sobota, 28 stycznia 2017

Zielone Płuca Polski

Czyli rejon, w którym mieszka i oddycha Indianka, aktualnie są białe, zaśnieżone, nieskazitelnie czyste. Indianka ruszyła dziś w plener, by przewietrzyć płucka i dotlenić się. Chciała też sprawdzić, czy gdzieś jest ten straszny smok opisywany w lewackich mediach ;)
Przeszła jedną górkę, drugą, trzecią, przeskoczyła przez strumyk, zajrzała do zagajnika, jednego, drugiego. Ni ma smoka :D
Przeszła hektary, a smoku - ani widu, ani słychu, ani czuju ;)))

Zaś lesby i Wnuk siedzą Krakowie w oparach swoich pierdów i wyziewów z komina, i czadzieją coraz bardziej. Brak ruchu powietrza powoduje zaleganie smrodu na ulicach i w durnych czerepach hejterów. Po wpisach lesb i Wnuka na antystronie na Facebooku, widać silne niedotlenienie, skutkujące coraz słabszą pracą mózgów. Coraz większe i ordynarniejsze brednie o świętej Indiance wypisują te niedotlenione tłuki. Indianka nałapała im w butelki, świeżego powietrza i niebawem wyśle, by oczyścili sobie szare komórki z tych smoczych pierdów. Może taki Wnuk w końcu zaskoczy i błyśnie choć szczątkową inteligencją i kulturą, a lesbom Marcie i Izce wywietrzeje ta ich narcystyczna obłuda i cwaniactwo? ;)

Dobrotliwa Indii ma pomysł.
Indii zaprosi na Mazury Garbate, astmatyczne i chore na serce osoby, by mogły przeżyć z dala od tych smoczych wyziewów z dupy smoka i krakowskich kominów. Kto chętny? :) Pisać na prive! :)

Indianka dotleniona


13 komentarzy:

 1. Witaj Indi! Próbowałam napisać do ciebie prywatną wiadomość, ale kompletnie nie wiem jak to zrobić! Czy mogłabyś mi wytłumaczyć, nie za bardzo jeszcze potrafię "obsługiwać" takie blogi :-)

  Też mieszkam poza wielkim miastem, Indianeczko, także wiem z czego się tak cieszysz! Co prawda ja nie posiadam gospodarstwa ale ogród mam i też powietrze u mnie niczego sobie.
  Pozdrawiam, pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Aneto! :)
  Prive to e-mail: PolskaNatura(@)tlen.pl
  (Usuń nawias)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneto, a gdzie mieszkasz, w której części Polski?
  Bo ja na Mazurach Garbatych i jest czyste powietrze tu.
  Dzwoniłam też do Szczecina by zapytać o powietrze, i tato mówi, że nie mają problemów z oddychaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie, spodziewaj się na dniach ode mnie e-maila :-)

   Mieszkam w kujawsko-pomorskim, nieopodal Borów Tucholskich.
   W okolicach Szczecina mam brata co właśnie ma gospodarstwo, ale powiem szczerze, że jedyne co wiem, że tam u nich to teraz zimno i wieje :-p

