czwartek, 19 maja 2016

Sabotaż starej nomenklatury?

Rząd polskiej partii chrześcijańsko-narodowej Prawa i Sprawiedliwości opracował ustawę 500 zł zasiłku, na odchowanie dla każdego dziecka polskiego. Przeforsował ustawę w Sejmie przy skowycie zazdrosnych i skąpych platfusów, pseudo "nowoczesnych", itp. kodaków, którzy dzieciom polskim, ustami posła Platformy Obłudnej, pana Niesiołowskiego, przez 8 lat rządów Platformy Obłudnej, proponowali tylko żenującą jałmużnę w postaci "szczawiu i mirabelek".

Platforma Obłudna dzieciom polskim nie dała NIC.
Sobie zaś z podatków Polaków, których nie stać na odchowanie dzieci, fundowała ośmiorniczki i inne horrendalnie drogie przysmaki!
Ci ludzie wstydu za grosz nie mają!

Natomiast PiS hojną ręką wyłożył kasę. Przelał grube miliony na konta gmin w całej Polsce!

Tymczasem aż 260 gmin blokuje wypłatę pieniędzy dla polskich dzieci, sabotując tym samym polecenie rządu PiS, który dodatki kazał rodzicom wypłacić bezzwłocznie.

Warto sprawdzić, kto w tych gminach zasiada w zarządach.
PSL? PO? SLD? Nowoczesna?

Niech wyborcy w tych gminach ogłoszą votum nieufności wobec tych wójtów i rad gminnych, zażądają dymisji szkodników, i niech idą na wybory samorządowe i zagłosują na reprezantantów partii narodowych, takich jak PiS, to kasa dzieci nie będzie blokowana!

Indianka

"Prawie co dziesiąta gmina nie wypłaciła jeszcze środków z programu Rodzina 500 Plus - poinformowała w radiowej Jedynce minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Elżbieta Rafalska zapowiedziała, że będzie starała się zmobilizować te samorządy, m.in. przez publikację listy wstrzymujących świadczenia gmin.

Jak mówiła, do tej pory ponad 260 gmin nie wypłaciło tych świadczeń - mimo że otrzymało na konta środki przeznaczone ten cel. Szczegółowe informacje w tej sprawie minister Rafalska ma otrzymać po 20 maja. Niewykluczone, że lista gmin, które nie wypłaciły środków, zostanie opublikowana na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Szefowa resortu zapowiedziała również, że prawdopodobnie w połowie lipca dowiemy się, ile rodzin skorzystało z programu. Wczoraj natomiast Elżbieta Rafalska poinformowała, że do tej pory na wypłaty z programu Rodzina 500 Plus przekazano ponad 600 milionów złotych.

Program Rodzina 500 Plus, funkcjonujący od 1 kwietnia, był jedną z głównych obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości. Zakłada on wsparcie państwa w wysokości 500 złotych miesięcznie na drugie i każde kolejne dziecko, niezależnie od dochodów. W przypadku rodzin z dochodem poniżej 800 złotych na osobę miesięczne świadczenie przysługuje już na pierwsze dziecko."

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/rafalska-prawie-co-dziesiata-gmina-nie-wyplacila-srodkow-z-programu-rodzina-500-plus/fhlzn7

Gonić dziadów ze starej nomenklatury! Zarabiają na polskich dzieciach, a dzieci głodne i bose!

Indianka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!