wtorek, 24 stycznia 2017

Ciekawe zjawisko


Indianka zauważyła, że jej poczytny blog, nie tylko doczekał się serii antyblogów oraz antystron facebookowych, ale nawet wymyślnych memów :))) Te ostatnie, wywołały w Indiance salwy niepohamowanego śmiechu :))) Na prawdę, te antyindiańskie czuby wyłażą ze skóry, by ośmieszyć Indiankę. Pokazują tym samym swoją chorobliwą, wręcz obsesyjną zajadłość.
Indianka postanowiła olać tych wszystkich zaciekłych, chamskich hejterów.
Ma ciekawsze pomysły na głowie, niż zajmowanie się dementowaniem bredni, jakie o niej wypisują. Te gnidy już same osrywają się gównem, jakie z siebie wysrywają na Indiankę i jej bloga. Jeszcze trochę i utopią się we własnym szambie, które produkują.

Wszystkie te osoby, które na nią najeżdżają, to lewaki. Widać po zawartości ich profili na Facebooku. To Indiankę zastanawia. Gospodyni ma zdecydowanie prawicowe poglądy, które stoją kością w gardle wielu lewakom, a ten syf który wokół niej robią lesby, to doskonała okazja, by dokopać dziewczynie personalnie. Czyli, znaczy to, że nagonka na Indiankę ma podłoże polityczne. Jeśli lewackie zajoby sądzą, że mnie wykończą psychicznie i przez to przestanę pisać na moim blogu co wiem i myślę o żydokomunie - to się mylą.

Lechija dwojga imion :)

Ps. Z przyzwyczajenia i sentymentu wracam do mojego pierwotnego przydomka. Aczkolwiek Indianie to rasa amerykańska, a Lechici indoeuropejska, to jednak Indianie i ich styl życia oraz kultura, mają wiele wspólnego, z pradawnymi Lechitami, więc dużego zgrzytu tożsamości nie ma.
Zarówno Indianie amerykańscy, jak i Lechici słowiańscy, wielbili naturę i mieli cenną etykę plemienną. Tak jak Indianka vel Lechija.

7 komentarzy:

 1. Wątpię czy jest słusznym przypisywanie tych działań jakiejkolwiek opcji politycznej. Prawica, lewica, skrajnica. W każdej z nich znajdą się ludzie serdeczni, podli, przebiegli i altruistyczni. To oczywiste, że aby świat rozwinął się, poszedł do przodu, pewne sztuczne wartości muszą umrzeć robiąc miejsca nowym, lepszym. Tak jak nikt dziś już nie nosi szabli i surduta, a pannie wolno wyjść na spacer nie tylko bez towarzystwa rodziny, ale i ze świeżo poznanym mężczyzną, tak i wiele współczesnych tradycji musi ustąpić miejsca nowemu. Każdy przyzwyczaja się do określonego sposobu funkcjonowania, do określonego sposobu myślenia, i zawsze ciężko jest to porzucić. W zamian za utratę tej namiastki wolności, bo prawdziwa wolność umarła z nadejściem osiemnastego wieku, świat może nam zaoferować coś lepszego. Poczucie bezpieczeństwa dla siebie i innych. Prawo do wszelkiej godności. To naprawdę warte jest pozbycia się kilku skostniałych nawyków społeczeństwa. Tradycja kształtuje ludzi. Ale i ludzie kształtują tradycję. To obustronny proces w ciągłym toku. Żadna ze znanych nam tradycji czy zasad nie powstała od razu gotowa. Zawsze gdy tradycja ustępuje miejsca postępowi, ludzie boją się że świat stanie na głowie. Tymczasem pan nie bije już chłopa rózgą a za jedzenie masła w postny dzień nikomu nie wybija się zębów. Typową polską tradycją, chyba najbardziej rozpowszechnioną, jest tradycja jadu, walki i zawiści. I to jest tradycja która mogłaby, i powinna, ustąpić miejsca współczesności. Jednak tą tradycję większość z nas chętniej przypisze skrajnej prawicy. Na podstawie obserwacji, doświadczeń, doniesień prasowych. W relacjach personalnych lepiej porzucić uprzedzenia polityczne i oceniać ludzi takimi, jakimi faktycznie są. Dlaczego ja, mając prawdziwą alergię na PIS, byłam w stanie docenić cię i polubić? I dlaczego w waszej małej społeczności, w której większość z pewnością regularnie chodzi do kościoła, i wspomina dziadziusia patriotę, ludzie postanowili potraktować cię przez pryzmat twoich finansów? Im bardziej człowiek pragnie zmiany, tym bardziej przywiera do określonej opcji politycznej. Ale jej wektor nie zależy od szlachetności lub podłości. To jedynie kierunek, który człowiek uznaje za korzystniejszy dla siebie i swojego otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do orientacji politycznej, typów, które mnie poprzez Facebook gnoją, nie ma żadnej wątpliwości. Widziałam ich profile Facebookowe, pełne jadu i nienawiści do prawicy.