   Usuń

  2. RÓŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE ZWIĄZANE Z PLEŚNIĄ

   Najczęściej występującymi schorzeniami, związanymi z pleśnią w mieszkaniu, są bóle mięśni i stawów, infekcje skórne, zapalenie zatok, problemy z oddychaniem i ogólne zmęczenie organizmu. Przebywając w pomieszczeniu, w którym rozwija się pleśń, narażamy się na alergię wziewną i skórną. Grzyby nierzadko przyczyniają się do uszkodzenia wielu organów i układów, są przyczyną występowania astmy zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. U dzieci dodatkowo pojawiają się zapalenia stawów, podrażnienie skóry czy oczu. Często też pojawia się alergiczne zapalenie zatok czy oskrzelowo-płucna grzybica kropidlakowa. Bardzo często grzyby prowadzą do mrowienia i drętwienia kończyn czy zesztywniającego zapalenia kręgosłupa, towarzyszy temu rozdrażnienie, ogólny niepokój, a nawet depresja. Pleśń wpływa również na zmniejszenie koncentracji, bezsenność, problemy z trzymaniem równowagi oraz częste bóle głowy. U części osób może wystąpić również dysfunkcja nerek, grzyby są też niezwykle groźne dla kobiet w ciąży, mogą bowiem doprowadzić do zakłócenia rozwoju płodu. Pleśń w mieszkaniu w najgorszym wypadku może stać się przyczyną raka, martwicy wątroby czy uszkodzenia nerek. Osoby z osłabionym układem immunologicznym narażone są nawet na infekcje zagrażające życiu.

   Usuń
  3. Te elaboraty na temat pleśni i grzyba to apropo tej jednej zawilgoconej ściany w moim domu?
   Otóż Niemra zabiła grzyba wypalając go wapnem.
   Dwa dni temu pomalowała ścianę wapnem.
   Zatem koniec tematu.
   Ja bym się na twoim miejscu bardziej martwiła azbestowym dachem czy płytami betonowymi z azbestu. To są faktycznie rzeczy rakotwórcze. Tego u mnie nie ma. Tylko zdrowa, oddychająca cegła i dachówka ceramiczna.

   Usuń
 4. ja wybieram Panią Maluchnik - ma ładny dom, nie zanieczyszcza atmosfery pluciem na innych ludzi i jest pracowita :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż jesteś w błędzie. Ta pani zapluła swojego własnego najbliższego sąsiada. Ustawicznie zatruwa mu życie donosami i urządza gównoburzę w internecie i lokalnej gazecie, by zmusić biedaka do udostępnienia jego prywatnej działki jej i jej klientom. Mnie także podkłada świnię oczerniając mnie w internecie. Mieszka 10 km ode mnie, nigdy mnie nie odwiedziła, nigdy nie zhańbiła się choćby okazaniem cienia życzliwości. Praktycznie zna mnie tylko z mojego bloga, co nie przeszkadza jej wypisywać o mnie obraźliwych, urągających mi bredni. Cieszę się, że nie jest moją sąsiadką.

   Ona pracowita? Nawet nie gotuje swoim gościom tylko wysyła ich na wieś do kogoś innego. Kupuje gotowe plecionki płotków ogrodowych, zamiast sama wyplatać. Nie wyrabia serów, nie obsługuje setki zwierząt. Gdzie tu ta rzekoma pracowitość?
   Inkasuje grubą kasę za wynajem pokoi, które tylko sprząta.
   Tam się liczy tylko kasa, kasa, kasa. Nie masz kasy, to żadnego pokoiku nie dostaniesz. U mnie ludzie korzystają z miejsca za darmo.

   Domek ma ładny? A co na tym domku leży? Czy to nie jest przypadkiem rakotwórczy dach azbestowy?

   Ja mam zdrową dachówkę ceramiczną.

   Usuń
 5. https://airvisual.com/eartht potwierdza się zielone. Co sądzicie o oxytree? Jeśli to co piszą prawdą jest, to warto się tym zainteresować 😀
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w tym roku będę sadzić świerki i sosny.

   Usuń
 6. Ja poproszę flaszkę koncentratu powietrza. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LU, nie ma sprawy :) Już się robi :)

   Usuń
 7. Witaj Aneto :)
  Ja dzwoniłam specjalnie na Pomorze, do Szczecina i wypytałam rodzinę o tego medialnego smoka. Otóż nie ma tam tego.
  Nie ma problemów z oddychaniem. Zatem ten rzekomy smok w całej Polsce to taka lewacko-niemiecka ściema, mająca zniszczyć kopalnie węgla w Polsce, by niemieckie mogły się swobodnie rozwijać.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!