środa, 4 maja 2016

Koniec finansowania cenzury antypolskiej

Nie widzę powodu, dla którego Polacy mieliby finansować ciepłe, łatwe i lukratywne posadki członków PO i ich rodzin w radzie zajmującej się tak na prawdę zwalczaniem wolności słowa w Polsce.
Indianka

"Rząd Beaty Szydło zdecydował się na likwidację Rady do spraw Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji. Stosowne zarządzenie rząd wydał 27 kwietnia tego roku."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/co-dalej-z-walka-z-nietolerancja/welevy

Nic dalej 😁 Ni ma rady 😈
Ni ma utrzymywania darmozjadów z Platfusiarni 😂


~Valamir : Nie jest to jedyna rada, która jest kompletnie niepotrzebna. Tolerancja wobec ludzi czymś się od nas różniących wpisana jest w biblijny nakaz miłości bliźniego i w zapisy Konstytucji RP o prawach obywatelskich. Jednak tolerancja, zgodnie z łacińskim źródłosłowem oznacza cierpliwe znoszenie odmienności innych, a nie akceptowanie i dostosowywanie się. Tolerancja oznacza, że bronić będę zawsze prawa każdego inaczej wierzącego i myślącego do wyznawania jego poglądów czy religii, ale nie zmienia to mojego światopoglądu, ani moich zwyczajów, co więcej mam prawo wyraźnie mówić, że nie akceptuję tych poglądów i religii, w myśl oświeceniowej maksymy " Nie zgadzam się z Tobą w niczym, ale zawsze walczył będę, byś mógł swobodnie wyznawać swoje poglądy". Dzisiejsza Europa myli tolerancję z akceptacją i podporządkowaniem się obcym zwyczajom, a to są dwie różne rzeczy. Wystarczy pamiętać o prawdziwych europejskich wartościach do których należy bezwzględne przestrzeganie praw panujących w danym kraju oraz zasad Konstytucji i nie potrzeba żadnych rad do spraw jakichkolwiek. 

52 minuty temu | ocena: 83% | odpowiedzi: 6
odpowiedzoceń: -1 +1
~mixer : Zachęcam autora oraz wydawcę tego 'artykuliku' aby śmiało opublikowała ile ta rada kosztowała podatników, kto w niej przez ostatnie
lata pracował ( z uwzględnieniem koneksji politycznych i rodzinnych) no i oczywiście ile PeŁo dawało w tej radzie swojakom zarobić :) 
Skoro są to etaty za publiczne pieniążki z pozyskaniem oraz publikacją takich informacji kłopotów być chyba nie powinno.
Ciekaw jestem kiedy rozpędzą to towarzycho które od kilku lat bada możliwości wybudowania w Polsce elektrowni atomowej zarabiając 
po kilkadziesiąt tyś miesięcznie :P zwiń

35 minut temu | ocena: 80% | odpowiedzi: 7
odpowiedzoceń: -1 +1
~swen : Rasista hierarchizuje kto lepszy , kto gorszy. Jeżeli tego nie robisz ale najzwyczajniej nie lubisz np. arabów wyznania muzułmańskiego i nie chcesz ich jako sąsiadów to oznacza że trzeba z tym walczyć? Nie można być cywilizowanym na różne sposoby. Ich wartości zaprzeczają naszym i za to ich "nienawidzę"." Nie toleruję" ich za to że cytują swojego "M" - jakoby to kobieta nie była zdolna do samodzielnej egzystencji, i że nie ma ich co różnicować bo narządy płciowe mają takie same więc to bez różnicy ...itd. Wszystkich niewiernych trzeba skrócić o głowę a niewierne można gwałcić. Do tej pory musiałeś wyrazić zachwyt albo milczeć a jeżeli w/w wartości ci nie odpowiadały , to "białe europejskie urzędy" miały cię na celowniku. Czyli teraz można oficjalnie niepochwalać gwałtów, morderstw i poniewierania kobiet bez obaw. zwiń

42 minuty temu | ocena: 79% | odpowiedzi: 1
odpowiedzoceń: -1 +1
~Za 1200 na smieciówce : ,,Prawdą okazało się, że żydowski wrzask o  emancypację nie miał nic wspólnego z  jej przewodnią ideą: zasadą wolności człowieka. Prawo judaistyczne było zaprzeczeniem tej idei i  zasady. Talmudyczni nadzorcy Żydowstwa zdawali sobie sprawę, że najszybszą drogą do obalenia barier między nimi samymi, a  władzą państwową, było zniszczenie prawowitych rządów tych narodów. Najkrótszą drogą do tego celu było wykrzykiwanie haseł ‘emancypacji’! 
W ten sposób drzwi otwarte dla emancypacji mogły posłużyć do wprowadzenia w  nurt życia narodów sił permanentnej rewolucji i  do objęcia władzy przez rewolucjonistów, wychowanych i  kontrolowanych przez Talmud. Prawo Mojżeszowe miało stale kierować ich działalnością, uwieńczoną odtworzeniem na Zachodzie scenerii upadku Babilonu. 
Wydarzenia dwudziestego wieku świadczą, że taki właśnie plan przyświecał mędrcom talmudzkim, pracującym nad nim w  trzeciej historycznej fazie Syjonu, w  latach 70 – 1800 AD. Pojęcie ‘emancypacji’ oznaczało coś krańcowo odmiennego dla europejskich chrześcijan, wśród których mieszkali Żydzi i  ich talmudzcy władcy. Dla szerokich mas emancypacja reprezentowała ona koniec poddaństwa. Dla potężnej tajemnej sekty była ona środkiem do przeciwnego celu - do wprowadzenia nowej i  ostrzejszej formy niewoli.,, Douglas Reed 
zwiń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!