   Typową polską tradycją, chyba najbardziej rozpowszechnioną, jest tradycja gościnności, otwartości, tolerancji i ludzkości. Wszak Jezus był Słowianinem i umarł za zbawienie ludzkości.

   Typową żydowska tradycją, chyba najbardziej rozpowszechnioną, jest tradycja jadu, walki i zawiści.
   Żydzi od dziecka są uczeni pogardy i lekceważenia dla gojów, swoich bliźnich, których uważają za zwierzęta służące do eksploatacji. To taka chorobliwa, patologiczna mentalność.

   Chrześcijanie od dziecka są uczeni: Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe.

   Nie pożądaj żony bliźniego swego, ani żadnej rzeczy, która jego jest.

   Żydzi po wojnie brali co nie ich i przywłaszczali sobie.
   Ich roszczeniowa postawa, wobec Narodu polskiego, rośnie z każdym rokiem. Wyłudzają od nas Polaków, mienie, które do nich nie należy.

   Usuń
 2. Żaden porządny człowiek, nie stanie po stronie katów obywateli polskich, a tak się składa, ze lewica w Polsce, wywodzi się z dawnych ubeków, aparatczyków i katów.
  Nikt, kto ma choć odrobinę przyzwoitości ludzkiej, nie będzie bronił przywilejów tej zbrodniczej grupy ludzi, którzy mordowali niewinnych Polaków i niszczyli ich rodziny latami.
  Oni nie mają prawa brać się za władzę nad Polakami. Są moralnie i etycznie skończeni. Powinni być rozliczeni ze swoich zbrodni,a nie pobierać gigantyczne emerytury żerując tym samym na ciężko pracujących, zwykłych Polakach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tymczasem pan nie bije już chłopa rózgą a za jedzenie masła w postny dzień nikomu nie wybija się zębów.

  Pan nie bije, ale biją panie policjantki, w biały dzień poniewierają niewinną kobietą i są w tym całkowicie bezkarne przy aprobacie komendanta, prokuratury i sądu. Oczywiście lewackiego komendanta, lewackiej prokuratury, lewackiego sądu.

  Nie było rozliczenia starych, komunistycznych struktur i one nadal siedzą w instytucjach jak wyżej i pomiatają zwykłymi ludźmi,takimi jak ja.

  OdpowiedzUsuń
 4. "I dlaczego w waszej małej społeczności, w której większość z pewnością regularnie chodzi do kościoła, i wspomina dziadziusia patriotę, ludzie postanowili potraktować cię przez pryzmat twoich finansów?"

  Wątpię, by w tej nowomazurskiej zbieraninie byli patrioci i szczerzy, wsrtościowi chrześcijanie.Raczej ich dziadowie byli kombinatorami i donosicielami, a Kościół zwalczali tak samo jak katolików. Tu jest zbierania wielonarodowościowa,Żydzi, Ukraińcy, Litwini itp. Żadni z nich za Polakami nie przepadali, ani szczególnie ludzkich odruchów nie objawiali, więc nic dziwnego, ze obojętnie przyjęli nową mieszkankę.
  Odruchy miłosierdzia ich dziadom były obce. Nowe pokolenia złagodniały i się ucywilizowały, ale nie są kwintesencją chrzescijaństwa, pomimo, że chodzą do kościoła. Ogólnie czuje się gigantyczną znieczulicę tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem, lewica w Polsce, to kwintesencja cwaniactwa, obłudy, zakłamania, korupcji i destrukcji.
  Ci ludzie, po tym, co zrobili Polakom, powinni się schować i nigdy więcej nie wychylać, a nie brylowac na salonach, pobierać astronomiczne gaże jak Rzepliński i kpić z Polaków.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem osobą, która ma problemy finansowe i materialne.
  Nikt mi tutaj nie udzielił pomocy.
  Zamiast tego co niektórzy dyskryminują i zaszczuwają mnie, nie pozwalają normalnie korzystać z publicznej świetlicy, szykanują mnie. To są okropni ludzie, bez sumienia. Wycierają sobie gęby dziećmi,a tak na prawdę chodzi im o nieskrępowane uprawianie nielegalnych procederów, np. kosztem użytkowników świetlicy.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!