czwartek, 13 sierpnia 2015

Agresor

Kamyk upił się wczoraj i trzykrotnie agresywnie zaatakował Indiankę.
Groził jej, szarpał, dusił, wykręcał głowę, gdy uciekła z własnego domu w którym on szalał - gonił ją z odpaloną piłą spalinową, zamierzał się na nią by ją zabić tą piłą, potem gdy uciekła z podwórka na drogę - potłukł butelkę i groził że potnie ją tą potłuczoną butelką i zamierzał się na nią. Zdemolował jej dom. Potłukł naczynia. Potłukł szybę w oknie.

Podczas trzeciego ataku w środku nocy ok. 2.00 wytłukł drugą szybę w oknie. Próbował wejść do domu przez to wytłuczone okno kuchenne. Wulgarnie wyzywał Indiankę i odgrażał się, bo nie chciała go wpuścić do domu.

Wcześniej podczas drugiego ataku włamał się do domu przez piwnicę. Zaatakował ją w kuchni gdzie próbował ją udusić i skręcić kark.

Podczas pierwszego ataku zdemolował jej dom. Potłukł naczynia w kuchni. Butelkę z piwem rozbił na stole. Rozlał piwo po kuchni i wywalił miskę z naczyniami i wodą. Zalał całą podłogę. W kuchni jest mokro i śmierdzi piwskiem.

Policja była 3 razy na interwencji. Indianka prosiła policję o ochronę bo on wraca i ponownie atakuje jej dom i nią. Policja za długo jedzie z Olecka gdy on atakuje i niszczy mienie Indianki. Zanim patrol dojedzie on znika. Gdy patrol odjedzie - on wraca i ponownie atakuje.

Indianka obawia się o swoje życie i mienie. On ciągle wściekle grozi i atakuje. Jest strasznie agresywny i niebezpieczny. To niebezpieczny bandyta. Indianka prosi o pomoc. Boi się sama być w domu :(((

Ktoś powinien z nią być i bronić jej w razie kolejnego zagrożenia bo wypadki dzieją się kilkakrotnie szybciej niż policja daje radę dojechać na miejsce. Policja z Olecka dojeżdża za późno. On wiedząc że policja wezwana i jedzie nadal tłucze szybę lub wali w drzwi. Jest nieobliczalny. Jest niebezpieczny. Zanim policja dojedzie - on znika.

Indianka nie ma czym się przed nim bronić. Jest bezbronna. Jej życie jest zagrożone. Ten facet to wściekły, nieobliczalny psychopata w amoku :(((
Indianka prosi o pomoc. Ktoś musi z nią zamieszkać i ją chronić.

Prosiła by policja zapewniła jej ochronę. Policja odmówiła. Trzeci patrol powiedział, że nie może z nią siedzieć całą noc i pilnować by agresor jej nie zaatakował.

Indianka prosi osoby prywatne o ochronę.

36 komentarzy:

 1. prywatna ochrona jest bardzo kosztowna i nie d sie za nia zaplacic jajkami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaukaz mi potrzebny.
   Wielkie agresywne psisko mnie obroni.
   Przed nim i przed lokalnymi bandytami.
   Przydałaby się też wiatrówka i gaz pieprzowy.

   Usuń
  2. Kaukaz też nie je jajek tylko mięcho... dużo mięcha... Zdechł by u Ciebie.

   Usuń
  3. Od czasu do czasu trafia się na polach okolicznych chłopów padlina. Dałby radę :-) Taki cielak czy krowa to kupa mięcha. By sobie dietę naturalnie uzupełnił :-) :-) :-)

   Usuń
  4. Ty tak na serio z tym jedzeniem padliny? I myślisz, że kaukaz się na tym wyżywi i do tego jeszcze agresywny i latający luzem po polach sąsiadów?

   Usuń
  5. Świeża, naturalna padlina zdrowsza niż te fabryczne chemizowane chrupki.

   Usuń
  6. Tak się zastanawiam-jak padlina może być świeża,,,,? hm ? może tylko na Mazurach taką serwują ...
   Lola

   Usuń
  7. Świeżo padłe zwierzę ma mięso dobrej jakości nawet dla człowieka.
   Dla psa stara padlina to też przysmak.
   Świeżynę pies zakopuje w ziemi aby dojrzała do jedzenia, a nadwyżki by sobie zmagazynować na potem.

