niedziela, 24 kwietnia 2016

Wyroki polityczne

Chłopaki mają rację. Dostali wyroki polityczne.
Wyroki polityczne są zakazane w państwie demokratycznym.
Powinny zostać anulowane.

"Jeden z ukaranych Wszechpolaków, Jakub Walczak mówił o tym, że taka decyzja ma znamiona upolitycznienia organów ścigania, działających w interesie rządu i stanowi dyskryminację z powodów głoszonych przez narodowców poglądów." - wszystko się zgadza poza interesem rządu PiS. Trzeba pamiętać, że organa ścigania (policja, prokuratura, sąd) to państwo w państwie i nadużywają władzy wyłącznie we własnym interesie i dla własnej satysfakcji.

http://www.narodowalodz.pl/lodz/mlodziez-wszechpolska-niszczy-flagi-unii-europejskiej-sa-wyroki/
Młodzież Wszechpolska niszczy flagi Unii Europejskiej! Są wyroki!
Dwóch działaczy Młodzieży Wszechpolskiej z Łodzi zostało ukaranych przez Sąd Rejonowy Łódź – Śródmieście karą grzywny za zniszczenie flagii z symbolem Unii Europejskiej podczas manifestacji przeciwko Komitetowi Obrony Demokracji, która odbyła się 19 grudnia 2015 roku. Sąd podciągnął tą sytuację pod art. 140 kodeksu wykroczeń, który mówi: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.
Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej prezes Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej, Szymon Łuczak podkreślił, że decyzja sądu jest wyrokiem politycznym, na który w demokratycznym państwie, o którym ostatnio tak dużo się mówi nie może być miejsca.
Czyn moich działaczy miał charakter natury politycznej. Taka, a nie inna decyzja sądu to próba sankcjonowania wystąpień politycznych. Manifest, którego dokonali Wszechpolacy, choć kontrowersyjny, ponieważ promujący poglądy, które pozostają w mniejszości, ale są dopuszczalne prawem. Według mnie sąd wykorzystując art. 140 k.w. dyskryminuje osoby nie zgadzające się z obecną polityką międzynarodowej organizacji, jaką jest Unia Europejska – mówił Łuczak.
Jeden z ukaranych Wszechpolaków, Jakub Walczak mówił o tym, że taka decyzja ma znamiona upolitycznienia organów ścigania, działających w interesie rządu i stanowi dyskryminację z powodów głoszonych przez narodowców poglądów.
Działacze Młodzieży Wszechpolskiej nie zgadzają się z wyrokiem sądu i zapowiedzieli złożenie od niego apelacji oraz zapowiadają walkę o uniewinnienie.
13051522_1762735193956949_3969885847255192369_n

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!