sobota, 31 stycznia 2015

Wyprawa do Gizycka

Indianka wrocila z wyprawy do Gizycka.
Po drodze spotkala wielu wspanialych, zyczliwych ludzi, ktorzy pomogli jej dostac sie i wrocic z Gizycka, oraz przenocowac ja na miejscu w Gizycku.

Niestety rozprawa sie nie odbyla. Zawalila ja jedna z policjantek, ktora na rozprawe sie nie stawila. Z powodu nieobecnosci policjantki sedzia odroczyla sprawe. Indianka chora na zapalenie pluc zrobila 120 km stopem na darmo. Zmarnowala czas. Do policjantki wezwanie poprzez komende w Gizycku wyslano dawno temu, bo okolo 2 miesiecy temu.

Indianka nie wierzy, ze policjantka nie wiedziala o terminie rozprawy, chociazby z tego wzgledu, ze jej wspolpracownica wiedziala i na rozprawie byla.

Nie wierzy, ze komenda nie umiala skutecznie doreczyc policjantce wezwania.
Tym bardziej, ze komenda umiala dostarczyc wezwanie Indiance, wczesniej, gdy chodzilo o przymusowe badanie psychiatryczne.
Dzielnicowy nie zastawszy wtedy Indianki w domku, znalazl ja w internet cafe i ostentacyjnie wreczyl jej owo wezwanie ku uciesze Krychy, ktora potem komentowala przy dzieciach "policja pania szuka". :-) :-) :-)

Policja Indianki nie szuka. Indianka nigdy nie byla karana i nie widnieje w rejestrze skazanych. Co wiecej, nie ma zamiaru sie tam znalezc.

W zwiazku z tym, ze rozprawa sie nie odbyla, Indianka akta sprawdzila szukajac sposobu, jak sie dobrac do dupy policjantkom, ktore ja bolesnie poturbowaly 26 kwietnia 2013 roku.

Zlozyla wniosek o doprowadzenie tej nieobecnej pod przymusem.
W koncu policjantka to nie swieta, nietykalna krowa.
Skoro sie nie stawia na rozprawe, to trzeba ja na nia przywlec :-) :-) :-) Najlepiej w kajdankach. :-) :-) :-)

2 komentarze:

 1. Indianko, a o co ta sprawa i z czyjego powództwa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Policjantki po tym jak mnie bezpodstawnie napadly i poturbowaly przed schroniskiem w Bystrym doprowadzajac do rozstroju zdrowia oraz wywiozly do SOR a potem na komende w Gizycku - falszywie oskarzyly mnie o rzekome ich naruszenie. O to toczy sie sprawa.

  Natomiast moje zazalenie na zatrzymanie, skarga na brutalnosc policji itd. sa lekcewazone i pomijane, takze skarga na brutalnosc policji napisana i wyslana do komendy przez Svena i Everdine - bezposrednich swiadkow napasci na mnie.

  Jestem na sile wrabiana w cos, czego nie zrobilam i czego de facto zaden ze swiadkow nie potwierdza.

  Moje prawa zostaly zlamane i nadal sa lamane.
  Te policjantki powinny zostac ukarane dyscyplinarnie przez komende za to co mi zrobily. Pobily mnie i doprowadzily na skraj udaru mozgu.
  W moim odczuciu to przestepczynie w mundurach. Powinny zostac przykladnie ukarane. Ja powinnam zostac uniewinniona, bo zadnego przestepstwa nie popelnilam.
  Plakalam i krzyczalam z bolu gdy sie nade mna znecaly. :(((
  Dusilam sie w radiowozie, a one nie daly mi tlenu. Do SOR przywiozly mnie z kosmicznym cisnieniem, rozpalona glowa i koszmarnym bolem glowy i zawrotami.
  Czarne plamy lataly mi przed oczami. Suchosc w gardle. Odruchy dlawienia sie. Nawet wody mi nie podaly. Lekarz SOR powiedzial, ze grozi mi udar mozgu. Do takiego stanu mnie doprowadzily. :((( Moglam skonac w tym radiowozie. :((( Malo brakowalo.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!