poniedziałek, 22 maja 2017

Zabawka dla szejków?
"Wstrząsające zeznania. Czy Magdalena Żuk miała być zabawką dla szejków? „Ona przyjechała tu na konkretne zamówienie”


Sprawą tragicznej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie od początku maja żyje cała Polska. Szczególnie wśród internautów, pojawia się wiele wersji wydarzeń i przyczyn zgonu młodej Polki.
Nowe ustalenia poczynili autorzy programu „Interwencja”, którzy dotarli do miejsc, w których rozegrał się dramat – szpitala w Port Ghalib oraz hotelu nieopodal Marsa Alam.
Oni twierdzą, że oni nie gwałcą, lubią seks, ale nie gwałcą. Były kiedyś jakieś sytuacje, że do hotelu jakiś sprzątacz wleciał do klientki, np. do łazienki np. Wygłodniali są strasznie, jeżeli o to chodzi – mówi Polak zamieszkały w Egipcie.

Według jednej z hipotez, która jest brana pod uwagę także przez polską prokuraturę, Magda Żuk mogła paść ofiarą handlu ludźmi. Podobne ustalenia poczynili detektywi „Lamparta”, według których w śmierć dziewczyny zamieszana jest międzynarodowa organizacja przestępcza.
Dziennikarze „Polsatu” dotarli także do kobiety mieszkającej w tej turystycznej okolicy, która ma być pewnym źródłem informacji.
Reporter: To była taka sytuacja, że dziewczyna gdzieś znalazła sobie takiego pośrednika? 
Sylwia: Sama sobie tego nie załatwiła. Dostała propozycję.
Zdaniem Sylwii sytuacja Magdy nie jest odosobniona, takie samotne dziewczyny nie trafiają do Egiptu przez przypadek.
Ona przyjechała na konkretne zamówienie. Tutaj, po drugiej stronie jest piękny kraj, który sobie zamawia pewne rzeczy, pewne towary. I te towary przyjeżdżają. Nikt niczego nie potwierdzi, dlatego że tu są za duże wpływy i za grube ryby – mówi kobieta.
Wylatywała z Katowic i to było tak, że z jakąś starszą panią miała kontakt w samolocie, robiła sobie z nią zdjęcia. (…) Jak mieszkała sama, to normalnie się zachowywała, a nagle wyjechała do Egiptu i zachorowała? To jest niemożliwe – opowiada „Interwencji” członek rodziny Magdaleny Żuk.
Okazało się, że ona nie wsiadła do tego samolotu, że tam właśnie ten Mahmoud i jego kumple robili sobie z nią zdjęcia. Robili zamęt po prostu, żeby tylko nie wsiadła do tego samolotu. Wiemy to od osób, które tam były, czyli od Polaków. W sobotę z nią rozmawialiśmy, a w niedzielę umarła. Coś tam się wydarzyło, że wypadła z okna, czy ktoś ją wypchnął. Wydaje mi się, że się wystraszyli, że za dużo wiedziała i upozorowali jej samobójstwo – dodaje.
Czy kiedykolwiek poznamy wyjaśnienie tej sprawy? Zdaniem ponad 56 procent czytelników wolnosc24.pl Magdalena Żuk została zamordowana lub zmarła w wyniku powikłań po próbie morderstwa. Tylko 19 procent wskazało jako przyczynę próbę samobójczą i jej konsekwencje. Ponad 24 procent nie wyraża zdania w tej sprawie lub wskazuje na inną przyczynę śmierci dziewczyny."
http://wolnosc24.pl/2017/05/22/wstrzasajace-zeznania-czy-magdalena-zuk-miala-byc-zabawka-dla-szejkow-ona-przyjechala-tu-na-konkretne-zamowienie/

4 komentarze:

 1. Obserwowałem sprawę Magdy prawie od samego początku, jak się pojawiło video pokazujące Magde leżącą w drzwiach pokoju i przy niej stojący facet w koszuli w kratke (Mohmoud Khairy). Napisałem w odpowiedniej grupie na fb kilka komentarzy na ten temat, bardzo grzecznie i uprzejmie, ale rzeczowo i przemawiająco do rozumu wielu internautów. I stwierdziłem, że takie przekonywujące komentarze nie są pożądane. Zostałem wyrzucony z fb i to nie przez moderatora grupy tylko przez Mark Elliot Zuckerberg, prawdopodobnie dlatego, że napisałem niezbyt pochlebnie o organizacjach, które popierają mordowanie i to masowe. Szukam możliwości komunikacji z Polakami (prawdziwymi)na sieci VPN tor, lub jeszcze bardziej anonimowej i prywatnej gdyż znam dobrze organizacje nas kontrolujące i wolałbym aby rozmowy były tylko miedzy POLAKAMI. Polacy powinni się w koncu zorganizować , bo tylko zorganizowana społeczność ma szanse się przed złym obronić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na moim blogu jest anonimowo. Nie ma możliwości namierzenia.
  Na Facebooku parę grup zajmujących się wyjaśnianiem, co zrobiono Magdzie, zostało skasowane, a było tam sporo ustaleń, a jedna grupa została zarchiwizowana i nie ma do niej dostępu.

  Jakie organizacje nas kontrolują?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałaby się w Polsce niezależna platforma komunikacyjna dla Polaków, gdzie swobodnie, bez cenzury można się komunikować i ustalać pewne rzeczy. Facebook jest zbyt cenzurowany i to jednostronnie. Zwalcza wszelkie ruchy narodowe, zwalcza prawdę.
  Facebook jest w rękach globalistów i propaguje homoseksualizm i pedofilię oraz dyskryminację narodowców i chrześcijan. Grupy narodowe są masowo usuwane, a hołubi się zwyrodniałe grupy lewackie pełne mowy nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie jestem tego samego zdania. Mnie zablokowali na fb mimo , że byłem bardzo grzeczny tylko mówiłem prawde i to nie moderator, tylko Zuckerberg

   Usuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!