poniedzia艂ek, 5 czerwca 2017

Twarde dowody na fa艂szywe oskar偶enia i fa艂szywe zeznania funkcjonariuszy publicznych! 馃挭馃挭馃挭

Indianka ma twarde dowody świadczące o tym, że matka policjanta i policjanci interweniujący rok temu w świetlicy wiejskiej, kłamią i składają fałszywe zeznania ją obciążające. Na podstawie tych fałszywych zeznań, Sąd wydał wyrok skazujący Indiankę i nadal toczy się teraz zbędny proces przeciwko Indiance. Kolejny zbędny i bezzasadny proces. 😟

Dowody zostały przedstawione Sądowi podczas ostatniego posiedzenia Sądu w poniedziałek.
Sąd odrzucił wniosek Indianki o ukaranie wyżej wymienionych za składanie fałszywych zeznań, mimo zapoznania się na sprawie z wiarygodnymi dowodami (zdjęcia i video potwierdzające zasadność zawiadomienia policji przez Indiankę o wykroczeniach świetliczanki (matki policjanta), film wideo zrobiony przez Indiankę, gdzie słychać, jak świetliczanka drze się i podle traktuje Indiankę i ją poniewiera oraz obraża w świetlicy, film z monitoringu świetlicy, gdzie widać, jak świetliczanka rzuca się na Indiankę by jej nie wpuścić do łazienki, wykrzywiona od chamskiego wrzasku i wściekłości gęba świetliczanki mówiąca wiele o skandalicznym zachowaniu tej pracownicy świetlicy wiejskiej, oraz obszerne zeznania Indianki).

Przypomnę, że Indianka w związku z tą sprawą została wysłana przez Sąd na kolejne, upokarzające, uciążliwe badania sądowo-psychologiczno-psychiatryczne aż w Węgorzewie (same badania nie były bolesne, ale odległość 80 km od domu i powrót nocą autostopem były nie tylko męczące i uciążliwe, ale także dość niebezpieczne). Policja nie zadbała o to, by odwieźć bezpiecznie Indiankę do domu po tych badaniach. Indianka była zmuszona wracać sama szosą, narażona na potrącenie przez jadące samochody.

Warto zauważyć, że biegli sądowi powołani przez Sąd, psycholog i psychiatra, nie odnieśli się do tego, w jaki sposób świetliczanka traktuje Indiankę w świetlicy. Zatem opinia ich jest niekompletna i niemiarodajna. Trudno zrozumieć, że powołani przez Sąd biegli sądowi, ograniczyli się wyłącznie do analizy zachowania Indianki podczas tego nagrania, pomijając całkowicie kontekst sytuacji stworzonej przez ziejącą agresją i chamstwem, agresywną, napastliwą świetliczankę (matkę policjanta). Analiza biegłych jest zaiste dziwaczna. Wręcz szokująco wybiórcza. Brzmi dziwnie. Jakby kłaniali się nagiemu królowi, udając, że nie widzą, że jest nagi :D Starannie pominęli sposób zachowania świetliczanki wobec Indianki. To jest niedopracowana, tendencyjna opinia! Indianka pamięta, że pan psychiatra niezbyt był optymistycznie nastawiony do faktu, że Indianka sporządziła wiele kopii nagrania tego sromotnego zachowania świetliczanki. Trzeba mu to też oddać, że również nie był zbyt zachwycony, że policja średnio dwa razy do roku, przywozi mu na badania normalną osobę, niczym groźnego bandytę. Pan i psychiatra i psychologowie, doskonale zdają sobie sprawę, że Indianka jest ofiarą nękania przez układ policyjno-sądowy w Olecku i chyba niezbyt dobrze się z tym czują, że muszą brać w tym udział, jako urzędowe trybiki tej machiny.
Gdy rozmawiali z Indianką, wierzyli jej opowieściom i opisom i nawet udzielali rad, by wyprowadziła się, zamiast męczyć się z ta nagonką lokalnego układu. Kilkakrotnie.

Ale pisząc opinię, sugerowali w niej coś innego. Otóż, że jej nie wierzą. Podważali wiarygodność Indianki, zapewne wychodząc na przeciw oczekiwaniom Sądu, który przecież nie zleca tych testów i opinii, by pomóc Indiance, lecz po to, by jej zaszkodzić.

