czwartek, 3 sierpnia 2017

Ślady pobicia

Mimo śladów pobicia, patrol z wczorajszej, wieczornej interwencji odmówił oględzin podrapanej i posiniaczonej szyi Indianki, oraz jej cierpliwego wysłuchania. Nie wyciągnął też żadnych konsekwencji wobec napastnika.
Nie zatrzymał go, nie złożył wniosku o ukaranie. Nic. Zero reakcji.

Dziś rano gdy Indianka obudziła się z bolącą szyją i gardłem i wyczuła w uchu krew, zobaczyła zadrapania na szyi i wyczuła piekące otarcia naskórka na szyi z tyłu głowy, ponownie zadzwoniła na komendę i ponownie zgłosiła dyżurnemu niedopełnienie przez patrol obowiązków.

Patrol nie zabezpieczył śladów przestępstwa w żaden sposób.
Całkowicie je zignorował, tak jak i zeznania Indianki.
Aby policja w Olecku raczyła się zająć sprawą, Indianka musi osobiście jechać na komendę, złożyć pisemne zawiadomienie, jechać do lekarza sądowego w Suwałkach na płatną obdukcję.

Z doświadczenia Indianka wie, że i tak będzie odmowa wszczęcia śledztwa, a w najlepszym razie będzie umorzone, bo tak postępuje zawsze lokalny układ policyjno-prokuratorsko-sądowniczy.

Napastnik, który tak ochoczo dusił Indiankę na polu, gdy przyjechała policja, oczywiście ten śmierdzący tchórz i damski boxer, wyparł się swojej napaści. Już taki chojrak w obliczu policji nie był. To w zupełności wystarczy oleckiej policji, prokuraturze i sądowi, aby nie dopuścić sprawy na wokandę, a w najlepszym razie umorzyć.

Dlatego prośba do nosicieli niemieckich i żydowskich świeczek, aby przestali pajacować przed Sejmem i truć posłom dupę, bo aktualny system sprawiedliwości to groźny nowotwór, który należy bezwzględnie wyciąć, by bezbronne kobiety takie jak Indianka nie były krzywdzone.
16 komentarzy:

 1. Jak Ty to wszystko ogarniasz??
  Dlaczego jakiś typ pozwala sobie na atak?
  Nie zostawiaj tego tak ,pisz skargi ,co na pewno robisz.
  Mazury piękne ,ale ludzie w Twoim otoczeniu wredni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Typ sobie pozwala na pobicie, bo brat policjant, więc jest nietykalny. Oczywiście, że tego nie zostawię tego tak.
  Mam ślady duszenia na szyi. Powinno wystarczyć w normalnym sądzie by go skazać za napad. Tylko ten sąd tutejszy już nie raz mnie zaskoczył dziwacznymi wyrokami z dupy rodem! 😠

  OdpowiedzUsuń
 3. Uderz w stół a nożyce się odezwą.Przeczytaj sobie wpis anonima z Mazur Garbatych na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam. To jakąś ściema. Nie znam żadnej Barbary z mojego otoczenia. Wygląda mi to na wpis Wszawicy, ale mogę się mylić. Wszawica zaś nigdy nie była mi życzliwa i nie chciała współpracować. To ja proponowałam współpracę, ale nie byli zainteresowani. Widzę, że ją bardzo drażni popularność mojego bloga.

   Usuń
  2. Wszawica to jest wredny babsztyl prowadzący agroturystykę w okolicy, paniusia z Warszawki, która lubi się wymądrzać i oczerniać ludzi, których ledwo zna ze sporadycznego widzenia.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurna, oj przepraszam, nie było całego komentarza w podglądzie i nie mogłam przeczytać tego zastrzeżenia o nie publikowaniu info o stowarzyszeniu. Ale podoba mi się tematyka tego stowarzyszenia :)

   Usuń
 5. Powinnas zglosic sie do szpitala na dyzur i powiedziec o bolach szyi. Dobrze by tez bylo, zeby zrobic zdjecia tych sladow duszenia.
  A tak na marginesie, kup pilnie gaz pieprzowy, chocby w necie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Szyja boli. Ślady wyraźne są. 5 świadków dziś widziało zadrapania i siniaki. Nie daruje tego poniżenia i przemocy temu bandycie!😬

   Usuń
 6. Tak jak zwrot "wredni ludzie" nie określa wszystkich mieszkańców Mazur Garbatych ,a tych ,którzy biją i ubliżają ,tak Anonimowy nie może być reprezentantem mieszkańców całych Mzazur Garbatych ,jak chciałaby p.Barbara .
  Dziękuję za komentarze na moim blogu.
  Pozdrawiam i życzę siły w znoszeniu kłopotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wpis 💝
   Ja dziś totalnie rozkojarzona. Miałam jechać na obdukcję, ale utknęłam na Rancho. Za to Brunhilda zrobiła mi foty szyi i ręki ze śladami pobicia i duszenia. Bandyta pójdzie siedzieć za to co mi zrobił!

   Usuń
  2. Ja bym zlozyla do Ziobry zazalenie na nie podjecie czynnosci przez policje, z domniemaniem przyczyny, ze osoba ktora Cie napadla jest bratem policjana.
   Samo przestepstwo mozna zglosic na prokurature mailowo. Moze dolacz zdjecia, ktore zrobila Brunhilda.
   A slady na szyi, (zanim zejda) powinien obejrzec lekarz na dyzurze. On musi wpisac do karty, ze sa since, czy zadrapanie na szyi i to przyczyny tego bolu.Poza tym, warto by sprawdzil, czy nie masz uszkodzonych kregow szyjnych. Tylko taki wpis jest dokumentem dla sadu, bo zdjecia prywatne to za malo - ktos moze powiedziec, ze slady podduszenia mogly byc pomalowane.
   Tu sie zglasza przestepstwa, do wyboru - policja albo prokuratura-> https://obywatel.gov.pl/bezpieczenstwo/zglos-przestepstwo

   Usuń
  3. Hmmm, moze warto by ktos z Twoich znajomych zglosil przestepstwo anonimowo przez internet. Jest taka opcja.

   Usuń
  4. Na pewno będę działać i nie zostawię tego tak.
   Miałam w piątek jechać na obdukcję, ale sianokosy mnie zatrzymały.

   Usuń
 7. nie ma obdukcji to bandyta nie pójdzie siedzieć bo ci powiedzą, ża sama się okaleczyłas i zrobiłas fotki

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!