środa, 29 lipca 2015

Kamyk pobity


Znowu. Tym razem pięciu w Sokółkach napadło na niego rano, gdy szedł do pracy. Znowu skopali. Znów się zalał krwią. Kamyk ledwo kuśtyka. Jak on ma odrabiać te swoje godzinki jak co chwila jest napadany? Czy wójt nie powinien zapewnić bezpieczeństwa pracownikowi w drodze do pracy?

Indianka

4 komentarze:

 1. Teraz koniecznie się zlituj, kup mu piwno, otrzyj łezki, obmyj rany. Jak można dać się tak zmanipulować przez alkoholika, spychologa, lenia i ślizgacza życiowego? Zdajesz sobie sprawę, że jego zachowanie jest typowe dla recydywistów? Oni te sposoby manipulacji naiwnymi kobietami wręcz studiują u kolegów pod celą. Popytaj ludzi, poczytaj relacje kobiet które czasem przez pół życia ulegały takim sztuczkom, i zobacz do czego je to doprowadziło. Do całkowitego odizolowania ich od rodziny, otoczenia, do poczucia beznadziei, braku sił do walki o siebie. Do syndromu sztokholmskiego i poczucia odpowiedzialności. Nie zdziwi mnie jak po następnej kłótni wyciągnie ręce, według jego metod to właśnie ten etap.
  Pomyśl, jak ten stres zmienia cię jako osobę, jak wpływa na twoje kontakty z otoczeniem, jak kolejno ubywa wokół ciebie ludzi którzy rozumieją twoje decyzje. Zrób sobie listę pozytywów i negatywów, i odpowiedz sobie, czy warto,i czy naprawdę twoje życie jest mniej cenne od jego wygody.
  Powiedz słowo a takich histori mogę ci przedstawić 100. Każda inna a wszystkie takie same. Nie daj się na to złapać i walcz o siebie jak to obiecałaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się w 100% z wpisem Anonimowego. Też nie rozumiem jak możesz ulegać podstępom Kamyka. To bez sensu i przede wszystkim bez przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. To może pognaj go z domu, dla jego własnego bezpieczeństwa! Co chcesz się pozbyć balastu, to go ktoś bije, i biedaka musisz ratować - coś tu nie halo jest, przemyśl sobie wszystko... Nie robi Cię ktoś w bambuko?

  OdpowiedzUsuń
 4. To wszystko już zaszło na tyle daleko że będzie tylko gorzej. Nie uwolnisz się od niego bo tego tak naprawdę nie chcesz.

  OdpowiedzUsuń

Witajcie na moim blogu droga armio czytelników :)
Owocnego budowania patriotycznego, prawdziwie polskiego, silnego państwa w roku 2018 :)

Dużo miłości, radości, bliskiej, kochającej osoby, smacznego jadła, ciepłego domu, narodowego dobrobytu :)

Zostaw dobry człowieku dobre i mądre słowo :)
A podpisz się jakoś, choć przydomkiem :-)

Od marca 2018 zmiana zasad komentowania. Mogą komentować wszyscy. Mogą też się podpisać.

Wszystkie komentarze oczywiście moderuję. Komentarze złośliwe, urągające, obraźliwe - będą konsekwentnie usuwane.

Na komentarze sensowne odpowiadam na bieżąco, przynajmniej próbuję, w miarę możliwości.

=================================
Do wrogów Indianki i Polski:
Treści wulgarne, kłamliwe, oszczercze, manipulacyjne, antypolskie będą zmoderowane.
Na posty obraźliwe obmierzłych gadzin nie mam zamiaru odpowiadać, a jeśli odpowiem - to wdepczę gada w błoto, tak, że tylko oślizgły ogonek gadziny nerwowo zamerda.

Do spammerów:
Proszę nie wklejać na moim blogu spamu, bo i tak zmoderuję i nie puszczę.

Please no spam! I will not publish your spam!