niedziela, 16 lutego 2014

Żydzi kradną nasze dzieła sztuki pod okiem tuskorządu?

Teraz wyszło szydło z wora po co tuskoposłowie srali w gacie by zdążyć z antypolską ustawą zezwalającą obcym służbom panoszenie się w Polsce.
Widać, ten wywóz dzieł był z góry i dawno zaplanowany, a ustawa Żydom była potrzebna, by mogli zająć polskie lotnisko - jak swoje i wywozić samolotami co im się żywnie podoba. Skoro służby lotniska ich zatrzymały a nawet paru z nich aresztowały - to znaczy, że to co było wywożone to była nielegalna kontrabanda. Pieniądze? Raczej nie. Łatwiej zrobić przelew. Sztaby złota? Już prędzej. Najprawdopodobniej jednak byly to bezcenne warte miliony dzieła sztuki. Zapytajcie celników i urzędników lotniska co to było. Zapytajcie Tuska. Zapytajcie ministra sprawiedliwości i generalnego prokuratora.
 
Celnicy i służby lotniskowe które zatrzymały przemyt zostali zwolnieni ze swoich stanowisk!
Zastąpiono ich innymi urzędnikami. Żydowskimi? Czy innymi ale posłusznymi Tuskowi i Żydom? Takim, którzy złamią prawo na rozkaz Tuska, ministra sprawiedliwości czy prokuratora generalnego aby Żydzi mogli bezkarnie wywozić z naszego kraju co im się żywnie podoba zubożając nasze narodowe skarby w nieskończoność aż już nic nie zostanie w kraju z wyjątkiem pustych ścian muzeów i sejfów?
 
Tuskorząd i tuskosejm nie robi ustaw dla dobra i potrzeb Narodu polskiego. Oni robią dobrze obcym - w tym przypadku Żydom.
W mojej ocenie to zdrajcy Narodu polskiego i naszej Ojczyzny. A wy jak sądzicie? Godzicie się na to?

Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie

aq1Co próbowano wywieźć z Polski, kto budził prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości w środku nocy, na jakiej podstawie prawnej służby Izraelskiego MOSSAD przejęły na prawie całą noc lotnisko Okęcie. Dlaczego w imieniu obywateli USA pracowników stacji telewizyjnej FOX oraz radia Merkury interweniowała ambasada Izraela oraz naczelny rabi gazety Rzeczpospolita – Weiss .

Balonikami akcji Las Smoleński władze  chciały  odwrócić uwagę od tego co się działo na lotnisku Okęcie ,media skoncentrowały się na zagrożeniach ruchu powietrznego  i bezpieczeństwa Polski jakie spowodowała akcja Lasu Smoleńskiego. Wszystkie media w Polsce pominęły info na temat wielkiego przekrętu  jaki miał miejsce na lotnisku Okęcie.

Co chciano wywieźć z Polski ? Czy były to znowu cenne okazy zbiorów kultury Polskiej, przekazane panu Glennowi Beckowi przez pierwszego rabina Polski? Czy raczej część kasy obiecanej Izraelowi, drogocenne i ważne okazy objęte zakazem wywozu? Czy raczej wzorem Baksika i spółki worki skrzynie z pieniędzmi? Jedno jest pewne: służba graniczna oraz celna na lotnisku Okęcie zatrzymała a następnie aresztowała członka grupy zespołu filmowego, który odwiedził Polskę. Grupa pana Glenna Becka, redaktora amerykańskiej TV Fox oraz radia Mercury została zatrzymana i zrewidowana przez Polskie służby graniczne; jeden z członków amerykańskiej grupy TV FOX został zatrzymany i aresztowany. Informacji o tym zdarzeniu trudno szukać w mediach Polskich. Głośno o nich wśród pracowników lotniska Okęcie, odpowiednie restrykcje spotkały cały zespól  zmiany służby granicznej oraz celnej. Pisze o tym także sam Glenn Beck na swym blogu, cytat:

But first we had to clear security. For most of my team, it went as expected. But for one it did not. Due to a misunderstanding a member of my crew was at first detained and later held in custody. We waited as long as we could but eventually we had to take off without him as we had a tight schedule with a ghetto and two death camps that we had to visit and a flight window into the country of Israel that could not be missed. Eventually someone with the authority to make a judgement call cleared him through -but as there were no flights out, he rented a car and drove through the night. He arrived just as we were waking. That, however, was tomorrow.First things first tonight.

+++

najpierw musi przedostać się przez security ja przeszedłem zgodnie z oczekiwaniem niestety jednemu z nas się nie udało z  powodu nieporozumienia jeden z członków mej ekipy został zatrzymany a później aresztowany, czekaliśmy tak długo jak to możliwe lecz niestety wylot do Izraela nie pozwolił nam doczekać naszego kolegi. W końcu ktoś z odpowiednimi możliwościami spowodował uwolnienie naszego kolegi i wypożyczonym samochodem dotarł do nas.

+++

Oficerowie Polscy dowodzący odprawami zostali natychmiast odsunięci od czynności, zastąpiono ich innymi, interweniowała ambasada Izraela oraz prokuratura generalna Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać członkowi ekipy TV FOX. Wszyscy oni następnie z całym bagażem oddanym im przez władze polskie zostali zapakowani do samolotu udającego się do Izraela.

CO WYWIEZIONO Z POLSKI I KIEDY DOKŁADNIE zatrzymania dokonano podczas ostatniego weekendu.

Państwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw  pozwala na przejecie, jak w wypadku na Okęciu, całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi.

Costerin

http://www.bibula.com/?p=40696

 http://gazetawarszawska.com/2013/02/15/zawiadomienie-do-prokuratury-generalnej-o-porwaniu-delegacji-do-katynia/

http:http://gazetawarszawska.com/2013/02/15/zawiadomienie-do-prokuratury-generalnej-o-porwaniu-delegacji-do-katynia///gazetawarszawska.com/2014/01/15/zawiadomienie-o-przestepstwie-w-dniu-6-vi-2011-w-asturias/

http://gazetawarszawska.com/2014/01/17/zawiadomienie-o-przestepstwie-lotu-lo016-boeing-b-767-300/

http://gazetawarszawska.com/2014/01/27/zydzi-porwali-zamordowali-delegacje-katynia-w-dniu-10-kwietnia-2010/

http://gazetawarszawska.com/2014/02/07/producent-hollywoodu-szpiegiem-izraela-max-kolonko-mowi-jak-jest/

http://gazetawarszawska.com/2014/01/23/zawiadomienie-o-przestepstwie-oswiecim/

Za: http://gazetawarszawska.com/2014/02/15/izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie/

Data publikacji: 15.02.2014

Tags : , , , , , , ,

 

2 komentarze:

  1. potrzebna jest III wojna światowa i pozbawienie żydów wszelkich praw poza ich krajem

    OdpowiedzUsuń
  2. Oni są wszędzie. Wnikają pomiędzy rodzime narody, które ich łaskawie goszczą i zza ich pleców manipulują nami.
    Będzie niezwykle trudno ich się pozbyć.

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!