebisty sukces w RPA, o czym sam Rodriguez przez 30 lat nie miał pojęcia :) Również jego fani nawet nie śnili o tym, że on jeszcze żyje :) Wszyscy przypuszczali, że on popełnił samobójstwo. Tymczasem człowiek ten skromnie przeżył swoje życie ciężko pracując na budowach. Założył rodzinę. Spłodził dzieci. I żyje sobie nadal skromnie. Nie miał żalu do losu, że go tak przewrotnie doświadczył :) Iż inni zarobili na jego talencie miliony, podczas gdy on tyrał w pocie czoła całe życie. Że żył skromnie, zamiast szaleć. Myślę, że ma rację. Gdyby został gwiazdą – pewnie by nie dożył sędziwego wieku, tylko zaćpałby się na śmierć albo zabił po pijaku w jakimś wypadku samochodowym. Świat show biznesu na ogół nie daje prawdziwego szczęścia i dobrego, wartościowego życia, lecz degeneruje. Morrison na przykład nie dożył sędziwego wieku. Z tego co Indianka pamięta, to zaćpał się na śmierć dość młodo. Rodriguez dorobił się rodziny i dożył sędziwego wieku :) Ktoś może woleć żyć krótko, a intensywnie, a ktoś inny woli żyć długo i spokojnie. Rodriguez jest zadowolony ze swego życia.

Jak dla Indianki ktoś taki jak Rodriguez – człowiek oryginalny, odważny, szczery i utalentowany, a jednocześnie skromny i ciężko pracujący całe życie – to jest prawdziwy idol. On jest autentyczny. Prawdziwy. Wartościowy, bo zna prawdziwe życie i umie się w nim odnaleźć i dostosować, mimo swojego ogromnego talentu i powołania do celów wyższych :)

Inną kapitalną muzykę jaką Indianka niedawno słyszała i która ją zawojowała to słowiańska piosenka “Ja Sałdat” (żołnierz) grana wyłącznie przez radio Białystok. To super piosenka! Jak dla Indianki – porywający szlagier, tym bardziej, że stworzony w oparciu o starodawną muzykę tradycyjną – rosyjską lub białoruską. Piękne, silne męskie głosy brzmią fantastycznie na tle oryginalnej, brzmiącej tradycyjnie, a jednocześnie żywo i współcześnie żywiołowej pieśni. Indianka poleca :) Tutaj akurat wersja oryginalna i głosy mniej atrakcyjne, ale sama piosenka nadal fajna: http://www.youtube.com/watch?v=7kS0Dchh9TA

Niech Warszawka odświeży swoje zapyziałe, zgrane płytoteki, bo całkiem niedaleczko super muza powstaje, a ona nie ma o tym bladego pojęcia i rzępoli 24 na dobę te same oklepane zachodnie hiciory, podczas gdy tuż tuż coś swojskiego i oryginalnego gra :) (Jakby ktoś nie wiedział, to w Polsce mamy mniejszości narodowe na Podlasiu i one władają swoimi językami i śpiewają w nich świetnie – prześwietnie :)).

W przeciwieństwie do pedalstwa, to mniejszości narodowe to rzecz naturalna w naszym państwie. Było ich więcej przed II wojną światową, a wzięły się tutaj z przeszłych wieków naszej bogatej polskiej i słowiańskiej historii. No, ale tego młodzież już nie wie, bo w szkole historia wycięta, a w publicznych mediach zamiast naszej bogatej, pięknej historii polskiej jest lansowane pedalstwo – import ze zgniłego, zdegenerowanego Zachodu ;) Także Indianka wyjaśnia niedouczonym i tym samym historycznie upośledzonym – że polscy obywatele to także osoby narodowości białoruskiej, ruskiej, litewskiej które żyją w ramach naszej pięknej Rzeczypospolitej od lat, wielu lat, a ich przodkowie żyli tu i pracowali równolegle z Polakami już wieki temu. Z reguły władają zarówno językiem polskim jak i swoim narodowym.

Pamiętajcie, pedalstwo to nie nasza kultura. Polska kultura jest niesamowita i różnorodna. Bogata, przebogata. To dzieje ciekawe, wciągające, pewne niesamowitych zwrotów akcji. Warto sięgnąć do naszej, polskiej historii, by się o tym przekonać. Żadna gra komputerowa się do niej nie umywa.
Pedalstwo to kultura zblazowanych degeneratów z Zachodniej Europy. To nie jest nasza polska kultura ani moralność.

A co do tolerancji – to Polska już wieki temu słynęła z największej w Europie tolerancji. Podczas gdy na Zachodzie Europy tamtejsze narody smażyły swoich heretyków – tutaj oni znajdowali schronienie. Tu, w naszej Rzeczypospolitej.

Zachodnie narody powinny kultury i tolerancji uczyć się od nas, a nie narzucać nam swoje chore światopoglądy i wynaturzone style życia.
Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście faszystami, bo próbujecie zachować naszą polską kulturę.
Faszyści to opętani niemieccy i włoscy mordercy mordujący w czasie II Wojny Światowej niewinnych ludzi, całe narody.

Nazwanie Polaka faszystą, to ciężka obraza, bo właśnie nasz naród najbardziej ucierpiał od faszystów niemieckich.

Teraz wiodące obecnie w Unii Niemcy próbują narzucać nam swoje zwyrodnienia i zmuszać nas do ich akceptacji wbrew naszej kulturze i tradycji. Nie dajcie sobie wciskać tej zachodniej ciemnoty. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu i przyjmować za normalne, co normalne nie jest. Pedały to ludzie wynaturzeni. To nie wzór do naśladowania.

