czwartek, 3 listopada 2016

Rozmyślania Indianki

Kremella wyleguje się na łóżku

Indianka myśli, że gdy tylko pozbędzie się Kamyka ze swego domu, to już nie zaryzykuje wpuszczenia do domu kogokolwiek obcego. Za dużo skurwieli i patoli tu trafia i psuje Indiance krew. Wpierw zadłużona oszustka ze stadem koni, co Indiance nie zapłaciła za półtora roku opieki nad końmi, potem naciągacz i oszust Sobolewski, co remontu nie robił, tylko podrywał, a który psuje jej krew po dziś dzień wypisując bzdety na Facebooku, następnie dwie mściwe pedałki z Nowej Huty, co wyłudziły darmowe pobyty i podpierdalają "w podzięce", co także psują jej krew od 4 lat wyrzygując z siebie brednie na temat Indii. Do tego panteonu skurwieli śmiało można zaliczyć Kamyka. Hołota siebie warta.

Zaś neutralnym obcym zgłaszającym się od czasu do czasu do pomocy, tak na prawdę nie chce się pomagać, tylko chcieliby wakacjować w komforcie za free, więc nie ma sensu, by ich tu zapraszać. Indiankę na to nie stać. 

Sama wyszoruje, co ma do wyszorowania, wymaluje, co ma do wymalowania i obędzie się bez uciążliwej obecności obcych w jej prywatnej przestrzeni.

Kamyka zna już ponad dwa lata. Z czego kilka miesięcy koczował u niej za free. Źle się czuje w jego towarzystwie i ma dość problemów i stresów, jakie on generuje. Ma dość jego chamskiego, agresywnego zachowania. Najwyższa pora się od tego intruza uwolnić. Ta znajomość jej ciąży i wzbudza wstręt i złość. Jeszcze tylko miesiąc spróbuje wytrzymać i będzie znowu szczęśliwa.

Jej nikt nie chce szczerze pomóc, to czemu ona by miała innym sprzyjać i iść na rękę? Za pobyty na agroturystyce się płaci, tym bardziej w stadninach za użytkowanie koni, za jedzenie i pokoje się płaci. Jej nie stać, by sponsorować nierzadko bogatszych obcych, a biednym też nie warto pomagać, bo potem odpłacają się tak jak Kamyk - wybijaniem szyb.

Niebawem odzyska swój dom tylko dla siebie i swoich zwierząt. Jej i zwierzętom ma być tu miło i przytulnie, a reszta się nie liczy.

Indianka zniechęcona skurwielami oraz interesownymi wakacjuszami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!