środa, 18 maja 2016

"Chuj, dupa i kamieni kupa"


Po takim platformianym drenowaniu Polaków i Polski przez ostatnie 8 lat,
z polskiej gospodarki został  tylko: "chuj, dupa i kamieni kupa".

Trzeba na prawdę radykalnych cięć, aby kraj odbudować, aby odbudować przemysł.
Do pierwszych cięć sanacyjnych konieczne jest wycięcie raka TK, gdyż zakaża on cały system państwowy i blokuje niezbędne reformy, w pierwszym rzędzie reformę zapieczonego w luksusie i kumoterstwie, bezkarności i durnowatym widzimisię sądownictwa, gdzie zwykły człowiek jest przez sądy krzywdzony. Poststalinowskie sądownictwo w Polsce to zakała tego kraju. Zróbmy im Islandię! Wszystkie komuchy won!

Indianka

Przerażająca liczba Polaków zamierza opuścić Polskę dla lepszego życia i to w jak najszybszym czasie i nie ma w tym nic dziwnego. W Polsce masa ludzi pracuje na czarno, bo nie stać ich na opłacanie zbrodniczego ZUSU, wyżerających podatków i zespołu księgowych.
Po drugiej stronie ulicy znajdują się ludzie, którzy pracują legalnie, ale za głodowe pensje w wysokości 1.300 złotych miesięcznie. Tego rodzaju pieniądze wystarczają tylko na podstawową egzystencję, która z człowieka tworzy „ekonomicznego lumpa”.
Z Polski zamierza wyjechać grupa niemal 4 mln ludzi, a połowa z nich chce wyjechać już, zaraz lub jak najszybciej.
Mimo że PIS wprowadził zapomogę 500 zł na każde drugie dziecko, to nie jest w stanie zablokować emigracji. Rodziny z jednym dzieckiem nie otrzymają ani jednego centa więc biedne 3-osobowe rodziny nie mają na co czekać, bo ich sytuacji się nie zmieni, ani o milimetr.
Ludzie, którzy nie chcą sobie robić gromadki dzieci dla pieniędzy, a zarabiają mało lub po prostu nie zamierzają żyć na zasiłkach, a zarabiają mało, lub nie są w stanie opłacić ZUSU i podatków a chcą wyjechać, to nie mają na co czekać i wyjadą.
Dopóki dopóty Polacy nie będą mogli bogacić się w swoim własnym kraju, będą masowo wyjeżdżać, aż w Polsce pozostaną tylko emeryci, renciści, policjanci, wojskowi, politycy i ich ustawione rodziny w urzędach. Dziurę po Polakach na razie zaklejają Ukraińcy, którzy są potrzebni Polsce jak krew umierającemu.
Jedyną drogą do zastopowania Exodusu Polaków jest wprowadzenie łatwego i sprawiedliwego systemu podatkowego i unormowanie płatności ZUSU odpowiednio do zarobków.
Przypominamy, że kwota wolna od podatku w Polsce właściwie nie istnieje, a jeżeli chcesz zostać osobą samozatrudnioną, musisz płacić miesięczny haracz w wysokości 1.200 złotych i nie ma to znaczenia czy zarobisz, czy nie. Np. w UK: kwota wolna od podatku i ZUSU to 11 tysięcy funtów rocznie. Jeżeli w Polsce zarobisz 11 tysięcy funtów rocznie to aparat państwowy zagarnie ci połowę twoich pieniędzy, a w UK nic.

http://hotpoland.pl/polacy-nie-chca-mieszkac-w-polsce-nastepna-fala-masowej-emigracji-polski-exodus-ciag-dalszy/1 komentarz:

  1. Witaj, kiedyś napisałaś do mnie, daj im szansę, ja przeżyłem w tym kraju parę lat, od PRL do PISoKomuny, kiedyś słyszałem zapowiedzi zielone światło dla prywatnej inicjatywy, twierdzę, że dla uczciwych jeszcze nie zapaliło się żółte po czerwonym. Ten kraj od 26-ciu lat jest systematycznie okradany przez tych wszystkich co mieli cokolwiek wspólnego z okrągłym stołem i Magdalenką, nie wierzę nikomu, ich deklaracje... śmieszne nic nie zrobią, zależni są od swoich zwierzchników. Pozdrawiam Marek

    OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!