Nasza polska kultura – to zdrowa rodzina składająca się z kobiety i mężczyzny – żony i męża oraz ich dzieci. To jest polska rodzina. Każdy, kto dba o zachowanie polskiej tradycji i wartości oraz szanuje polską tradycję i historię i polskość – to patriota. Być patriotą – to jest być człowiekiem szlachetnym i wartościowym.

Patriota to osoba moralnie piękna, miłująca swą Ojczyznę, zdolna do obrony swojej Ojczyzny przed wrogami.
Patriota, to nie agresywny faszysta nastawiony na mordowanie każdej innej nacji. Faszyści są za Odrą, po niemieckiej stronie. Tutaj ich nigdy nie wyhodowaliśmy. Faszyści, to twór niemiecki. Byli tu w czasie II Wojny Światowej i mordowali masowo nas - Polaków.

Nigdy nie porównujcie żadnych Polaków do faszystów, bo celem każdego faszysty było zabić Polaka. Zniszczyć polski naród – zmieść z powierzchni ziemi. To jest właśnie faszyzm. To jest cel faszyzmu. Zniszczyć inne narody niż niemiecki. Wywyższyć naród niemiecki nad inne narody. Uczynić Niemców panami innych narodów. To się właśnie dzieje teraz w Europie. Niemcy trzęsą całą Europą. Ekonomicznie dokonali tego, czego nie udało im się dokonać zbrojnie w zeszłym stuleciu. Niemcy to hegemon podporządkowujący swoim interesom inne narody w tym Polskę. Jeśli szukasz faszystów – szukaj ich w Niemczech, nie w Polsce. Tam nawet są prawdziwe pro hitlerowskie bojówki faszystowskie.
Niszczenie naszej kultury – to był jeden z elementów działań faszyzmu mającego na celu zniszczenie tożsamości podbijanych narodów. Niemcy to agresor, który zbrojnie najechał nasz kraj w 1939 roku. Swą okupację zaczął od zniszczenia polskich inteligenckich elit – spędził polskich profesorów na uniwersytecie i wywiózł ich na śmierć.

Celem faszystów niemieckich było zniszczenie polskiej kultury, inteligencji, polskiej tradycji i wartości.
Niemcy gdy wkroczyli do Polski w 1939 roku – zaczęli od wycinania naszych wykształconych elit, naszych profesorów. Zgodnie z zasadą – “zniszcz inteligentne elity danego kraju, a reszta społeczeństwa pokornie da sobą sterować jak stado baranów”

Teraz nie zabijają. Nie mogą otwarcie niszczyć kultury naszej, naszych elit, więc robią to podstępnie – robią pranie mózgu młodzieży pod obłudnymi hasłami niby równości wobec prawa pedałów. Jaka to równość? Z pedałem??? Z odmieńcem seksualnym? Powinni schować się pod dywan i nie wychylać. A oni się lansują... Bożesz...

Ale tu nie chodzi o pedały. Tu chodzi o wyszydzenie polskiej, tradycyjnej rodziny. Znieważenie polskich, katolickich, tradycyjnych wartości. Obniżenie ich rangi poprzez zrównanie polskiej zdrowej, normalnej rodziny z parą wynaturzonych odmieńców. Odbiera się nam nasze prawa m.in. do emerytury, renty i wielu świadczeń społecznych, służby zdrowia, leków itd. itp. jednocześnie nadając nowe prawa odmieńcom. Coś tutaj jest baaardzo nie tak.

Kraj w kryzysie, gospodarka polska wymaga natychmiastowej interwencji – a oni się zajmują pierdołami typu nadawanie praw odmieńcom. Odwracają uwagę społeczeństwa od poważnych problemów które leżą w sejmie odłogiem od miesięcy i lat. Nadają prawa odmieńcom, a zabierają prawa normalnym ludziom: kolejarzom, rolnikom, emerytom, przedsiębiorcom, którzy mają prawdziwe rodziny na utrzymaniu. Rodziny, składające się z mężczyzny, kobiety i ich dzieci. Tym rodzinom zabierają ich prawa do godziwego życia.

2 komentarze:

 1. Iza,na weekend ma padać śnieg,wiosny chyba tak predko nie zobaczymy.
  A co do majtek ? No trzeba o nią zadbać! Jakie nabyłaś barchanowe czy luksusowe jedwabne?
  Pozdrawiam D.

  OdpowiedzUsuń
 2. śnieg na weekend? :))) Sprzyja moim planom :)))
  Będzie łatwiej przciągnąć opał do pieca :)))

  Wiosna u mnie na parapetach w domu już jest :))) Tylko muszę pilnować temperatury w domu, aby mi za bardzo tych siewek nie wyziębiło :)))

  Co do majtek ;)))) - nabyłam bawełniane bo są higieniczne (chłoną wilgoć i skóra zdrowo sucha jest) i elastyczne wykończone koronką bo ładne były ;))) - wszystkie majteczki bardzo gustowne muszę przyznać :)))

  Barchanowych nie kupowałam - moja Babcia takie miała z nogawkami :))) Bardzo ciepłe :) Kiedyś może o takich pomyślę, póki co wystarczy ciepły dres :)

  Oczywiście nie kupuje żadnych stringów ;))) Sznurki w dupie to nie dla mnie. Bez sensu są. Jak dla mnie majteczki muszą być przede wszystkim z włókien higroskopijnych takich jak bawełna ewentualnie jedwab lub wełna czyli higieniczne oraz w miarę ciepłe, zasłaniać i okrywać :))) być wygodne :)

  Jedwab jest ciut za zimny, a wełna jest ciepla, ale gryzie, pozostają wiec majteczki bawełniane z dodatkiem elastanu aby się dobrze ciała trzymały :)))

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!