   Usuń
 2. Bo indianka ma akuty łeb i tyle. Powinna natychmiast zgłosić sprawę do prokuratury. Indianka trzyma bandytę u siebie. I dobrze jej tak. Kto jest glupi i nie słucha dobrych rad to cierpi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LU, rozumiem że się zżymasz, iż typa niańczę mimo jego karygodnych zachowań, ale to ty masz zakuty łeb, gdyż nie jesteś na bieżąco ze zmianami prawa. Otóż niemiłościwie nam panujący antypolski rząd i Sejm zdjęli z prokuratury obowiązek ścigania wszystkich przestępstw. Od tego roku prokuratura zajmuje się wyłącznie sprawami związanymi z naruszeniami prawa przez funkcjonariuszy państwowych. Zatem doucz się zakuty łbie :-)

   Usuń
  2. Chyba jednak coś ci się pomyliło Indianko. prokuratura ma za zadanie oskarżać . Nie tylko funkcjonariuszy państwowych. Co ty za kretyństwa opowiadasz. Chyba czytasz bez zrozumienia...,a to by dużo tłumaczyło..
   Lola

   Usuń
  3. To ja ci tłumaczę Lola, ze od tego roku prokuratura ma zawężone zadania do afer urzędniczych i funkcjonariuszy.
   Widać tak wiele ich jest obecnie, że mają pelne ręce roboty...

   Od ścigania innych przestępstw jest policja.

   Usuń
 3. Sorry....ale sama chciałaś...dokładnie wiedziałaś co to za typ...no ale przecież wspaniałomyślnie ..ostatnia szansa się należy....wspólne śniadanka itd...to chore....wcale mi ciebie nie żal...sama się prosiłaś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przepraszaj jak robisz to nieszczerze :-)
   Absolutnie nie chciałam i się na tę jego przemoc wobec mnie nie godzę.
   Od wczoraj absolutnie nie ma on wstępu do mego domu.
   Uspokoił się, nie ma gdzie się podziać więc dzielę się z nim jedzeniem i znajde mu pracę oraz wyprawie w świat. U mnie nie może mieszkać, gdyż stanowi dla mnie zagrożenie. Do końca weekendu ma opuścić moje rancho. Oczywiście ma wymienić okno lub co najmniej szyby.

   Usuń
 4. Ciekawa jestem kiedy znowu go przygarniesz i będziesz się troszczyć,leczyć i karmić??? i oczywiście będziesz wiedziała wszystko najlepiej??? (ilość znaków zapytania nie jest przypadkowa ) sama na siebie ten bicz ukręciłaś,i nie tylko ten.Myślę,że niestety nigdy tej myśli do siebie nie dopuścisz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niesława - aleś ty się wredna zrobiła.
   Wczoraj kupiłam mu 10 koszulek i 5 par spodni.
   To był ostatni mój gest szczodrości wobec niego.
   Od wczorajszego jego wybuchu agresji skierowanej na mnie koniec ze sponsoringiem. Nie jest tego wart i muszę się zatroszczyć o siebie i moje sprawy.

   Usuń
  2. Sponsoring to, zdaje się, synonim prostytucji? Czyż nie? Nie korzystam, ale gdybym korzystał wstydziłbym się do tego publicznie przyznać.

   Zygmunt

   Usuń
  3. Barlowski - sponsoring to sponsorowanie, a nie prostytucja.
   Ty sponsorujesz swoimi podatkami rząd PO. Czy to daje ci prawo nazwać wszystkich ministrów tego rządu twoimi kurwami? :-)

   Poza tym nie sypiam z Kamykiem. Jesteśmy na stopie koleżeńskiej. Nie ma mowy o żadnej prostytucji. Pomagam mu altruistycznie i bezinteresownie.

   Usuń
  4. Panie Zygmuncie... Skoro pan taki łapiący za słówka zadam pytanie panu tego samego rodzaju :-)
   Mianowicie pisze pan na swojej stronie, że smakują panu pana psy... :-)
   Jak pan je przyrządza? Na ostro czy na słodkokwaśno?
   Czy ma pan korzenie w sensie pochodzenie chińskie?
   Czy tradycje spożywania psów w pana rodzinie wywodzą się z Chin, czy to jakiś rodzaj dziedzicznej choroby psychicznej? :-) :-) :-)

   Usuń
  5. Dodam, że chętnie bym uratowała suczkę z pana hodowli.
   Szkoda szczeniaka. Niech by sobie pohasała za lisami :-)

   Usuń
  6. Jest mi strasznie głupio, że naraziłem sąsiadów, których niezwykle szanuję na Twoje odwiedziny na ich arcyciekawym blogu (blogach?)... Po prostu nie zwróciłem uwagi, że są zalogowani...
   Niestety, nie sądzę, aby zechcieli wdawać się z Tobą w jakiekolwiek dyskusje. Chyba nie wzruszy ich ani skala Twego altruizmu ani zacięcie polemiczne. Przykro mi ze względu na Ciebie i na siebie - z przyjemnością bym taki dyskurs czytał :D

   A słowa warto ważyć nie tylko u innych. Sponsoring od lat ma już wyłącznie negatywny wydźwięk i tylko na to chciałem Ci zwrócić uwagę. Nie interesuje mnie Twoje życie erotyczne.

