środa, 3 czerwca 2020

Bosak nie zamierza się zaszczepiać na koronawirusaKarina Bosak – żona Krzysztofa, kandydata Konfederacji na prezydenta Polski – udzieliła wywiadu „Wirtualnej Polsce”. Prawniczka Instytutu Ordo Iuris w konkretny, jednoznaczny sposób wyraża się między innymi na temat szczepień.
Karina Bosak mocno mówi na temat aborcji. „Sama procedura aborcyjna jest niebezpieczna dla kobiet. Dla dziecka jest śmiertelna. Nie ma czegoś takiego jak bezpieczna aborcja. To kolejne kłamstwo radykalnego feminizmu. Naszym priorytetem powinna być ochrona kobiet i dzieci, szczególnie tych chorych i najsłabszych” – tłumaczy Bosak. 
Poglądy Kariny Bosak na temat aborcji czy rozwodów („to jedno z najgorszych przeżyć”) nie zaskakują. Jednak jej opinia na temat szczepień może wzbudzić w środowisku polskiej prawicy, zwłaszcza tej o odcieniu narodowym, poważniejszą dyskusję. 
„Nie zamierzam się zaszczepiać na koronawirusa. Nie mam do tego przekonania. Jeśli chodzi ogólnie o temat szczepień, to obecnie jest to bardziej skomplikowana kwestia. 
Z punktu widzenia zdrowia społecznego szczepienia są potrzebne, ważne jednak, by nie było wątpliwości co do ich bezpieczeństwa” – mówi Bosak powtarzając generalnie te same hasła, jakie od lat głoszą rodzice skupieni wokół ruchów domagających się rzetelnych badań bezpieczeństwa szczepień i zniesienia w Polsce – wzorem większości państw Europy – obowiązku szczepień. 
https://naszapolska.pl/2020/06/02/bosak-szokuje-nie-zamierzam-sie-szczepic/?fbclid=IwAR1a2TvTz5y4vG_UgN0vBBny1cklTegVGkws65EzTdtbYreMriU13RCJEok

Brawo, Pani Karina!
Temat warto zgłębić bardziej. Ze społecznego punktu widzenia szczepienia są szkodliwe. Generują choroby, zamiast im zapobiegać.

8 komentarzy:

 1. Ty trzymasz się prawicowców i nikt Ci nie pomógł, ja trzymam z lewakami i powiem tylko słowo jakie mam problemy i potrzeby i zawsze znajdzie się garstka ludzi chętnych do pomocy. Ostatnio miałam problem z starymi oknami to zrobili mi zbiórkę i uzbierali dwa razy więcej pieniędzy niż potrzebowałam! Tfu prawica! Gęby pełne frazesów i każdy sobie rzepkę skrobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to lewactwo mnie okradło, a nie prawica. Osoby, które mnie okradły to wyborcy Platformy Obywatelskiej oraz PSL-u i SLD.

   Usuń
  2. Ja napisałam kto mi pomaga w trudnych sytuacjach a zdarzyło się, że przez zapaleńców Korwina też miałam problemy. Frazesy i pustosłowie. Będziesz miała problem to odwrócą się plecami.

   Usuń
 2. Jedziesz na spotkanie z Krzysztofem Bosakiem do Białegostoku dzisiaj?

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie. Ale widzialam go w Warszawie w biurze Ruchu Narodowego, w zeszłym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest rada, śledź kiedy będzie w ramach kampanii na twoim terenie. Najlepszy moment na rozmowę. Później nie będzie miał czasu.

   Usuń
 4. W Białymstoku mogłaś z nim porozmawiać i przedstawić swoje dowody i poprosić żeby jego żona napisała pozew. Możesz też poprosić swojego adwokata.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co to znaczy "zaszczepiać"?

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2019 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!