Taka manipulacja i stronniczość w opinii jest karygodna, gdyż ma brzemienne skutki. Daje stronniczym sędziom podkładkę do wydawania krzywdzących wyroków. Takie już zapadły.
Mimo, że te wyroki jak na razie są łagodne, to jednak są niesprawiedliwe i krzywdzące. To nie jest w porządku! 😟

Indiankę uderzyła też małostkowość biegłych i wyczuwa tutaj wpływ nieprzychylnego jej ostatnio psychiatry, wyraźnie niezadowolonego z żądania zmiany psychologa. Indianka zażądała zamiany pani psycholog Marty Bratko, na kogoś bardziej bezstronnego. Psychiatra był wyraźnie wkurzony. Zrobił też podstępny "experyment" z windą, na podstawie którego wysnuł pochopną opinię. Ale o tem, potem.

Małostkowość biegłych zamanifestowana została zwróceniem uwagi na Indianki fryzurę w dniu zatrzymania o 7.00 rano.
Indianka nie miała możliwości się przygotować do tego wyjazdu, tj. odpowiednio ubrać i ułożyć fryzurę. Był pośpiech. Jadąc radiowozem, źle się czuła (cierpi na chorobę lokomocyjną) i policjanci otworzyli okno, by nie zemdlała. Trochę ją przewiało i rozwiało też włosy. Ten rozwiany włos został skomentowany w opinii ("nieuporządkowana fryzura"). Aż dziwno, że biegli komentują takie duperele, a nie potrafią podsumować istotnej, nerwowej sytuacji stworzonej w świetlicy przez matkę policjanta. Indianka mimo agresji świetliczanki, zachowała spokój i opanowanie. Tego biegli nie odnotowali.

Pan psychiatra podczas poprzednich testów na zlecenie Sądu (Sąd w Olecku czuje silną potrzebę poniewierania Indianki poprzez te kretyńskie uprowadzenia do Węgorzewa na przymusowe badania sądowe, mające na celu upokorzyć, podważyć wiarygodność i ustalić na zaś, że Indianka może być aresztowana i więziona, jak się sędziom zachce, jako osoba zdrowa psychicznie i umysłowo), był milszy. Jowialny. Sympatyczny. Dobroduszny.

Ostatnim razem jednak wyraźnie był wkurwiony, że pani Bratko nie zarobiła na wystawieniu Indiance opinii.
Indianka wolała kogoś mniej tendencyjnego. Młoda pani psycholog, która Indiankę testowała, wydała się szczersza, życzliwsza i bardziej bezstronna.
Ciekawe, kto ostatecznie sporządził ogólną, podsumowującą opinię, gdyż ta bezstronność się mocno ulotniła w niej. Chyba pan psychiatra, doktor Kulinek? 😝

Cóż, Indianka jest z natury bystrym obserwatorem. Podczas badań i testów w Węgorzewie, nie tylko ona jest obserwowana i badana, ale i badający są na oku Indii 😈

- Łaskawie wam blogująca, zawsze prawdę mówiąca,
   Święta Lady Isabelle vel Indianka vel Lechitka 😇😇😇
                    PiS & Love
           Ku chwale Rancho! 🙋

Polska Prawych i Sprawiedliwych
- Kraj Kwitnącej Demokracji 🌷🌷🌷

Brak komentarzy:

Prze艣lij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelnik贸w :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego pa艅stwa w roku 2018 :)

Du偶o mi艂o艣ci, rado艣ci, bliskiej, kochaj膮cej osoby, smacznego jad艂a, ciep艂ego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry cz艂owieku dobre i m膮dre s艂owo :)
A podpisz si臋 jako艣, cho膰 przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mog膮 komentowa膰 wszyscy. Mog膮 te偶 si臋 podpisa膰.

Wszystkie komentarze oczywi艣cie moderuj臋. Komentarze z艂o艣liwe, ur膮gaj膮ce, obra藕liwe - b臋d膮 konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bie偶膮co, przynajmniej pr贸buj臋, w miar臋 mo偶liwo艣ci.

=================================
Do wrog贸w Indianki i Polski:
Tre艣ci wulgarne, k艂amliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie b臋d膮 zmoderowane.
Na posty obra藕liwe obmierz艂ych gadzin nie mam zamiaru odpowiada膰, a je艣li odpowiem - to wdepcz臋 gada w b艂oto, tak, 偶e tylko o艣lizg艂y ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammer贸w:
Prosz臋 nie wkleja膰 na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuj臋 i nie puszcz臋.

Please no spam! I will not publish your spam!