   Zygmunt

   Usuń
  7. Hahaha :-) :-) :-) piardu piardu! :-) :-) :-) chciało się przysrać Indiance anonimowo, ale "Zygmuś" zapomniał się wylogować :-) :-) :-) hahaha :D

   Usuń
  8. Ps. A co tam takiego arcyciekawego w pana blogu?
   Zwykła, nudna, interesowna kryptoreklama hodowli psów gończych.... :P

   Usuń
  9. Panie Radoslawie Barłowski - to nieładnie i nieelegancko tak anonimowo dosrywać kobiecie, która ma odwagę anonimowa nie być.
   Tylko tchórze ukrywają się za hasłem "anonimowy".
   Miejże pan odwagę pisać pod swoim nazwiskiem :)

   Usuń
 5. Jeszcze go obkupiłaś????????????????
  Dziewczyno, Ty masz coś nie po kolei w głowie. Serio. Już mi Cię nawet nie żal, ze się tak sama ze światem borykasz. 99% problemów sama sobie stwarzasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obkupiłam go przed atakiem bo była okazja tanio i ładnie oraz wygodnie go ubrać, a on wcześniej prosił o krótkie spodenki i szorty na lato. Skarżył się też na brak koszulek. Nie wiem czy te rzeczy mu dam. Może zostawię dla kogoś kto będzie wart ich.

   Usuń
 6. I się dziwisz, że go na wsi tłuką. Jak wobec innych zachowuje się tak samo jak teraz wobec Ciebie, to nic dziwnego, że mu łomot dają za każdym razem jak widzą. Miłość jest ślepa, za dużo dobrego w nim widzisz ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat nie masz racji, bo oni go tłuką z głupoty i napuszczenia.
   Z tego co zauważyłam bibliotekara napuszcza na nas miejscowych, a sklepikary ze sklepu babki roznoszą plotki i pomówienia na całą okolicę wywołując w miejscowych bezsensowną i nieuzasadnioną falę ślepej nienawiści. Napadają na niego takie napuszczone prymitywy, a gdy dostaną wpierdol od niego to wtedy zbierają się stadami niczym stada baranów i atakują go gromadnie. Wczoraj pięciu na jednego. Bardzo niehonorowe, świniowate kutasy. Tyle w temacie.

   Usuń
 7. Sory za skuty łeb, ale wszystko opada. Pomóc tak, ale nie dać się zabic. Jest jeszcze komenda wojewódzka, główna. Nasz net, napisz, ze prosisz o pomoci nic. Sąsiedzi nie pomogą? Lu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LU, byleby ci tylko biust nie opadł :-)
   Nie mam ochoty ginąć, a zwłaszcza tak głupio i z rąk psychopaty.
   Znajdę mu robotę i wyprawię w świat. Niech ma nowy dach nad głową i jedzonko. A ja sobie odpocznę od niego i odzyskam spokój.

   Usuń
 8. Po jaką cholerę ty pozwalasz żeby był na twoim terenie? Do szczęścia ci chyba nie potrzebny, a ty mu zapewniasz wikt i opierunek, to chyba nie jest normalne. Wywal dziada na amen, bo ani policja, ani pies ( bo jeszcze go otruje), ani nikt prywatny ci nie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mu nie pozwalam aby był na moim terenie.
   Przebywa tu wbrew mojej woli.
   Kazałam mu opuścić gospodarstwo, a on tu nadal koczuje. Póki jest spokojny tak bardzo mi nie przeszkadza. Jestem tolerancyjną osobą.

   Usuń
 9. Co jakiś czas piszesz, że on nie ma się gdzie podziać i dlatego go przygarniasz. Jak to nie ma gdzie? Przecież on gdzieś był i sama go wielkim staraniem stamtąd wyciągałeś.
  Mikołaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No myślałam, że warto mu pomóc, że nikt wcześniej mu nie pomógł i nie miał szansy na dobre życie. W sumie nadal uważam, że warto mu pomagać, nie jest gorszy od tych lokalnych wypasionych lumpów.
   Ale mi się już nie chce. Mam dość. Wczoraj o mało mnie nie zabił. To niebezpieczny człowiek. Muszę się od niego odseparować.

   Usuń
 10. Najpierw powyrzyna ci zwierzaki, potem ciebie a na końcu spali cały twój majdan. Policja ci nie pomoże bo on będzie wracał aż do skutku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kracz! Aby twoje słowa się nie spełniły.
   On kocha zwierzęta i krzywdy im nie zrobi.

   Usuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!