niedziela, 26 lutego 2017

Kopaczowej plany islamizacji chrześcijańskiej Polski

Oczywiście bez referendum, bez pytania o zgodę Polaków!
Partia bezwzględnych, zarozumiałych panów z Patologicznej Platformy, planowała przekształcić Polskę, w burdel, jaki mają teraz u siebie Francuzi,  Niemcy oraz Szwecja!

Oficjalnie mówiła o grupie 7.000 emigrantów muzułmańskich, na prawdę miało to być 70.000. Chciała nas znowu oszukać. Po wygranych wyborach, PO zalała by nas falą obcych cywilizacyjnie i kulturowo muzułmanów. Polacy protestujący przeciwko temu cywilizacyjnemu gwałtowi, byliby szykanowani w Polsce i wsadzani do więzień. Bogu dzięki, że PO przegrała wybory!

Ale co oni robią jeszcze w Sejmie? Ano sabotaże, takie jak ten 16 grudnia 2016. Należy ich całkowicie wyeliminować z polityki. To szkodnicy i zdrajcy narodu polskiego, działający na jego szkodę. Nie głosujcie na nich nigdy więcej!

Lechija independent

"Dobrze, że ekipę PO-PSL udało się odsunąć od władzy. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, na antenie TVN24, ujawnił szokujące decyzje, które zapadły w czasie rządów premier Ewy Kopacz, która miała zgodzić się na przyjęcie, aż 70 tys. imigrantów.

– Rząd Ewy Kopacz deklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców, a w rzeczywistości planował przybycie nawet 70 tys. imigrantów - mówił w "Faktach po Faktach" minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Ziobro był w TVN24 pytany o swoją wcześniejszą wypowiedź w której stwierdził, że gdyby PO wygrało wybory, w Polsce powstałby „islamskie dzielnice”. Minister sprawiedliwości podkreśla, że widział dokumenty w tej sprawie. Polityk podkreśla, że rząd planował przyjęcie większą liczbę imigrantów, niż oficjalnie deklarował (7 tys. - red).

– Wszystkie kraje, które zdecydowały się szeroko otworzyć drzwi przed uchodźcami pochodzącymi z zupełnej innej kultury, ze świata, gdzie islam odgrywa wiodącą rolę (…), wszędzie w tych krajach jest gigantyczny problem bezpieczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, Francja staje się krajem notorycznie niebezpiecznym, staje się krajem dotkniętym stanem wyjątkowym, gdzie ograniczane są prawa człowieka i prawa obywatelskie. Politycy francuscy są bezradni, ponieważ obawiają się zamachów. Francuzi zaczynają się bać chodzić po własnych miastach – powiedział Ziobro.

Mówił również, że na 7 tys. imigrantów, premier Kopacz zgodziła się pod wpływem presji w czasie kampanii wyborczej. Dodaje, że po ewentualnych wygranych wyborach, ta liczba mogłaby wzrosnąć.

– Bo nie tego oczekiwała kanclerz Merkel. Jestem człowiekiem, który ma pewną wiedzę i doświadczenie życiowe i polityczne. Rozumiem mechanizmy polityczne i wiem, czego oczekiwały Niemcy i Francja. Wiem, co mówiła kanclerz Merkel w Parlamencie Europejskim. Wiem, czego domagali się liderzy grup. To byłoby dużo więcej, na przykład 70 tysięcy.

Minister ujawnił również, że z informacji, które do niego dotarły, wynika jakoby rząd Platformy i PSL-u planował stworzenie na terenie Polski obozu dla islamistów.

– Wiem, że były plany – bo do mnie dotarły takie informacje od polityków brukselskich – żeby w Polsce utworzyć obozy na terenach dawnych baz Związku Radzieckiego, po tych wojskach."

Źródło: http://www.tvn24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!